Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30.000 tl 0 motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar 30 bin bandında 0 motor bakıyorum cf moto 250 nk ile pulsar rs ns farketmez arasında kaldım daha önce 2.5 sene 37.000 km r25 e 18.000 km de 600rr tecrübem var maddi sıkıntılar sonucu motorumu sattım 1 senedir motorsuzum genelde şehir içi nadirende izmir Ankara yolu yapabileceğim bi motor arıyorum nakedle zor biliyorum ama hep ss bindim bi kerede naked alalım bütçe meselesi malesef hangi modeli önerirsiniz ve nedenleri ile yazarsanız sevinirim aklımda nk 250 var ama lastik ebatı akü vs gibi sıkıntılar duydum nk nın şemali pulsardan daha iyi görünüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Ayrıca yedek parça temini zor demişler bu konu nedir şuan varmı parçası acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoNeed2Label - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 250R
    Ben de ayni bütceyle degerlendirme yaptigimda 3-5 daha koyup 2. El japon alayim dedim. Pyle de yaptim, CB 250R aldim. 2018 model, 4500 km'de bi tek zincir disli seti degisecek durumda. 33.750 tl. 2. El piyasasini da dusunmek lazim. Cf moto degil de bajaj servis agindan dolayi 2. Planimdi. Ama DENEME TAHTASI isimli youtuber 250NK ile norvec avrupa turu yapti ve sorunsuz oldugundan bahsetti. Inanilmaz bir gostergesi var, cok sik motor. Suan olsa bajajin onune koyarim.

Motosikleti
    SUZUKI GSF 600 BANDIT S
    Alıntı mertkoman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 30 bin bandında 0 motor bakıyorum cf moto 250 nk ile pulsar rs ns farketmez arasında kaldım daha önce 2.5 sene 37.000 km r25 e 18.000 km de 600rr tecrübem var maddi sıkıntılar sonucu motorumu sattım 1 senedir motorsuzum genelde şehir içi nadirende izmir Ankara yolu yapabileceğim bi motor arıyorum nakedle zor biliyorum ama hep ss bindim bi kerede naked alalım bütçe meselesi malesef hangi modeli önerirsiniz ve nedenleri ile yazarsanız sevinirim aklımda nk 250 var ama lastik ebatı akü vs gibi sıkıntılar duydum nk nın şemali pulsardan daha iyi görünüyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Ayrıca yedek parça temini zor demişler bu konu nedir şuan varmı parçası acaba
    NS vs 250 NK dersek

Görünüm açısından sıfırlarında 250 nk daha güzel geldi gözüme
    Güç açısından 250 nk bi tık önde
    Konfor hiç bilmiyorum bayide test edersin her ikisinide
    2. el olarak Bajaj daha hızlı
    Yedek parça kısmında da bajajın alacağını düşünüyorum

Fakat bana sorarsan cf moto 250 nk alırdım

Naked zor gelir diyorsan Rs 200 al rahatına bak ama ne kadar ss orası tartışılır bu cc lerde en iyisi naked en azından insana heves vermiyo rüzgarı yiyince duruluyosun. Karar senin kendime göre yorumladım eksikler olabilir.Bu arada rs 200 de şekil duruyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Alıntı NoNeed2Label adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de ayni bütceyle degerlendirme yaptigimda 3-5 daha koyup 2. El japon alayim dedim. Pyle de yaptim, CB 250R aldim. 2018 model, 4500 km'de bi tek zincir disli seti degisecek durumda. 33.750 tl. 2. El piyasasini da dusunmek lazim. Cf moto degil de bajaj servis agindan dolayi 2. Planimdi. Ama DENEME TAHTASI isimli youtuber 250NK ile norvec avrupa turu yapti ve sorunsuz oldugundan bahsetti. Inanilmaz bir gostergesi var, cok sik motor. Suan olsa bajajin onune koyarim.
    En mantıklsını yapmışsın ama sıfırın tadı da ayrı oluyo be

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    2. el dominar 400 öneririm..
    otopsici bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    valla pulsar tarihi eser oldu hocam 28 29 istiyorlar şu saatten sonra girilmez o motora 2014 den beri aynı yani.nk250 pulsar gibi sorunsuz değil ama şu an ki modeller makyajlı kasa diye geçiyor.arka şaft tasarımı farklı bazı ufak iyileştirmeler var 'sanırım galiba' bayi ile bir görüşün o durumu.eski seri balkon demiri olan yenisi normal döküm şaft.ama ben sizin yerinizde olsam az daha koyar dominar 250 alırdım.bi görüşüp pazarlık edin motor yeni çıktı bence yardımcı olurlar

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla pulsar tarihi eser oldu hocam 28 29 istiyorlar şu saatten sonra girilmez o motora 2014 den beri aynı yani.nk250 pulsar gibi sorunsuz değil ama şu an ki modeller makyajlı kasa diye geçiyor.arka şaft tasarımı farklı bazı ufak iyileştirmeler var 'sanırım galiba' bayi ile bir görüşün o durumu.eski seri balkon demiri olan yenisi normal döküm şaft.ama ben sizin yerinizde olsam az daha koyar dominar 250 alırdım.bi görüşüp pazarlık edin motor yeni çıktı bence yardımcı olurlar
    o da 35500 oldu 6300 tl fark yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

ben de dominar 250 önerirdim ama 20 gün önce çünkü lansman fiyatı 32000 tl ile çok uygundu. şimdi 35500. çoğu kullanıcı katılmaz belki ama şahsi zevkim nevada 250 den yana incelemenizi öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

o da olmaz derseniz cf moto nk250 henüz zamlanmayan fiyatıyla bence önceliğiniz olabilir. bu arkadaş güzel bir çalışma yapmış göz atmanızda fayda var https://tuzlusumotorcusu.blogspot.com/2021/02/2021-model-cf-moto-250-nk-merhaba.html

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu baslıgı bıle sıfır motor önerisi ancak hala ikinci el önerisi geliyor.

insanı motordan sogutursunuz yeminle.

baskan şekil istiyorsan cfmoto, kalan hersey için ns200 öneririm.

Bakma sen arkadaslara, 2014 den berı euro5, abs, yeni jantlar, ufak tasarım degısıklıklerı, orta sehpa, malzeme kalıtesınde ıyılesmeler oldu.

27 bn tl lik motordan 60 binlik japon şeyi bekleyemezsin.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı hussain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o da 35500 oldu 6300 tl fark yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

ben de dominar 250 önerirdim ama 20 gün önce çünkü lansman fiyatı 32000 tl ile çok uygundu. şimdi 35500. çoğu kullanıcı katılmaz belki ama şahsi zevkim nevada 250 den yana incelemenizi öneririm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:42 ----------

o da olmaz derseniz cf moto nk250 henüz zamlanmayan fiyatıyla bence önceliğiniz olabilir. bu arkadaş güzel bir çalışma yapmış göz atmanızda fayda var https://tuzlusumotorcusu.blogspot.co...k-merhaba.html
    haydiii 32 ehh derken 35 36 çokmuş yani.ama bazı bayiler eğer az satış yaptıysa ben yine diyorum arayıp bi konuşmak lazım.eskiden bajaj işi tamamen serbest piyasa idi.şu an o iş bitti ama şans işte denemek lazım 32 den veren çıkar belki belli olmaz

2. El istememin sebebi 600 rr bende baya yara açtı aküden yolda kalmalar kömürün bitmesi yine yolda kalmalardan tut lastiğin çabuk bitmesi ve zİncir koparıp bloğu deldim 10 12 masraf açtı bana üstünede 7000 gibi bi rakam trafik cezası yedim egzoz app plaka plakasızlık vs ben 2.5 yıl stock r25 sürdüm bir tane cezam yoktu birde 2. El 15 km motorda lastik bitiyor dişli set bitiyor buji bitiyor ondan uğraşmak istemediğim için 0 bakıyorum şöyle güzel görünen az yakan eli yüzü düzgün gerektiğinde şehir içi gazladığımda yarı yolda bırakmıcak bişi arıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Birde bu 250 nk nın yedek parça olayı nasıl bulunuyormu kronik sıkıntıları garantiye giriyormu ben r25 e garantiden silindir piston yeniletmiştim conta yakmıstı motor baya ilgiliydiler

sifir nk 250 ya da dominar 250 ben pulsar almazdim. ikinci el dominar 400 cb250r .

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    0 olarak 3 seçenek var. Cf Moto nk250, Pulsar ns200 ve Pulsar rs200. Sadece fiyat/performans olarak düşünürsek nk250 derim ancak zevk, yedek parça ve 2. el olarak düşünürsek tarza göre ns200 veya rs200 derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler