Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

GV 250 Hysoung mu? VL 250 Intruder Suzuki mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Limpersan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX6-R
    Bu başlığı bi daha mı hortlatsak!!! )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Motosiklet alacağım zaman bu başlığı kelime kelime okumuştum
    Ve çok doğru bir iş yapmışım
    Motosikletli Kaplumbağa...

alperkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio fly 100
    İntruder 250 alalı 10 gün oldu sesi görüntüsü mükemmel. Almadan önce acaba kasası küçük mü diye korkuyordum ama boyum 185 ve 85 kg yum ama motor gayet büyük ve heybetli duruyor.
    Ömür biter yol bitmez

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı alperkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İntruder 250 alalı 10 gün oldu sesi görüntüsü mükemmel. Almadan önce acaba kasası küçük mü diye korkuyordum ama boyum 185 ve 85 kg yum ama motor gayet büyük ve heybetli duruyor.
    Hocam intruder 250 bulmak zor, ne kadara ve nereden aldığını öğrenebilir miyim acaba? ben de 250cc cruiser düşünüyorum çünkü

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Suzuki candır
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    aga gv kullanicisi olarak gv derim ben. hem iri hem kuvvetli ve gayet kaliteli bir motor. suzuki 10000tl nin karşılıgı bir motor degil. ztn memlekette suzuki fiyatları aldı başını gitii hem sıfır hyosung larin gösterge panelleri daha şekil hyo derim ben. hee 0 almanida tawsiye etmem yenimodel 2. el al.

bende ilk sayfayı okudum yorum yaptım ne sazanmisim yahu alan almis satan satmis bile:D
    hyosung gv 250

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga gv kullanicisi olarak gv derim ben. hem iri hem kuvvetli ve gayet kaliteli bir motor. suzuki 10000tl nin karşılıgı bir motor degil. ztn memlekette suzuki fiyatları aldı başını gitii hem sıfır hyosung larin gösterge panelleri daha şekil hyo derim ben. hee 0 almanida tawsiye etmem yenimodel 2. el al.

bende ilk sayfayı okudum yorum yaptım ne sazanmisim yahu alan almis satan satmis bile:D
    Olsun hocan GV 250 alacak arkadaşlara yardımı dokunur belki, mesela ben

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun hocan GV 250 alacak arkadaşlara yardımı dokunur belki, mesela ben
    O zaman cevabım sana olsun Redmoon.
    zealous un söylediklerine, gösterge paneli hariç birebir katılıyorum. GV daha kalıplıdır, daha gösterişlidir. Torkları aynıdır fakat GV 28 beygir intruder ise 24 beygirdir. Yakıt olarak çok az bi farkla gv daha fazla yakıyor olabilir. Yani hemen hemen herşeyi eşit olan iki makine arasında ucuz olanı tercih etmek bence daha mantıklıdır.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    yapmayin ne hyosungu ya safkan japon dururken güldürmeyin beni

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zealous un söylediklerine, gösterge paneli hariç birebir katılıyorum. GV daha kalıplıdır, daha gösterişlidir. Torkları aynıdır fakat GV 28 beygir intruder ise 24 beygirdir. Yakıt olarak çok az bi farkla gv daha fazla yakıyor olabilir. Yani hemen hemen herşeyi eşit olan iki makine arasında ucuz olanı tercih etmek bence daha mantıklıdır.
    Sercan belki benim egzozdan kaynaklı bir durum ama sanıyorum VL 250 daha çok yakıyor. Min. 5 lt/100 km yakıyorum.
    Gökhan YAŞDAL

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen hiç gv250 ile vl250 kullandın mı?hiç yakınından falan geçtin mi?hayır ona göre güldürelim seni..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen hiç gv250 ile vl250 kullandın mı?hiç yakınından falan geçtin mi?hayır ona göre güldürelim seni..
    iki motoruda cok iyi biliyorum merak etme gv 250 kadar kronik sorunlari olan bir motor tanimiyorum hyosung dünkü velet suzuki'nin karsisinda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    O zaman profilinde yazan Tayvanlı Kymco'yu kullanman için kafana silah dayadılar herhalde.
    erro ve TheBull bunu beğendiler.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    iki motoruda cok iyi biliyorum merak etme gv 250 kadar kronik sorunlari olan bir motor tanimiyorum hyosung dünkü velet suzuki'nin karsisinda
    İlginç. GV 250 kullanan çok arkadaşım var. CDI daki belli devirde gaz kesme problemi dışında derdi tasası olana hiç rastlamadım.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    Piaggio fly 100
    "Hocam intruder 250 bulmak zor, ne kadara ve nereden aldığını öğrenebilir miyim acaba? ben de 250cc cruiser düşünüyorum çünkü"

Redmoon ustam kusura bakma uzun zamandır bakamadım o nedenle yeni cevaplıyorum sorunu. Ben izmirde oturuyorum bornovada oturan bir arkadaştan aldım motoru sağolsun çok temiz bakmış. 6750 ye aldım 2006 model 26000 kmde sadece yağını değiştirdim bir de lastikleri en geç yaza kadar değiştirmem lazım biraz kötü durumda onun dışında canavar gibi geziyorum. Açıkcası ben daha önce piaggio kullandım 100lük makina beni hiç yolda bırakmadı o nedenle scooter alırsam italyan chooper alırsam japondan şaşmam. hele ikinci elde çok riskli. Hyosungun duruşu heybetli, belki de intruderdan da iyidir. Ama hele 2. el alacaksan riskdir abi.
    Ömür biter yol bitmez

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    "Hocam intruder 250 bulmak zor, ne kadara ve nereden aldığını öğrenebilir miyim acaba? ben de 250cc cruiser düşünüyorum çünkü"

Redmoon ustam kusura bakma uzun zamandır bakamadım o nedenle yeni cevaplıyorum sorunu. Ben izmirde oturuyorum bornovada oturan bir arkadaştan aldım motoru sağolsun çok temiz bakmış. 6750 ye aldım 2006 model 26000 kmde sadece yağını değiştirdim bir de lastikleri en geç yaza kadar değiştirmem lazım biraz kötü durumda onun dışında canavar gibi geziyorum. Açıkcası ben daha önce piaggio kullandım 100lük makina beni hiç yolda bırakmadı o nedenle scooter alırsam italyan chooper alırsam japondan şaşmam. hele ikinci elde çok riskli. Hyosungun duruşu heybetli, belki de intruderdan da iyidir. Ama hele 2. el alacaksan riskdir abi.
    uygun fiyata almışsın...vl250 güzel motor..kısa bir süre kullanmıştım...gv250 daha iri ve kaslı durduğundan benim tercihim gv250 şu an..parça fiyatları da önemli tabi ki tercihimde...

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saolun arkadaşlar cevaplarınız için, aslında listemin başında GV250 var ama yinede 1-2 seçenek daha olsun istiyorum kafamda, bence fiyat intruder için güzelmiş, denk gelse ben de almayı düşünürdüm açıkçası ama şu an sahibinden de bir tane bile yok

Motosikleti
    Piaggio fly 100
    Ustam içine siniyorsa hyo da alsan intruder da alsan farketmez yeterki motora severek bin. İnşallah aldığın motora iyi günlerde binersin.
    Ömür biter yol bitmez

Motosikleti
    CBF 500
    Ustam içine siniyorsa hyo da alsan intruder da alsan farketmez yeterki motora severek bin. İnşallah aldığın motora iyi günlerde binersin.
    Eyvallah hocam hep beraber

ben de önceden Xinlun 250 ve regal raptor DD-150e kullanmış birisi olarak, bu ikisi yani Hyosung ve Suzuki arasında kalmış haldeyim.ikinci el alıcam bunun için kredi çekmeyi bile göze almış haldeyim ancak çok kararsızım.arada uzun yola da gitmeyi planlıyorum hala öğrenciyim ve boyum bir bayan için normal 160-170 civarı (yakın zamanda ölçtürmedim :D ) iki motorun da altından kalkabilecek ve hükmedebilecek cüssem ve kuvvetim var ama... yine de kafamı çok karıştırıyorlar.bir de uzun zaman motorsuz kaldım ben (ailem sağolsun) o yüzden şuan aç bir halde saldırmak istemiyorum. lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden bütün yorumlar için teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler