Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli 125s VS Mondial 125 Drift L

Motovento
    REKLAM ALANI

İki motoruda yakından takip ediyorum yeni modellerini. Şuan ikiside ortalama 15bin TL değerinde. 2 Sensdir scooter deneyimim üzerine artık bu tarz bir motora geçeceğim muhtemelen 4-5 aya alırım. Aklıma bu 2 model takıldı Benelli duruşuna göre çok uygun geldi fakat marka hakkında bilgim olmadığı için aizden yardım istiyorum Benelli 125s mi 125 Drift L mi daha mantıklı ya da 15Bin tl civarına 0 125cc motor önerisi varsa alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benelli 125S çok yeni bir motor forumda bilgi sahibi olan varsa bile çok azdır, facebook gruplarına bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Sıfırı olmadığı gibi düşük km li olanlara 17-19 bin arası ilana konulmuş.

Mondial Drift motor bloğu ile kendini kanıtlamış, artçılı kullanıma daha uygun bir motor. İlla sıfır ve 15bin lira bütçe ile alınacaksa bu daha uygun.

Ama 2.el düşünecek olursanız tavsiyem Honda Cb125F olurdu, 15 değil de 16bin lira civarı düşük km li temiz gözüken var.

Motosikleti
    SUZUKI GSF 600 BANDIT S
    Alıntı Burakozd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki motoruda yakından takip ediyorum yeni modellerini. Şuan ikiside ortalama 15bin TL değerinde. 2 Sensdir scooter deneyimim üzerine artık bu tarz bir motora geçeceğim muhtemelen 4-5 aya alırım. Aklıma bu 2 model takıldı Benelli duruşuna göre çok uygun geldi fakat marka hakkında bilgim olmadığı için aizden yardım istiyorum Benelli 125s mi 125 Drift L mi daha mantıklı ya da 15Bin tl civarına 0 125cc motor önerisi varsa alabilirim.
    Geçiş veya öğrenme olacaksa drift alın bence benelli bi süre sonra gitmez ve elden çıkarması zor olur çünkü çok tanınmıyor maalesef. Bu arda drift 15 neden veriyorsunuz sıfır mı alacaksınız. Yoksa 10 bine en kötü güzel bir makine bulursunuz scooterdan geçeceğinize göre vitesli öğrenmek için geçiyosunuz ve hemen sıkılacaksınız gibime geliyo o yüzden elden rahat çıkartmak amacı ile drift ve maks 10 a kadar alın.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-plakasini-alacak-arkadasa-nasip-olsun-takmak-911713361/detay pazarlık var diyor ve 11 bin tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)