Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

önereceğiniz Racer Tipi Motosikletler

Motovento
    REKLAM ALANI
    »-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bana önerebileceğiniz race tipi motor olarak ne önerirsiniz bütçem 3,500 ytl sıfır almayı düşünüyorum.lütfen yardımcı olun
    YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    3500'e sıfır race tipinde Zealsun ZS200GS, Kanuni Racer 200 ve Ramzey 150cc (ve aynı motorun farklı marka altında versiyonları) var. Her motorun kendi konusu var, okuyunca yeterli bilgi edineceksindir

koala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olmuo yaww olmuo :(
    race almayı düşünüosan zealsunun 200lük modeline bi bakmanı tawsiye ederim dün bütün gece forumdaki topic'ini okudum bende ondan almayı düşünüorum....

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu 3 senecenketen en ıyısı kanunii..zealsunu alma derım cunku hız yapamazsın agır motor.
    Yeni yine yeniden

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Konularda okuduğum kadarıyla üçü de birbirinden beter. Ya Derbi al ya Hyosung al, çok para diyorsan YBR al. Ben de ufak racelere baktım, vereceğim paraya değmez dedim, ybr alıyorum.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    3.500 ytl alacağın race motorun ne kadar race alacağı da ayrı konu yinede zealsun iyi gibi.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    alıyorsan bir kere alacaksın iyi düşün....
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    race den anlama pek ama bildiğim bitane var
    ben alacak olsaydım CBR600RR alırdım...
    øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R -

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    3500 ytl lik bir bütçeye ille de race alcam diyorsan çinliden başka sıfır tercihin yok tabi. çinliler arasında en iyisi zealsun bence.(200gs)

cbr125 2.el temiz bulursan daha iyi olur ya da arkadaşların da dediği gibi ybr125 alsan daha sorunsuz olur.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

CsaRvoX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F5
    arkadaşım ne yap ne et biraz daha bul CBR125 al,yetiyorsa 0 al yetmiyorsa 2.el temiz bul ama Honda'n olsun çin alma sakın,ileride çok faydasını görürsün,her zaman diyorum ucuz etin yahnisi olayı

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o fiyata ikinci el temiz bir cbr 125 al ..ya da görünüş önemli değilse sıfır ybr 125 al...çinliye bulaşma ..çinliden alacağın tek şey ne alırsan bir milyoncudan asma kilit olsun..(bir milyondan fazla verme ona da)

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Önerecek çok motor var, önermeyecek daha çok

başlangıç önerdiğim cbr 125

Hiç bir şekilde önermediğim çünü racing bu diğerlerişne benzemez zealsun, ramzey, asya, mondial .... tüm çin malı racing ler sakın haa
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

arkadaşlar şimdi bana şurayı burayı oku filan diceksiniz ama ben okuyorum topicleri ama istediğim cvarı alamıyorum oyüzden bu başlığı attım lütfen bana yardımcı olun tamam haklısınız honda iyi motor ama motora zevk almadan bindikten sonra isterse motor altın kaplama olsun ben gerek yapı gerekse fiyat olarak kanuniyi beğendim teknik olorak motordan anlamam sizden ricam bu motosikletle ilgili beni aydınlatırsanız yani kısacası işin teknik boyutu olarak kanununi iyimi lütfen yardımcı olun tşkler_.?

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bak şimdi bende senin gibi çıkmazdaydım seinn girdiğin tereddütleri bende yaşadım çok uzun bir araştırmaya koyuldum sonuç olarak zealsun gs 200 yi seçtim neden ..şimdi öncelikle cbr 125 i eleyelim nasılmı bu makina 200 lük yani bu makina 0-50 km arasını 3.5 -4 saniyede alırken cbr 6 saniye dolaylarında alacaktır + çekiş olarak sen yokuşları arkanda arkadaşınla zorlanmadan çıkarken 125 lik cbr tepenin orta yerinde stop edecektir..iki kişi ile ..yani 200 125 her zaman toz yutturur bunu bil +cbr sana razer havası vermez tekerler çok ince git bi zealsunun tekerlere bi bak yakından virajlarda yatırıdığın zaman bu zevki tadarsın ama cbr ile yatırayım dersen ....paldır küldür ..cbr gitti ..şimdi ramzey 150 ramzey 150 en fazla 95 vurmuş şu ana kadar hiç kimse 95 i geçtiğini söylemedi ve fiyat ve ebat olarak cbr ile aynılar sadece ramzey 150 cc lik ama nasıl 150 cc lik anlmadım yine 200 gs ye hayatta tutunamaz ..oda gitti zaten oda bisiklet gibiki honda 125 şin kopyası...geldik kanuniye lastik abatları önceki saydıklarıma göre kalın ama zealsunun lastikleri kadar kalın değil ve onun kadar racer durmuyor artı kanunin şu ana kadar kayıtlara geçen max hızı 130-135 ama zealsun 145 ..şahsen denenmiştir ..+inana bana kanuniye yakından baktığın zmaan sanki honda titan gövdesi ..ve ses setede çok büyük fark var zealsun daha racer çıkıyo ebat olarak daha büyük tekermeker görünüş falan ....git bir granaj bağlantılarına bak sanki saat vidası takmışlar ..üztelik o kadar çok arıza veriyorki ..ben tavsiye etmiyorum ...eğer racer alcam diyosan al bi gs 200 rahat rahat havalı havalı bin ...eğer yine kaarrsızım diyosan adresini ver yada görüşelim sana bütün motorları tek tek gezdirip gösterim bak gör hakllı olduğumu görüceksin ..burda hertürlüsüde var ..canlı canlı deneriz...ama yine herşeyden önce sen bilirsin..
    neber

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=5753 BU MODELI ARKADASLAR ONERIYOR AMA BANA SORARSAN 1000 YTL DAHA KOY USTUNE VE GIT ( HONDA CBR 125 ) AL BASIN AGIRMAZ CIN MALI HEPSI BUNLARIN CUNKU...SEN GENEDE KALITE ARA...YOLUN VE FARIN ACIK OLSUN...

red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250 mct (metal fırtına)
    evet bu kategoride 2 tane motor var zealsun 200 gs ve kanunı racer.. bende uzun zamandır bu 2 motor arasında gidip geliyorum.. zealsun kanuniye göre daha yere yakın direksiyon daha racer lastikler ve ön cift diskler motora güzel bir hava katıyor ayrıca ibrelerin beyaz olması ayrı bir sportiflik katıyor motor 170 kg ve benzin deposu 20 lt. ibre 160 yazıyo 145 yapanlar var lakin 100 ü gecemedigini söyleyenlerede sahit oldum.. zealsunun en büyük eksiklerinden biri altında grenaj olmaması ve servis sorunu... kanuni ise bana basytan beri antipatik geldi ama servis konusunda sorunu yok sonucta bu motorların ikiside cin malı servis önemli...

son duyumlara göre zealsuna 5oo ytl zam geldigi söyleniyo yani 3.600 olmus bu sartlarda kanunide cazip geliyor. ben kararımı zealsundan yana vermiştim ama bu zam olayı beni sinirlendirdi... yine düsünmeye basladım simdi kanuni mi zealsun mu ? diye..:(

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 Deriz.bak Neredeyse Herkes Ne Diyor.ikinci El Alacağin Cbr 125 çinlilerden Daha Uzun ömürlü Ve Sorunsuz Olacaktir.hayirli Olsun.

evt galiba honda cbr alacam ama ikinci el bulamıyorum adanda oturuyorum bulabileceğim yerler biliyormusunuz

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    çin çıkışlı ucuz race ler den alma titreşim makinası gibi hepsi.
    bulursan 2.el cbr 125 al
    birde alacağın motorun yedek parça durumuna bak.serviste olay bitmiyor yedek parça bulanabirliğine bakılmalı.yedek parça sadece yetkili servislerde bulunup sanayide bulanamıyorsa almadan önce bu gözden geçirilmeli

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    hemm... hondacılar çıkmış gene meydaneeee hepsi birbirinden şahaneeee...

Kardeş sen bırak çinli alma...Bak çinde üretilen honda da alma..japon honda zaten yok...brezilyada üretilen hondalardan al hepsi orda üretiliyor zaten

hondaaaa alll dehşet honda valla çok hondaa dehşet çok dehşet honda çılgınlığı bu abi çok güzel cbr mobilet lastikli race uç uç kuşşş uç (çok mu yüklendim sorry )

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler