Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen 200-250cc cross arada kaldım tavsiyeleriniz nelerdir???

Motovento
    REKLAM ALANI
    güneş86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 exc-f
    Arkadaşlar tecrübelerinize,deneyimlerinize güvenerek son bir fikir istiyorum karar aşamasındayım cross düşünüyorum uygun yollu inanın kurcaladıkça seçenekler çoğalıyor anlamadım gitti lütfen yardımcı olun...5000-5500 gibi bir bütçe ayırdım.Motor tecrübem azda olsa var. Japon'lar biraz fiyatlı,(paranı çöpe atma git eski bir japon al muhabbetlerini geçtim)eski bir şey almayı düşünmüyorum.Bu paraya alabileceğim 0 km yada az km ne olabilir.Ayrıca şu çok iyi denilenlerin bir çoğunun sıfırı yok.
    Bu arada 200 veya 250'lik 15-20 hp arası düşünüyorum,ayrıca asya rx250 cross su soğutmalı ne kadar artısı olur.her zaman su soğutmalı önerilir,benzeri bir başlıkta tecrübeli bir arkadaşın hava soğutmalı yı tavsiye ettiğini gördüm.Çok kullanacağım söylenemez arada bir kendi çapımda araziye çıkarım.
    Benim için önemli olan parça sıkıntısı çekmemem ve birazda dayanıklı olması tabi
    Şu modellerin arasında kaldım.
    lütfen yardımcı olun,zaman ayıranlara şimdiden teşekkürler...
    asya rx250-rk200r(bu özellikle nasıldır)-motoran xf,xv250-kuba str250-kanuni cross250(150 nasıldır)-ramzey qm200
    dediğim gibi bazılarının sıfırları az km olanları zaten yok özellikle asya ve rk200r(sıfırı var) motoran hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
    ramzey çok tavsiye ediliyo,bu arada bu motorların çoğunda suziki alt yapılı eski bir motor kullanıldığı söylentisi var,nekadar doğrudur bilemem.
    yazdığım modellere uygun sizin tavsiyelerinizide alabilirim.
    parça sıkıntısı çekmeyeceğim bir tavsiye istiyorum.şimdiden çok teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

titreşim olayıda önemli çok titryen bir model olsun istemem teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı güneş86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tecrübelerinize,deneyimlerinize güvenerek son bir fikir istiyorum karar aşamasındayım cross düşünüyorum uygun yollu inanın kurcaladıkça seçenekler çoğalıyor anlamadım gitti lütfen yardımcı olun...5000-5500 gibi bir bütçe ayırdım.Motor tecrübem azda olsa var. Japon'lar biraz fiyatlı,(paranı çöpe atma git eski bir japon al muhabbetlerini geçtim)eski bir şey almayı düşünmüyorum.Bu paraya alabileceğim 0 km yada az km ne olabilir.Ayrıca şu çok iyi denilenlerin bir çoğunun sıfırı yok.
    Bu arada 200 veya 250'lik 15-20 hp arası düşünüyorum,ayrıca asya rx250 cross su soğutmalı ne kadar artısı olur.her zaman su soğutmalı önerilir,benzeri bir başlıkta tecrübeli bir arkadaşın hava soğutmalı yı tavsiye ettiğini gördüm.Çok kullanacağım söylenemez arada bir kendi çapımda araziye çıkarım.
    Benim için önemli olan parça sıkıntısı çekmemem ve birazda dayanıklı olması tabi
    Şu modellerin arasında kaldım.
    lütfen yardımcı olun,zaman ayıranlara şimdiden teşekkürler...
    asya rx250-rk200r(bu özellikle nasıldır)-motoran xf,xv250-kuba str250-kanuni cross250(150 nasıldır)-ramzey qm200
    dediğim gibi bazılarının sıfırları az km olanları zaten yok özellikle asya ve rk200r(sıfırı var) motoran hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
    ramzey çok tavsiye ediliyo,bu arada bu motorların çoğunda suziki alt yapılı eski bir motor kullanıldığı söylentisi var,nekadar doğrudur bilemem.
    yazdığım modellere uygun sizin tavsiyelerinizide alabilirim.
    parça sıkıntısı çekmeyeceğim bir tavsiye istiyorum.şimdiden çok teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

titreşim olayıda önemli çok titryen bir model olsun istemem teşekkürler...
    Apachi 27 hp rakipsiz

Apachi falan olmaz sana trafiğe cikacak bir model lazim. Apachi trafige cikamaz. Ramzey qm200 efsanesini lifan gy200 ile devam ettirmeni tavsiye ederim. Ayni motor, daha guncel ve sifir bir model. Fiyatida 3800tl idi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    lifan gy200 ler cg motorludur ramzey le uzaktan yakından alakası yoktur.

bilinen balansörlü çinli motorlarla aynıdır.

Ramzeylerde lifan uretimidir şasesinde lifan yazdıgini da gördum. Crosslarde gy serisinin amirali lifandir. Uygun fiyatiyla ssaglamligiyla tek tavsiyem o olur. Geçen Yilki turucu modeller gy-6 modellerdi renk secenegi yoktu. Bu sene farklı renk secenekleriyle gy-5 modeller geldi. Rk200 str250 gereksiz şekilde pahalılar. Asya ise görüntusü cok guzel olup sitede pek çok şikayet bulunmakta ve yine fiyati bence fazla yuksek. Motoran xf modeli çok şık ilk /zamanlar biraz dagilmasin diye toplamak lazim. Ama yinede gereksiz pahali. Xv ise diyerinin yaninda sönük kalıyor ve motoranin bu motorlari pek satan bi model degil. Bence lifani
    al ustune kaliteli ekipman teşekkürler

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı gargi amca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramzeylerde lifan uretimidir şasesinde lifan yazdıgini da gördum. Crosslarde gy serisinin amirali lifandir. Uygun fiyatiyla ssaglamligiyla tek tavsiyem o olur. Geçen Yilki turucu modeller gy-6 modellerdi renk secenegi yoktu. Bu sene farklı renk secenekleriyle gy-5 modeller geldi. Rk200 str250 gereksiz şekilde pahalılar. Asya ise görüntusü cok guzel olup sitede pek çok şikayet bulunmakta ve yine fiyati bence fazla yuksek. Motoran xf modeli çok şık ilk /zamanlar biraz dagilmasin diye toplamak lazim. Ama yinede gereksiz pahali. Xv ise diyerinin yaninda sönük kalıyor ve motoranin bu motorlari pek satan bi model degil. Bence lifani
    al ustune kaliteli ekipman teşekkürler

ben piyasadakilere göre yazdım piyasada klasik balansörlü cg motorlu tipler var, gy 5 ini 6 sını bilmiyorum.
    dediğinize göre gy6 oluyor ki oda balansörlü itecekli cg motorludur.

internet sitesinde zaten resim güncel sattıklarıyla aynı değildi ve ben yeni geldi dediğiniz modellere nettede rastlamadım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44385210/detay
    yeni gelenler bunlar ise bunlarda eski turuncularla aynı motorlu
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Butceyi biraz daha yukseltebilme şansin varsa apachi nin on road modelleri var suan antalya isildar da 8000 sifir fiyati. Arkadasin da dedigi uzere 27 hp rakipsiz.. kullanicilari ve gezilerde kullananlari arastirdim gayet başarili. Ha bütceyi yükseltemem diyorsan rx250den uzak durmani tavsiye ederim kullanicilar radyatorden şikayetci surekli..
    Ramzey 200cc ler arasinda basarili bir motor birde adi pek duyulmayan skyteam var düşük fiyatlara ama temizini bulman lazim. Hatirladigim kadariyla cdi motordu ve oynamaya pek gelmiyor motoruyla simdiden hayirli olsun

heineken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Cg motor ? Gy ? Lifan ? Bunlar ne demek ağalar ben anlamadım bişey...cahilliğime verin :(

Motosikleti
    KTM 250 exc-f
    Geç bir cevap ama 2011 Ktm 250 exc-f aldım.Aldığım içinde gayet memnunum.Vakit ayıran arkadaşlara teşekkürler...

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    2 yıl sonramı alabildin hayırlı olsun.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    fıkra gibi.

Motosikleti
    KTM 250 exc-f
    2 yıl önce aldım, o kadar komikse gulelim o zaman hahahaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler