Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

2020 Kawasaki ZX-6R mı,2020 Yamaha R6 mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Alıntı DarthRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için de tam olarak oturmayan şeyler var sanki Ninja’da.’’Heh tamam bu!’’ diyemiyorum...[COLOR="Silver"]
    Eğer yapmadıysan ve kesinlikle sıfır alacaksan bayilere git, makineleri gör, dokun, hissetmeye çalış, birisi bir adım öndedir kesinlikle kimseyi dinleme çok da düşünme önde olanı al bas gaza.
    hasmet bunu beğendi.
    Ne olursa olsun fırtınanın şiddeti, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı YAHYaONUR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yapmadıysan ve kesinlikle sıfır alacaksan bayilere git, makineleri gör, dokun, hissetmeye çalış, birisi bir adım öndedir kesinlikle kimseyi dinleme çok da düşünme önde olanı al bas gaza.
    Böyle bi imkanım olursa kesinlikle yapmak isterim. 👍🏼

Burada yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ediyorum.Kaporamızı verdik,Allah’ın izniyle 10 gün içinde teslim alacağım.Motor geldiğinde fotoğrafları bu konudan paylaşacağım.Şu an tercihimi açıklamıyorum,süpriz olsun.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Yeni r6 yı kesinlikle beğenmedim. R1 den bozma gibi olmuş. Madem r1 e benzeteceksin. Jantları ve egzosu da değiştir bi zahmet. Eski kasadan arak yapmışlar. Bu r6 yı sevemedim nedense. Eski kasa bile bundan daha agresif.

Kawa geleneğin aksi davranmış güzelde olmuş farları çok güzel duruyor. Ama servis ağı, yedke parça olarak yamah tabi ki önde.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni r6 yı kesinlikle beğenmedim. R1 den bozma gibi olmuş. Madem r1 e benzeteceksin. Jantları ve egzosu da değiştir bi zahmet. Eski kasadan arak yapmışlar. Bu r6 yı sevemedim nedense. Eski kasa bile bundan daha agresif.

Kawa geleneğin aksi davranmış güzelde olmuş farları çok güzel duruyor. Ama servis ağı, yedke parça olarak yamah tabi ki önde.
    R1’in de R6’nın da tasarımı efsane.Şöyle düşünüyorum en azından yüksek hacim motora benziyor R6.
    ZX-6R’ın da tasarımı çok güzel evet.Ninja 250 - Ninja 400’e bakın aynısı. ZX-6R’ın tasarımı ise düşük hacim motorlara benziyor.
    Instagramda bir R6 görüyorum;R1 mi,R6 mı acaba diye daha dikkatli bakıyorum. ZX-6R görüyorum;Ninja 400 mü,636 mı diye bakıyorum.Umarım anlatabilmişimdir.
    ZX-6R’a lafım yok,onun da tasarımı gayet başarılı.

CAGRRI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09
    Üst teki yorumuna bakarak r6 da karar kılmışsın tahmininde bulunuyorum.Bence de doğru karar kazasız belasız sürüşler dilerim şimdiden.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bir motosikletin daha kucuk hacimli modele benzemesi bence avantaj

Sahip oldugum 900cc, 1000cc ve 1300cc motosikletlerin hepsi icin insanlardan "Is that a 600?" sorusunu aldim

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    R1’in de R6’nın da tasarımı efsane.Şöyle düşünüyorum en azından yüksek hacim motora benziyor R6.
    ZX-6R’ın da tasarımı çok güzel evet.Ninja 250 - Ninja 400’e bakın aynısı. ZX-6R’ın tasarımı ise düşük hacim motorlara benziyor.
    Instagramda bir R6 görüyorum;R1 mi,R6 mı acaba diye daha dikkatli bakıyorum. ZX-6R görüyorum;Ninja 400 mü,636 mı diye bakıyorum.Umarım anlatabilmişimdir.
    ZX-6R’a lafım yok,onun da tasarımı gayet başarılı.
    hatta şöyle ninja250r ninja250rr ninja400 ninja650 ve zx6r tipi,şekli,şemalı,tarzı tıpkısının aynısı.bizde 250ccler olamdığından 400lüğe para yetmediğinden 650 almaya kimse niyetlenmediğinden tipleri konusunda kimsenin bir fikri yok.bu arada zx10r da eskidi seneye bu tipte gelicek gibi bakalım neye benzicek.r6 hayırlı olsun

Alıntı CAGRRI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst teki yorumuna bakarak r6 da karar kılmışsın tahmininde bulunuyorum.Bence de doğru karar kazasız belasız sürüşler dilerim şimdiden.
    Tek derdimiz tasarım değil yalnız hocam.R6’nın Ninja’ya göre,Ninja’nın da R6’ya göre artı ve eksileri mevcut.
    Süpriz.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    bi bakmışıs ikisinide almamış. gitmiş bitane chopper almış

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosikletin daha kucuk hacimli modele benzemesi bence avantaj

Sahip oldugum 900cc, 1000cc ve 1300cc motosikletlerin hepsi icin insanlardan "Is that a 600?" sorusunu aldim
    Avantajı nedir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatta şöyle ninja250r ninja250rr ninja400 ninja650 ve zx6r tipi,şekli,şemalı,tarzı tıpkısının aynısı.bizde 250ccler olamdığından 400lüğe para yetmediğinden 650 almaya kimse niyetlenmediğinden tipleri konusunda kimsenin bir fikri yok.bu arada zx10r da eskidi seneye bu tipte gelicek gibi bakalım neye benzicek.r6 hayırlı olsun
    ZX-10R çok bomba olacak 2021’i bekleyin diyorlar.Bakalım ne çıkacak ortaya.Malesef ZX-10R hariç bütün Ninja’lar birbirine benziyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bakmışıs ikisinide almamış. gitmiş bitane chopper almış
    Yok hocam daha değil.

Alırım bi maşallahınızı
    Rabbim sizlere daha iyilerini nasip etsin inşallah.

tommygun, cıbılduck, Gietti17 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Maşallah kobra gibi anakonda gibi motor. Kazasız belasız sürmeniz dileğiyle, hayırlı olsun.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Avantajı nedir?
    Hafif, küçük. Hayırlı olsun bu arada... R6 mı o?

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kawasakinin ne suçu vardı da seçmedin :D
    hayırlı olsun çok çekici duruyor
    tommygun ve yigozya bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yollarda Kawasaki göremeyeceğimiz bir gün daha
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-09 SP
    Yok canım ne r6 sı hayabusa filan olmalı
    cıbılduck bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    seçimin doğrulu resimde kendini belli ediyor.söylenicek ortada bir şey yok tekrardan hayırlı olsun.ayrıca mat ve parlak siyah olması benim çok hoşuma gitti bu detayı bilmiyordum komple mat siyah sanıyordum.tavsiyem depoya seramik koruma yaptırmanız mat alanlarda bu işlem yapılamıyor

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    egzozu sigaraya benziyor
    fazil bunu beğendi.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah kobra gibi anakonda gibi motor. Kazasız belasız sürmeniz dileğiyle, hayırlı olsun.
    Teşekkürler,daha güzelleri sizin olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Teşekkürler,evet.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Kawsaki’nin tasarımını da beğeniyorum,ama bunu daha çok beğeniyorum.Tamamen tasarım yani.Başka bir sebebi yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yollarda Kawasaki göremeyeceğimiz bir gün daha
    Valla takip ettim,Nejat Motor’a gelenler çatır çatır satıldı. Yollarda bol bol olacak bence bu sene.Ki bugüne kadar satılanlarla idare ederi heralde,bu zamlardan sonra...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı Ozan arıcı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok canım ne r6 sı hayabusa filan olmalı
    Fotoğraflardakinden çok daha heybetli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçimin doğrulu resimde kendini belli ediyor.söylenicek ortada bir şey yok tekrardan hayırlı olsun.ayrıca mat ve parlak siyah olması benim çok hoşuma gitti bu detayı bilmiyordum komple mat siyah sanıyordum.tavsiyem depoya seramik koruma yaptırmanız mat alanlarda bu işlem yapılamıyor
    Seramik işini bayiden çıkmadan yaptırdık bile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzozu sigaraya benziyor
    Aynen öyle,gayet kibar ve ufak benim hoşuma gidiyor.
    tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)