Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pulsar 200ns vs mondial rx3i evo

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar

suan pulsar 200 ns kullanıyorum motorumu rx3 evo ile değiştirmeyi düşünüyorum sizlerin yorumlarını bekliyorum mondial konusunda biraz kararsız kaldım siz ne diyeceksiniz merak ediyorum

ayrıca bu segmentte varsa tavsiyede isteyebilirim fiyatta onemlı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    İlk çıktığı zamanlarda takip ediyordum Rx'i kullanıcıları memnun gözüküyordu bunca süre zarfında neler oldu bilmiyorum ama uzun yol falan Pulsar ile zor oluyor açıkçası en azından benim toto dayanmıyor biraz daha rahat gidonu yukarıda bir şeyler arıyorum. Yakışıklı alet memnunsa kullanıcılar alınabilir.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz işi bilen alacak motor bulamıyor

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Küçük cc enduro açığını iyi yakalayıp hak etmediği yüksek bi fiyata rx3 ü dayadılar bize. Ama ticaret bu tabi adamlara kızamayız. O segmenti boş bırakanlar utansın. Rx3 ü geçen sene ben de araştırdım. 2015 modelleri ile alakalı bir takım sıkıntılardan bahsediyorlardı tam hatırlayamıyorum şimdi. 2016 modelleri daha sorunsuz demişlerdi. Mondial olması beni korkutuyordu. Sonra başka bir şey öğrendim ve beni ciddi anlamda itti. 2000 KMDE BİR PERİYODİK BAKIM. 200-250 cc motorların çok büyük bir çoğunluğu 5000 kmde bir iken rx3 neden 2000? Tabiki servisten de vurmak için. Başka bir açıklaması olamaz bunun. Servise 50 km geç geldiği için garanti dışı bırakılan onlarca motoru öğrenmem de tuzu biberi olmuştu. Ulan zaten 2000 de bir demişsin bi de 50 km geç geldi diye garanti dışı yapıyorsun bi daha vuruyorsun. Bu söylediklerim beni o motordan uzaklaştırmıştı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)