Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

3 milyara kadar alınabilicek en iyi scooter hangisidir.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Al kardeş sana 3000 ytl'ye alabileceğin ''en iyi sıfır scooter''
    Bisan Senator 150 cc.

Seçim senin.İster sıfır bir çinli,ister 2. el bir japon,tayvan veya italyan.
    Sevgiler.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Alıntı animanyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha BWS 100

Bu Piyasada bulabileceğin bi modeli yani 2006 hiç görmedim o yüzden 2006 la aralarında görünüş olarak bayağı farkwar.
    arkadaşım maxi scooter arıyor normal deil
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    maxı scooter olarak bence cın almaktan baska bır sansın yok ama scooter ıstersen bence honda actıva 100 ekonomık saglam we kalıtelı bır motosiklet aldıgın zaman sorunsuz bınecegın bır motor

Cbr125repsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1 2000
    Elbettekİ Honda Actİva Veya Beat Derİm Ben ÖmÜrlÜk Motorlar 10 Sene Bİn Tik Demez

haluk39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA RX 115 ENERGY İNDUCTİON
    ben olsam deer 152 fln alırım duyduğuma göre adamlar deerla istanbul izmir hiç durmadan gitmişler.haa bi de su soğutmalı yaaa bak bi ikinci el kendine rahat et.....
    [YAMAHA RX 115] 39 ET 842....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    saglamlık ve yakıt konusunda sana tavsiye edecegim tek motor honda actıva dır
    100 lük ve dört zamanlıdır.saglam ve coook dayanıklıdır

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence agility ben de var çok memnunum 2 ay kadar oldu alalı süper bir motor bence

Motosikleti
    CBR 600F
    dostum hiç düşünme bence bws bws bws başka bir motor tanımam scoter adına
    istersen bende çok temiz bir 2000 model var 1900 ytl ye bırakırım sadece koltuğuna otur ve gaz ver üzerinde ağırlık yük hiç önemli değil hız ve çekiş aynı rengi sarı çok a kullanılmış

oguzhanabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gillera runner 200 vxr
    çin malından uzak dur dertsiz başına dert alma bence o paraya ikinci el 1 scooter tercih et İTALYAN VEYA JAPON

Motosikleti
    KEEWAY ARN 125 (HONDA X8R-S)
    slm bende keeway arn 125 kullanıcısıyım.bana göre arn eksileri var: tek amortisör iki kişide vuruyo ama tek kişi çok mükemmel ,diz mesafesi biraz dar , belki cok hız yapmıyo olabilir belkide benim motor yavaştır bayır aşşa 115km gördüm şimdi düz yolda 100km yapıyo, ama çekiş olarak çin mallarından çok çok daha performanslı diyebilirim arkamda 120 kg lik bi arkadasla tepeye tırmandım banamısın demedi , kalkışlardada çin mallarını geçiyorum ,motor 7500km de ama ben şuana kadar hiç önemli bi arızayla karşılaşmadım. ben motorumdan ÇOK MEMNUNUM..tek bir sorun hariç motorun HONDA X8R-s takliti olması bazılarının hoşuna gitmeyebilir....

ayrıca benim motorumda tam hesaplamadım ama 100 civarında yakıyoo

scooter alıcak olan arkadasada tavsiyem italyan diyenlere KATILIYORUM bencede kesenin ağzını biraz daha AÇ ve bi italyan al derim. yada temiz bi 2. el de olabilir örneğin: gilera runner, aprilia sr,piaggio gibi

bence en iyisi parçası bol ve ucuz kanuni hussar üstelikte yerli üretim.

Arkadaşlar merhaba.ben yaklaşık 6-7 ay evvel 2006 model yamaha bws kullandım,ilk motorumdu,dolayısı ile alırken pek bişeyinden anlamadım ve aldıktan sonra bir çok arızasının farkına vardım.ben tipine aşıktım.ama kullandıktan sonra,çekişine,atikliğine ve sesinede aşık oldum.velhasıl 1 ay kullanıp sattım.biraz zarar ettim am en azından tecrübe oldu.şimdi ise 150 cc bianchi mach kullanıyorum 2007 model kaza yapmış ama 2 aydır sorunsuz kullanıyorum.600 tl ye almıştım.ama içimde hala bws için özlem ve burukluk var.nerde görsem durup izliyorum.2 kişi var satan.biri 2005 model mavi renk (çok temiz bakılmış nerdeyse sıfır ayarında) 16 bin km civarı yol yapmış.fiyatına 2.250 tl diyor.ısrar etsem 2 ye bile saydırırım belki.biride yine 2005 model ve 32 bin km yapmış kırmızı rengi (bu rengi çok sevdiğimden kararsızım) temiz bakılmış parlıyor,fiyatına 2.500 diyordu 2.350 ye kadar indi.mavisi kırmızıya göre daha sağlam ve temiz.ama kırmızısıda renginden dolayı arada kaldım.siz ne tavsiye edersiniz.2 sinden birini alıp bianchimi satayımmı? 2007 model mi arayım? inanın kafam karma karışık.tşkrler şimdiden.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı jamaisvu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 3 milyara kadar alınabilicek en iyi scooter hangisidir ve scooterlar nekadar yakıyor.
    arkadasim scooter alip ne yapcan al soyle guzel bir chopper cruiser tarzi bir motor bak keyfine scooter alcana sandalyeye motor ve tekerlek tak daha iyi ne konfor var ne surus keyfi veriyor insana oyle kutu gibi oturuyon ilkokulda ogretmenler uzat kollarini diyorlardi bizde kollari dumduz edip arkadasin omuzlarina dayiyorduk scooter surmek ayni ona benziyor.yani tabi bu benim fikrim darilma sakin ama ben sahsen tercih de etmem tavsiyede etmem ..hatta nefret ederim..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Motosikleti
    Asyamotor 150 T1
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BWS km ne kadar yakiyor ? ben BWS hastasiyim ve almak istiyorum cin mali dusunuyordum vazgectim. simdi 5 milyarlik almayı dusunuom en fazla ama beni benzini bitene kadar goturecek yani 1 saatlik yolda 10 mola falan vermek istemiyorum ben benzini bitcek oyle durcak motor bunun icin honda dylani dusundum gotururmu bu motor ?

Honda Dylan iyidir.Seri ve atak bir motor deneme fırsatım oldu.

Motosikleti
    bobcat 150
    kanuni bobcat bence en uygunu

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Maşallah bütün markalar tavsiye edilmiş.....

Kötü motor yok demek ki.... Her topal malın kör alıcısı olur diye boşuna dememişler..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah bütün markalar tavsiye edilmiş.....

Kötü motor yok demek ki.... Her topal malın kör alıcısı olur diye boşuna dememişler..
    Arkadaşım bu konu 2006 da açılmış.. haliyle 2006 dan beri her kez her dönemin o zaman çıkan en iyi yada en yeni en ideal o zamanlar alınabilicek modelleriniz tavsiye etmiş.. konuların tarihine bakarsan sayfanın başındaki bisan senatörü tavsiye eden arkadaş 2006 da atmış mesajı o zamanlar senatör popülerdi yeni bir modeldi..

suzuki an 125 al keyfıne bak cok uzun boylu deilsen 150 lıklere tas cıkartır ..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu konu 2006 da açılmış.. haliyle 2006 dan beri her kez her dönemin o zaman çıkan en iyi yada en yeni en ideal o zamanlar alınabilicek modelleriniz tavsiye etmiş.. konuların tarihine bakarsan sayfanın başındaki bisan senatörü tavsiye eden arkadaş 2006 da atmış mesajı o zamanlar senatör popülerdi yeni bir modeldi..
    Arkadaşım görüyorum tarihleri....

Popülasyonu kalitesini değiştirirmi?... Kaldı ki önerilen modeller hala var...

Demekki kalite kişide saklı... Herkesin motoru kendine kaliteli.... Yazdığım buydu...

Mesajımda yerme ya da kötüleme yok.... Yanlışmı anlaşıldım acaba?..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım görüyorum tarihleri....

Popülasyonu kalitesini değiştirirmi?... Kaldı ki önerilen modeller hala var...

Demekki kalite kişide saklı... Herkesin motoru kendine kaliteli.... Yazdığım buydu...

Mesajımda yerme ya da kötüleme yok.... Yanlışmı anlaşıldım acaba?..
    yok yanlış anlaşılmadı dediğin doğruda zaten ben sadece konuyu biri hortlatmış yeni konu değil yani onu belirtmek istedim eski 4 senelik konu...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler