Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

scooterda kim iyi Japonlarmı yoksa İtalyanlarmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ENGİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mete_han abi çook iyiysin yazılarını takip ediyorumda gerçekten objektif bak abi dedim busefer .

insanlar belli markalara alışmış kalıplaşmışlar bence örneğin otomotiv sektöründe hyundai ilk girdiğinde kimse kabul etmemiş japon özentisi koreli diyerek önyargılı yaklaşmışlardı fakat bugün hyundai dünya devleri arasında yer alan ve gayet kaliteli ve hoş tasarımlara otomobillere imza atan bir marka olmuştur

yarın birgün kymco da aynı şekilde bir noktaya geldiğinde önyargılar yıkılacak ve geçte olsa fark edilecek

birader otomotivde örnek verdiğin iyi oldu...bend bu sektörden bir örnek vereyim sadece...

www.honda.com

Amerika Hondaya....

www.honda.co.jp

Merkez Japonyaya...

birde komşu Yunanistana bakıver lütfen...

www.honda.gr

böyle iğrenc ötesi ...Honda markası altında üretilmiş en aptal arabayı bulabilecekmisin...işte layık olduğumuz araba bu bizim...hele bir lastik ebadı var yandan bir görsen tiksinirsin...sana kısa bir örnek sadece...

Japonya Hibrid teknolojisini dünyaya sundu...Bizim fasoncular Kocaelinde CİTY modeli üretiyorlar...Bursadaki Renaultnun MEGANE üretmesi gibi...ve o Megane 2 beni geçen yaz TEM de öldürüyordu...sac yığını çıktı Reno efendi...arkadan bir tosladılar bana...arka dümdüz oldu...ben sağ çıktım arabadan...bildiğin ANADOL un hani saman sac tipi kasası var ya işte aynen ondan yapmışlar Meganı...gelde inanma...

abi mabi beyefendi hanımefendi yalan dostum...adımla hitap et istersen...el enseyi severim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    bunun i'ÇİN

ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    el ense kısmı iyide ...parmak kısmı sakat scooterda diğer markaları karalamak yada kötülemek gibi bir amaç taşımıyorum sadece kymco firmasınında iyibir alternatif olduğunu söylüyorum hemde çook iyi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ENGİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    el ense kısmı iyide ...parmak kısmı sakat scooterda diğer markaları karalamak yada kötülemek gibi bir amaç taşımıyorum sadece kymco firmasınında iyibir alternatif olduğunu söylüyorum hemde çook iyi.
    bence alternatifden önce onlardan daha üstün...nedenmi...çünkü scooterlarını Çinde ürettiriyorlar...Ben Tayvan malı motora daha çok güveniyorum...

Vespanın çizgisi çok farklı tabi...istisna diyelim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia mojito-125 (scooter)
    40lı senelerde italyan dünyaya vespayı scooter olarak sunarken japonun çinlinin böyle bir kavramdan haberi bile yoktu. esasında sadece bu tip motor için değil tüm motor tiplerinin öncüleri italyanlar olmuş uzak doğulu kardeşlerimiz kopya ederek daha ileriye götürmek için çaba sarfetmişlerdir. başarmadıklarınıda söylemek mümkün değil.ben scooter kullanıcısıyım ve aprilia sahibiyim. 100kmde max. 3lt benzin yakar motorum.parasıda ona göre ama olsun değer.

oguzhanabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gillera runner 200 vxr
    bence itlyanlar bu işi çok iyi biliyo ve yapıyo kalite ve hız gillera

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Valla Japonlar motosiklet konusunda her zaman bir numaradır bence. Ancak burada "en iyi" derken neyi kastettiğini belirtmen gerekiyordu. En güzel mi, en hızlı mı, en ekonomik mi, en.. en.. yani hangi konuda en iyi? Her motorun diğer motorlara göre avantajları ve dezavantajları vardır. Her ne kadar Japon motorlarını tercih etsem de scooter konusunda takıntılı olduğum bir motor Gilera Nexus 500 dür. Bence maxi scooter kategorisinin en iyi motoru.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler