Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan-lifan 125 Honda Titan

Motovento
    REKLAM ALANI
    wavedancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan-Lifan Shalter 125
    Arkadaşlar bende bisan-lifan 125 shalter var, fakat parça sıkıntısı çekiyorum. Bu sınıfta Honda Titan ı önerdiler. Acaba benim motosikletim hakkında bilgisi olan var mı
    Hayallerin yerini anılar almaya başlamışsa, yaşlanmaya başlıyorsunuz demektir. eğer iki teker üzerindeyseniz yeni hayallere doğru yol alırsınız...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bisan-lifan neymiş yahu? elbette honda titan iyidir...
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

manyakenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yalan oldu
    valla bendede 1999 titan var. yedek parça sıkıntısı cekmiyorum hiç. Gerçi Motora Kolay kolay bişi olmuoyor. 1 senedir ufak tefek 1 kez bişi oldu yada olmadı. Adeta Taş gibi Gerçi Sağlam olması Bişi değiştirmiyor. Sıkıldım Artık Yükseltmek istiyorum. O yüzden Taş Gibide olsa SAtmakta Kararlıyım...!!

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ben denedim asfaltta 3 km yolda 1 km fark yedim titandan
    eski motorum bisan pacificti allah belasını versin hepsinin

wavedancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan-Lifan Shalter 125
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Uzun zamandır iki tekerlek üzerinde olmama rağmen benzin kullanmaya yeni başladım yani bisikletten terfi etttim. Ama ben biraz yenilikçi insanım. Motorsikletimi modifiye etmek istyorum. Bilgisine güvendiğiim deneyimli abilerimin yardımına ihtiyacım var. Umarım beni kırmazsınız.
    İlk sorunum bagaj. Uzun yola giderken bavul kullanmak zorunda kaldım ve bu sürüş hakimiyetimi bozdu hep. Motoruma uygun yan ve depo üstü bagaj bulamıyorum.

Hava filtresi ve egzosumu da değiştirmek istiyorum. Acaba honda titan parçaları kullansam prformans elde edebilir miyim..

Gerçekleştireceğime inandığım diğer projelerim

-Motorsikletime buzdolabı takmak
    -Kahve makinesi takmak
    - Dizüstü bilgisayar destekli GPS ve 5.1 sistem monte etmek
    -ışıklanırmamı sis ve neonlarla kuvvetlendirmek

Özellikle bagaj işinde Titancılardan yardııııım... Çünkü motorum Honda Titan a çok benziyor
    Hayallerin yerini anılar almaya başlamışsa, yaşlanmaya başlıyorsunuz demektir. eğer iki teker üzerindeyseniz yeni hayallere doğru yol alırsınız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler