Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hayalim racing motor :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    fsdfsd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Birgün yollar benim olacak :)
    Merhabalar ben izmirden Kaan.

Yardımcı olursaniz siz usta motor kullanicilarin fikirleriylede hareket edip karar vermeyi düşünüyorum.

Belki saçma gelebilir ama ben 5,6 yil öncesine kadar peugeot v.s tarzi motorlari cok iyi kullaniyordum. hatta bir iki sağlam kazam bile var onca yildan sonra o rüzgari yeniden yediğimde (Suzuki 1100lük V serisi) "kaan olm sen racingci olmalisin" diye düşündüm ve motor almaya karar verdim.

Deneyim: gözlerim cok iyi ve dikkatli, motor deneyimim vitessizler ve 5,6 yil öncesine kadar dayaniyor.

Amacim: iyi bi racingci olmak..

Düşüncem:

şimdi diyorumki; orta bi motor alsam 125lik filan alim, satimda bir sürü problem ve maddi zarar ki amacimada uymuyor acikcasi. gerek görünüm, gerek ses beni cezbetmiyor. o yüzden baştan sağlam bi motor alayimki en azından 2,3 yil bineyim diyorum. şimdi bi çoğunuz "alım satımda maddi zarar diyorsun ama diğer yanda canın var dahamı önemli" diyorsunuz ama göz zevkime uymadıktan sonrada üstüne para verselerde almam. çünkü ona ben binicem, hakkını ben vermek isterim. o yüzdende iki üç motor takıldı gözüme;

Zevkime uyabilecek motorlar;

Hondanin 600 lük makinasi, Hyosung un 250R, 650R serisi ama hyosungdada bi hondanin verdiği sesi duyamiyormusum. Performans önemli değil sonuçta acemi başliyacağimi biliyorum ama seside duymaliyim ki bi zevk alabileyim diye düşünüyorum.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Allah [c.c] herkezi kazadan beladan koruması dileğiyle... İyi Seyirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    arkdaşım bunda kücümsenecek bişi yok o dedigin peugeot v.s tarzi motorlardan ben 11 sene sürdüm ve şimdide ybr sürüyorum benimde hayalimde R1 hatta R6 almak war ama bu bana baya uzak :( hadi onları almayı gectim yürütecek maliyeti ble bulamam o motorları ve bu benim cok canımı sıkıyor :(

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    hyosung gt250r al kardeşim racing'e başlamak için ideal bir motor hem 650 cc'lik olanıyla aynı kasada görünüşüde güzel performans egzosu takarsan güzel ses de alırsın 600cc'lik motor kalın kaçar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler