Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbf500 ve suzuki gs500 arasında kaldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yakında inşallah
    maddi imkanlarım kısıtlı ama iyi bir motor almak istiyorum kafam çok karışık işin aslı 600 lük bi race alıyım diyordum 6000ytl ile 7000 ytl çıkabiliyorum bu paralara bulamazsın dediler. bulsanda üç beş milyar masraf açar dediler bende enduro ya dönmeye karar verdim. cbf500 en ucuz 8000 ytlye buldum 2005 model pazarlık payıda vardı gs500 dersem onuda 6000 ytlye iyi bi makina bulunuyor ne yapsam bilmiyorum. motor tecrübem var!
    BENİ BİLİRSİN TATLIM, PEŞİME POLİSLERİ TAKMADAN YAŞAYAMAM!::evil::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    600 al derim dostum zamanın varsa biraz daha çalış 500 de iyi makine ama üstüne çıkmak istiyeceksin mutlaka
    Rüzgar gibi geçti

Motosikleti
    yakında inşallah
    işte sıkıntı o rada 600lük bi race makinayı bu fiyatlara bulma olasılığım çok az bulsamda masraf açıp açmayacağı durumu var!

Motosikleti
    HondaNx4Falcon
    bence cbf 500 on numara motor sehir ici ve uzun yol kullanımı cok keyifli ve gs500 den daha güclü ve üstün bir motor cbf su sogutmalı gs500 hava sogutmalı mesela ikinci el düsünüyosan bir arkadasım servis bakımları zamanıda yapılmış kapalı garajda muhafaza edilmiş hatasız sıfır ayarında 8500 km deki siyah Honda CBF 500 ünü son 8500 ytl [/B] ye ev alacağımdan dolayı acil satıyor eger ciddi ciddi düsünüyosan kacırma derim bu fiyata irtibat:İsmail tatlı 0537-312-85-79 istanbul Esenler kacırmayın arkadaslar :lol:
    [img]http://img5.imageshack.us/img5/5658/atabayrak1dy.gif[/img]

Motosikleti
    yakında inşallah
    7.500 ytl ye falan bırakırsa mesaj attım zaten ona olur belki

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    600 lük bir race makine neden ben cbf 500 kullanıyorum 2 silindir bir motosiklet estetik bir güzelliği var değiştirmeyi düşünüyorum tabii ileride 4 silindir (illa race dersen ayrı tabii) bir motosiklet alırsan naked olur turing olur beklentilerini karşılıyacak illa orası burası masraf olmaz piyasada ne motorlar var ama tabii biraz daha birikim gerekiyor iyi düşün derim
    Rüzgar gibi geçti

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    GS 500

Arkadaşlar severek alıp kullandığım,düzenli olarak tüm bakımlarını yaptırdığım,bazen vahşi bir kedi gibi çevik bazen bir yük hayvanı gibi güçlü,iyi günde kötü günde kahrımı çeken güzel motorumu daha büyük bir makina almak için satışa çıkartıyorum,yakıt tüketimi 100km de ortalama 4-4,5 lt,dir ,125 cc-200cc motorlar gibi benzin tüketir(özellikle şehirlerarası kullanımda)sorunsuz ve masrafsızdır,ayrıca büyütmeyi hemen düşünmediğim için 125cc özellikle japon menşeili motosikletlerle takas düşünebilirim.zincir yeni değişti,(D.I.D marka)
    marka:suzuki
    model:2004
    tip:gs500
    km:25.750
    aksesuarları:givi ön cam,hepco becker koruma demiri,kappa top case demiri,tank pad(aksesuarları toplam 440 euro değerindedir)

fiyatı:7.000
    :wink:

0535 959 16 52
    0232 463 50 75
    ayrıca eğer istenirse 2 adet schuh marka side case(30ltx2) var,çanta fiyatı için konuşuruz :wink:

yakın bir arkaşımın aksesuarlarıyla birlikte verecek çok temiz ;) zinciri değişti bakımı yapıldı ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler