Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

50cc Scooter Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Bilmiyorum. Foruma daha yeni üye oldum yazıları yıllardır okumama rağmen fotoğraf atabilirsem atarım motorla alakalı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kağıt üzerinde rks nin verileri, MAKSIMUM GÜÇ
    2.95 HP @ 8000 rpm

MAKSIMUM TORK
    2.60 Nm @ 5000 rpm.

Kuba Blueberrynin kağıt üstü verileri daha güçlü olduğunu gösteriyor. Stock halde. Doğru olabilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Buarada rks sniper ve pro arasında 700kusur liralık farka değecek bir ayrım var mı acaba?

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı denizmrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kağıt üzerinde rks nin verileri, MAKSIMUM GÜÇ
    2.95 HP @ 8000 rpm

MAKSIMUM TORK
    2.60 Nm @ 5000 rpm.

Kuba Blueberrynin kağıt üstü verileri daha güçlü olduğunu gösteriyor. Stock halde. Doğru olabilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

Buarada rks sniper ve pro arasında 700kusur liralık farka değecek bir ayrım var mı acaba?
    dostum 50 cc sonucta heryeri hp olsa tork olsa nolur seceneklerin arasinda en saglamini, seni yolda birakmayacak olani al.

Zaten aldiktan 3 saat sonra bu neden gitmiyor diyeceksin sen beni dinle en saglamini al

Yaklaşık 3 aydır mondial Tab 50 kullanıyorum. Güzel motordur aslen Lexmoto Nano modelinin yeniden isimlendirilmiş versiyonu o yüzden piyasadaki diğer 50 cc ler ile arasında ciddi bir kalite farkı var ben çok memnunun ama bu motorda yükseltme yapamıyorsunuz 80 cc ye çevirmek gibi bir düşünceniz var ise mümkün değil. Bu haliyle de iki kişiyi taşımaz bilginiz olsun.

Boyut olarak yuki enzo, performans olarak cup bi motor altai tank 50 öneririm. Diğer motorların tamamı ihtiyacınızı karşılamakta zorlanacaktır.

Büyük ihtimal rks Bolero alacağım dostlar 80cc yaptırıp.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    vitesli surebilir misin X-bos lar cok guzel büyükte görüntüsü var ve onu 110cc yapıyolar daha hızlı ve guclu oluyor. ben sesini dinlemistim guzeldi bi bak derim

Zaten yazlık için alacağım yani yakın yerlerde gezmek için vs. O yüzden vitesle falan uğraşmak istemiyorum açıkçası ama yine de teşekkürler dostum yardımın için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)