Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki Address 110 2015 & Sym Fiddle III 2015

Motovento
    REKLAM ALANI

Suzuki Address 110 Suzuki markasının Scooter tarzında üretilen motosikleti Address 110, 1 silindir 4 zamanlı 113 cc motoru ile 9 beygir güç üretiyor. 5.450 TL

Sym Fiddle III 125 2015 5.400 TL

Bu sene 2 motordan birini almayı düşünüyorum daha önce Hero Pleasure ve Tvs Apache rtr 150 edge kullanmış biri olarak 10 inç lastik çok konforsuz geldi vitesli ise uğraştırıcı zevksiz geldi.
    Fiddle 3 ün görünümü çok hoşuma gitti beni al der gibi bakıyor bana ama Suzukiye ise sorunsuzluk büyük lastikler ve enjeksiyonlu olduğundan sempati duydum. Bu iki motordan birini alıp yıllarca satmayı düşünmüyorum. Vitesli kullandım hayatımın geri kalanını kısmetse scooter ile geçirmek istiyorum. Kullanım amacım ise İstanbul Beylikdüzü - Büyükçekmece bahar dönemi işe git gel, kış dönemi garajda duracak. Ayrıca sağa sola gezme amaçlı kullanılacak.
    Siz olsanız hangisini alırdınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alfa (Pgm-Fi CBS ESP IS ACG)
    bu iki seçenek arasında büyük teker, enjeksiyon ve marka değeri bakımından suzuki tercih edilebilir, sym'nin karbüratörlü olması yakışı artırabilir ancak retro tasarımı nedeniyle çekici bir motor, bu seçeneklerin arasına honda spacy alfa'yı da ekleyebilirsin tam bir fiyat-performans ürünü aşağıdaki linkte incelemesi ve bilgi paylaşımları mevcut ama zor karar olacaktır..

http://www.motosiklet.net/forum/test...-110-alfa.html

Bence de suzuki.Çünkü suzuki cub motor gibi şekli güzel,tekerleklerin çağı geniş ve en önemlisi enjeksiyonlu.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Bence suzuki buyuk teker enjeksiyon ve daha uzun daha rahat gozukuyor 2 kisi fiddle sizin icin iskence olabilir ama suzuki daha uzun ve rahat duruyor benolsam suzuki derim ama tabiki paranizi arttirabiliyorsaniz pcx

Daha öncesinde sym fiddle serisini hayran hayran seyreden birisi olarak,suzuki güzelmiş ya bence suzuki al demeyi bırak evi barkı satıp suzuki alasım geldi su an. Bu skuterler çok iyi oluyor tertemiz gıcır gıcır yakışıklı arkanızda güvenle kız da gezdirebiliyosunuz. Hele jantlar böyle olunca tadından yenmez

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Büyük lastiğin verdiği güven bi ayrı kesinlikle Suzuki. Sukuter alıcak olsam kesinlikle en önemli kısaslarımın arasında lastik boyutu olurdu.

METDOĞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Bende symphony 125 cc.ve Suzuki adress bu iki motor arasında kararsız kaldım.sym karbüratörlü Suzuki enjeksiyonlu.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    tabiki suzuki

Ben kendimi skuter sürmeye alıştırabilir miyim diye düşünüyorum. cbf 150 kullanıyorum mesela illa ki skuterden iyi hızlanıyor ve daha güvenli duruyor iyi kötü araba falan da geçiyor ışıklarda da nerde durdugun onemlı değil basıp gidiyorsun adamlar yetısene kadar zaten ıstedıgın serıde yerlesıyorsun. Skuterde de durum boyle mı olur acaba ki

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı sao tome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi skuter sürmeye alıştırabilir miyim diye düşünüyorum. cbf 150 kullanıyorum mesela illa ki skuterden iyi hızlanıyor ve daha güvenli duruyor iyi kötü araba falan da geçiyor ışıklarda da nerde durdugun onemlı değil basıp gidiyorsun adamlar yetısene kadar zaten ıstedıgın serıde yerlesıyorsun. Skuterde de durum boyle mı olur acaba ki
    valla ister inan ister inanma hızlanma konusunda aynı hp de scooter cbfden daha iyi hızlanır.zamanında cbf150mde vardı çokta scooter gelip geçti altımdan .şimdi şöyle söyliyeyim scooterlardada durum öyle hatta ps150 gibi scooter kullanırsanız cbf150 de ne oluyormuş dersiniz .güven konusunda güvenlidir ancak vitesli motorun zevki ,dayanıklılığı ve teker inc büyüklüğü avantajını bulamazsın.tabi scooterlarında otomotik vites ,sele altı bagaj, ayak yerindeki boşluğunda birşeyler taşıma gibi avantajları çoktur. ikiside güzel abi niye bukadar konuştum anlamadım
    jackonbir bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

december boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Büyük teker scooter kymco agility city kullanmış biri olarak Suzuki den pişman olmassin.

Herkese yorumlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Fiddle 3 Görüntü olarak kalbimi çalsa da Suzuki Address alacağım İnşallah dedikleri gibi Nisan 15 te gelir.
    90 km ye kadar hızlanması gayet güzel geldi bana motor açıldıkça 110 a kadar çıkar ki gayet yeterli olur sabırsızlıkla bekliyorum alır almaz paylaşımda bulunurum. Birde aldıktan sonra Michelin lastik takma durumum olursa ön lastik ebatı bulunmuyor 80/90-14 yerine 90/90-14 taksak sıkıntı olur mu bilemedim bayiyle görüşüceğiz artık

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Elbette ve kesinlikle Suzuki. Özellikler aynı bile olsa Japon markasına tam güvenirim.

Öte yandan büyük tekerlek ve enjeksiyon çok, çok önemli iki özellik. Bir de güç aktarımı zincir denmiş, sanırım yazım hatası var. 400-600cc sınıfındaki büyük maksi sukuterlerde kayış yerine zincir oluyor ama bunda olacağını sanmıyorum. Varsa kesinlikle harika...
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

suzuki adress nisanın 15-20 gibi bayilerde olacakmıs test aracı ve satımı baslıyacakmıs..Arkadaslar motorsiklet yakıt tüketimi olsun depo alanı(5.2 litre) 20kg yer var sele altında tam kask rahat sıgıyor ve yanına giysi olsun cok guzel ... bir cub la bu scoter ları kıyaslamayalım scooter cublardan daha rahat ve titreme sarsma daha az bizzat kendim denedim scoterda tekerler daha kucuk ve kalın olunca cub 17janta göre 14 jant olması ve süspansiyonlar daha esnek olmasından dolayı daha konforlu.....ama tipi cub tarzı 97 kg ve 9nw tork uretiyor .. yamaha cripton 7.9 nw , honda wing go 7.4 nw , honda wave 110i 8.65nw tork uretiyor gayet seri motor youtubede testini izledim 100kmye kadar güzel hızlanıyor 105i gördü tabi motor daha yeni dahada acılır.. . birde 97 kg baya atik olcaktir... honda pcx 125 cok pahalı ve iri geldi suzuki adres cub tarzı kucuk heryere girebilecek hafiflikte ve boyutta.. suzuki adressi test eder olursa lütfen burdan paylasssın konfor olsun atiklik yakıt tuketimi olsun.. pcx ile kıyaslamasını 4 gözle bekliorum.. not: ben gibi honda cub(c90, c100) serilerini kullanmıs biri olarak cub tarzı scooter diyebiliriz 14 inç jant var . patronumda honda pcx var arada iş olunca bana verir kullanırım bakalım antalya merkezde suzuki adresi test edince size bir kıyaslama yapacagım eger rahatlık bakımından tatmin olursam alacagım motoru 5.490 kampanya fiyatına ...

Symphony ST 200i 6900 TL fiyatıyla şimdide Suzuki Address ile arasında kaldım. arada 1000 TL fark var ama jant,cc,arka disk vs özellikler ile Symphony ST 200i düşünmeye başladım.

plectrum bunu beğendi.

Hocam 169cc ve 125 kilo, suzuki 98 kilo 113 cc az yakit ve saglam lik istiyorsaniz fiyatida uygun bence suzuki alin derim

İstanbul florya batuhan suzuki bayisi ile görüştüm address 2 gün sonra yani nisan 13-14ünde geliyormuş

Alıntı nothinglose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul florya batuhan suzuki bayisi ile görüştüm address 2 gün sonra yani nisan 13-14ünde geliyormuş
    Hocam antalyay biraz gec gelcek gibi motoru test edebilirmisin subeye gidip ve burda anlatirmisin fikir sahibi olalim konfor olsun titreme varmi malzeme.kalitesi diz mesafesi.. 185 ve ustu icin dize carpma olabilirmiso bayiyle gorustum 180 de sikinti olmazmis bende 180 im. youtibede expo 2015 fuarinda altin elbiseli adam var o denedi boyu 180 civari en az.. dizi carpmadi saga sola hamlede honda spacy de carpardi bu motorda oylesikinti yok dedi .. Not:: ben 14 jantla dolma teker suzuki lerden rahat olcani yol tutunu saglicani yalaklarda asiri hissetme olmicani dusunuorum gecen gun suzuki dolma tekerli kucuk scooter denedim benim honda cup c100 daha rahat ... Honda pcx 14 jqnt cok cok rahat ama 7500 cok pahali gonlumuz suzuki adress te kqmpanya fiyati 5500[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:11 ----------

Alıntı nothinglose adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 80-80/14 dıs lastik taksak olurmu suzuki bayisine sorarmısın servisine ??http://www.motolastik.com/lastik-secim-asistani-pmk16384?ob=1&oz=15_134 heidenau die marka var belki ulkemizde yaygın diil bu marka alman markasınıdr BMW MOTORSİKLEtler kullanmaktadır ve kaliteli lastik olarak bilibir netten arastırabilirsin ))

Pazartesi yada salı günü gidip bayide inceleyeceğim ön lastik ebatı 80-90/14 80 80 değil ben yok derken genel olarak michelin city grip den bahsettim. 90-90/14 var michelin öne taksak sıkıntı çıkar mı onuda sorarım bayiye.

hocam sen öne taksak die 80-80-14 u da soruver 90-90-14 biraz öne kalın dusebilir.. basta yalnıs okumusum farkettim sonradan bu alman markası kaliteli lastikte uyarsa ondan takarız hem yakıtta daha ince teker tasarruf saglar motora..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)