Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway arn125...

Motovento
    REKLAM ALANI
    velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    KEEWAY ARN125 bir scooter için nasıl ?eger alırsam sonradan satma imkanım varmı yani elimde kalmaz deme??????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baba motomax-keeway arn125'i fiyat listesinden cıkardı ... ki arn150 war 1.799 ytl'ye bende onu düşünüyorum zaten ondan alıcam , fiyatı 2.400'den düştü bu fiyata bomba yani iyiki önceden almamışım hea .. elinde kalır mı kalmaz mı orasını bilemiycem de ben o motoru cok arastırdım sağlam yani sorunu yok , önceden bi jikle sorunu warmış onu da halletmişler .. Yine de seçim senin
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    feyizoğlunda var 125 lik... http://www.feyizoglu.com/index.html burda vardır...

Motosikleti
    09` cbr 125
    Alıntı Mdvyn-R adlı üyeden alıntı
    Baba motomax-keeway arn125'i fiyat listesinden cıkardı ... ki arn150 war 1.799 ytl'ye bende onu düşünüyorum zaten ondan alıcam , fiyatı 2.400'den düştü bu fiyata bomba yani iyiki önceden almamışım hea .. elinde kalır mı kalmaz mı orasını bilemiycem de ben o motoru cok arastırdım sağlam yani sorunu yok , önceden bi jikle sorunu warmış onu da halletmişler .. Yine de seçim senin
    teşekkürler dostum bilgilerini benimle paylastıgın içn... motor kaliteli tamam ama motor alırken piyasasını düşünerek almak lazım bence sende ole yap arastıralım biraz... yoksa motor elimizde kalırsa cok pişman oluruz sonra..

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşm ekledim seni msn'e ordan daha ayrıntılı konuşuruz .. hem nerdeyse aynı fiyata daha iyisi warken kötüsünü almayalım dimi ... orda konusrz ...
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

jar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi çok iyi yapmışlar indirim yapmakla ya ..bence elinizde kalmaz abi çünkü çok sevilen bir ürün..
    inner fear is your worst enemy..[FONT="Century Gothic"][/FONT]

Motosikleti
    2006 honda activa

honda activa

selam arkadaşlar sonunda bende honda activa aldım.bu motor hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.umarım doğru yere yazıyorumdur.hepinize iyi günler

Motosikleti
    09` cbr 125
    Alıntı ali ışık adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar sonunda bende honda activa aldım.bu motor hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.umarım doğru yere yazıyorumdur.hepinize iyi günler
    yanliş yere yazdın arkadaşım ...başlıkların üstünde YENİ KONU AÇ yazılı yere tıklayıp yazabilirsın...kolay gelsin...bu arada yeni motorun haırlı olsun ,kazasız belasız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler