Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar.Sitede benzer çok konu gördüm ancak o kadar çok çelişkide kaldım ki beynim su kaynatacak neredeyse Bütçem 4000 e kadar gider Chooper almak önceliğim ama Süpersport'larda ilgimi çekmiyor değil.Hız tutkunluğundan ziyade keyif ile sürüş derdindeyim gezi motoru olacak yani kısacası.

Bazı arkadaşlar çin malı alma,
    Bazı arkadaşlar Türk Malı alma,
    Bazıları şunu alma bunu alma diye o kadar çok yazmışlar ki kafam çok karıştı.

Hayatta en sevmediğim şey araç arızasıdır,yolda kalmaktır bana bunu yaşatmayacak,bakımlarını yapıp gaza basıp gideceğim sorunsuz bir marka-model öneririmisiniz ?

SüperSportlar da da ilgimi çeken lastikleri büyük olmasına rağmen kasası küçük olan tipler var çok hoş duruyor altta motor devleşmiyor fiyatları nedir yada tam modelleri nedir bilmiyorum ama onlar da ilgimi çekiyor.

Lütfen bana yol gösterin yolu bulayım
    Sevgilerle...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Keeway superlight
    Arkadasım bende de aynı durum var supersportlar hiç bi şeklde ilgimi cekmio zaten rahatıma düşkün biri oldugum için cruiser motor kullanırken daha cok zevk alıyorum kararını değiştrme içinden gelen ruhu yansıtbende keewy superlght var gayettde memnunm yoldada kalmadım 2 yıldır inşallah kalmamda sanada bütçen 4000 liraysa land cruiserı önerirm V silndr flan ben alamamıstım sen al
    Bu arada bu motrlar chopper değil cruiserdr.. chopper demk kişye özel sıfrdan motr yapmktır öle bunuda paylaşmak istedim coğu kişi yanlıl biliyorda

Çok teşekkür ederim oğuzhan araştırayım o halde biraz piyasayı...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Keeway superlight
    Bizde seviyoruzda kardeşim bütçe kısıtlı olunca adam 4000 liram var demiş ona göre tavsiye verirseniz daha mantklı gibi
    4teker bedenimi, 2teker ruhumu taşır:bounce:

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı oguzhann26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde seviyoruzda kardeşim bütçe kısıtlı olunca adam 4000 liram var demiş ona göre tavsiye verirseniz daha mantklı gibi
    tavsiye değil , sevgimi paylaştım
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Benim tavsiyem Regal Raptor 250 ..

http://
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Hysoung GV 250...
    O paraya alınabilecek en mantıklı cruiser olacaktır..

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo
    regal raptor yerine hysoung gv 250 almanı tavsiye ederm bende ...
    4 Teker Bedenimi 2 teker [COLOR="Cyan"]RUhuMU[/COLOR] TaŞıR... :bounce:

Motosikleti
    250 mct

Motosikleti
    Keeway superlight
    aynen ben gv 250 leri 5-6 lira civarı diye biliyodum ama arastrdm 3.5-4 ede cok süper gvler var regal yada keewaya göre tabikide kaliteli ama görüntüsü braz sade artk orasıda sana kalmıs..
    4teker bedenimi, 2teker ruhumu taşır:bounce:

çoook teşekkür ederim arkadaşlar çok aydınlattınız en azından fikir verdiniz...

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    1 milar daha ekleyebilisen keşke kendi motorum diye övmüyorum. Suzuki intruder vl 250 al. Tüm dünyayı dolaş. Ben fethiyeye kadar gidip geldim gık demedi. 140 a rahat basıyorum halen. Hemde v motor. 5000 ne bulabilirsin .
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

enentel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar çok kısa önce 4000 bütçe ile chopper alabilirmiyim ne alabilirim diye araştırdım soruşturdum regalden girdim hyosung gv 250 den girdim bir baktım bütçeyi biraz zorlayarak kymco venox 250 den çıktım çokta iyi oldu biraz bütçe meselesi kabız bütçeyle insanın yapacakları sınırlı o paraya iyi birşey zor!!Ama hemen vazgeçme hyosung gv 250 yi o fiyata zorlarsan belki üzerine 1000 lr daha koyabilirsen venox 250de bulunur. Kolay gelsin diyorum Allah yardımcın olsun ne alırsan al gönlün rahatsa al derim herkese saygılar...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Choper alacaksan V motor olmasına dikkat et gerisi çok da önemli değil. tercih sıralaman şu şekilde olmalı

Hyosung GV250
    Kymco Venox 250
    Keeway Land Crusier 250
    Keeway Super Shadow 250
    Bisan Roadstar 250 ve türevleri Monero vs vs
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Hocam bence sıralamanın tepesi venox olmalı ama herhalde fiyat ötürü böyle bir sıralama yapmışsınız.Venox 250 çok az yakar firma 100bin km garanti verdiği tek motoru venox markası tek dezavantajı fiyatı,performansı çok iyi duruşu zaten 250lik gibi durmuyor ama tabii bütçe meselesi tekrardan dediğim gibi hyosung ta güzel araç güney kore malı fiyatı venoxa göre daha uygun görünüş olarak kymco biraz daha modern bir tarzda hyosung ise klasik tip ağırlıklı.Kymco tayvan malı daha çok japonlara yedek parça satarken piyasaya sağlam ve kaliteli markalarla girdiler.Karar senin bütçe senin ne söylesek az gelir inşallah sana yarayanı alırsın saygılar...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Ben kendi fikrimi yazdım. Sebepleri de GV250 ile aynı beygir gücünde olmalarına rağmen Kymco nun daha ağır (30 kilo kadar) olması. Yedek parça olarak GV nin memlekette daha rahat olması. Ve ikinci el piyasasında alım satımının GV250 nin daha fazla piyasası olması
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendi fikrimi yazdım. Sebepleri de GV250 ile aynı beygir gücünde olmalarına rağmen Kymco nun daha ağır (30 kilo kadar) olması. Yedek parça olarak GV nin memlekette daha rahat olması. Ve ikinci el piyasasında alım satımının GV250 nin daha fazla piyasası olması
    Saygı duyarım hocam.Arkadaşlara fayda sağlamak amacındayız sonuçta.Belirtmek isterim kymconun servis ve yedek parçasıda yaygındır kullandığım için biliyorum ağırlık meseleside kullanılan malzemedende kaynaklıdır fark 40kgmı bulur neyse konuyu daha fazla uzatmadan arkadaşa söyleyeceğim bence içine sineni ve cebini delmeyeni tercih etmeni tavsiye ederim saygılar...

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı saintofdream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 milar daha ekleyebilisen keşke kendi motorum diye övmüyorum. Suzuki intruder vl 250 al. Tüm dünyayı dolaş. Ben fethiyeye kadar gidip geldim gık demedi. 140 a rahat basıyorum halen. Hemde v motor. 5000 ne bulabilirsin .
    Aynen... 250'lik cruiser'lar icinde intruder ve marauder'i tek gecerim... marauder v-silindir degil o yuzden imkan varsa intruder imkan yoksa marauder
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)