Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

KYMCO Agility 125 mi yoksa HONDA SCV 100 F BEAT mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar KYMCO görünüşüyle, motor gücüyle ön plana çıkıyor. KYMCO kullanan arkadaşlar sadece yorumlarını gönderirlerse çok sevinirim. Servisi kalitesi dengesi nasıl bu KYMCO ların. Özellikle de Agility serisinin. İkinci elinin olmadığını biliyorum ama benim için ikinci el önemli değil. Kaliteli bir motorum olsun istiyorum sadece. HONDAnın tipi hoşuma gitmiyor ve biraz büyük. Küçük ve kıvrak bişey istiyorum. Kaldırımlarda falan da gidicem çünki amacım şehir içinde okula gidip gelirken kullanmak.

yorumlarınızı bekliyorum...

KYMCO
    http://www.kymco.com.tr/html/agility125.html
    HONDA
    http://www.honda.com.tr/motosiklet/m...6&extra=Teknik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mr 250 destro
    selam arkadasım bnce kymco al ben 1999dan berı kymco kullanıcısıyım servıs ve parca konusunda hıc zorluk cekmedım.su anda granddınk150 kullanıyorum ve cok memnunum su anda ıtalyada pıaggodan cok kymco satısı oldu guneyde en cok kymco satılıyor kalkıslarda ve surat olarak agılıty125 honda yı gecer

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    tabiki agility
    -dahada güçlü
    -önde disk fren
    -daha sportif
    -yerden yüksek
    -lastikler daha güvenilir
    -honda kadar kaliteli (adamlar avrupa scooter pazarında baya iyi durumda)
    -Sele altı kapalı kaskı rahat alıyor(1ay önce her yerini kurcaladım da)
    -ben sorduğumda agility 2,400 ytl idi ama ozaman dolar 1,35 filandı.
    -ikisde plastik kalitesi olarak eşdeğer
    -ikisindede gidon altında göz filan yok
    -kymco türkiye pazarında yeni ama 2 yıla kadar ikinci eli olur görürsün...
    -ama honda servisi çok yaygın...

gerçi iki scooter da bozulup durucak tipten değil...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    kymco nun seriliği tartışılmaz gerçekten 125 lik bir scooter a göre beklentilerini çok rahat karşılar, ayrıca lastiklerin ebatları daha büyük beatten ve önde disk var plastik kalitesi kymconun çok iyi bence ayrıca kymconun sele altı bölmeside oldukça yeterli benim scooter tercihim kymco olurdu zaten agility hayranı bi insanım
    Ride your way

Motosikleti
    mr 250 destro
    vaay ne kadar cok agılıty hastası varmıs kymcomla sımdı bır kat daha ovunuyorum ve sevıyorum

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı
    vaay ne kadar cok agılıty hastası varmıs kymcomla sımdı bır kat daha ovunuyorum ve sevıyorum
    haklısın...
    bende kymco kullanıcısıyım
    suan 9200km cok skur hersey yolunda masallahı var parca konusunda bende herhangı bır sorun yasamadım..... unutmadan ozellık ve goruntu konusunda bence de kymco bır adım önde....
    ____it's my life_1982____

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    tabikii kymco bazı arkadaslar honda dıe iddaa edio(yanlıs anlasılmasın lutfen)ama kymconun kalıtesını gorun hondaylla kapısıo wede surda bı tane honda dıyen yok

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    hondayı bilmem ama kymcoya kesinlikle evet derim.nedenine gelince kymco motosikletim var ve de bu motorun şu dezevantajı vardır diyemiyorum.(kendimi kymco konusunda çok emin gördüm yav)

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kymco gerçekten daha kaliteli görünüyor ve daha şık
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

Beattttttttttt

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    aha beeat dedi uzhahhaah

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Beat büyük mü? Kymco hakkında bilgim yok.Ama çoğunluk tavsiye ediyorsa bildikleri vardır.Performans olarak Kymco nun daha tatmin edici olabileceğini tahmin edebiliyorum
    haa bu arada kaldırımlarda falan demişsin aklıma geldi.Geçen dışarda oturmuş döner yiyodum.Masamın yakınına parketmiş bi eleman motorunu aldı gaza abana abana hareket etti.Liseli bir arkadaşımızdı.Çift yönlü yolda karşıya geçmeye çalıştı yaya aralıklarından.Orda biraz tümsek vardı.Ve motor o tümseği bir türlü aşamadı.Çok zorluk çekti eleman.Şaşırıdm biraz.Sonra zorladı etti geçti karşıya ve yine takıldı.karşıda abartmıyorum 4-5cm yi geçmeyen bi tümseğe çıkmak için 30sn uğraştı.Bende gülmeye başladım.Sanırım motorun ağırlık merkezi aşırı derecede öndeydi.Ve tekerleklerin boyu ve yüksekliği çok yetersizdi.Nasıl bir tasarımdır die düşündüm kendi kendime.Nasıl bir rezalettir.Bunu anlattım ki kaliteli ürünlere daha fazla para verdim,daha ucuz moto alsaydım artanıylada ekipman alırdım deyip kendini üzmeyesin diye.Şimdiden keyifli sürüşler

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    bende kymco diyorum(neden dersen beatte onde kampana fren kymcoda disk jantlar honda da 10" kymcoda 12" guc malum kymcoda daha fazla) ama sana tavsiyem eger butceni zorlayabiliyorsan movie 125 yada150 liligini dusun ama agility de guzel motor
    07 EEE 31

copyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    bir honda kullnıcısı olarak ben bile kymco agility aldım. daha teslim almadım ama satıcısı (tanıdığım) asla sorun yaşamayacağımı garanti etti. inşallah öyle olur. görünüşü de gayet güzel. sadece selesi biraz yüksek gibi geldi bana.

kymco:

Max. Güç (Hp/d/d) 9 / 7500
    Max. Tork (Nm/d/d) 9.1 / 6500

honda beat
    Max güç (ps @ dev/dak) 7 / 7500
    Max tork (Nm @ dev/dak) 7,5 / 5500

bu duruma göre kymco agility daha kaliteli gözüküyor

merhaba arkadaşlar bende motosiklet satıcısı olarak sizlere kymco motosiklerini tavsiye ederim.periyodik bakımlarını düzenli yaptırdıktan sonra size arıza olarak hiçbir şekilde problem çıkarmaz

Motosikleti
    mr 250 destro
    bırsen hanıma katılıyorum.kymco daha devırlı hondadan ondan hondadan beygır gucu fazla

erol_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akadaşlar ben cbf 250 almayı düşünüyordum fakat eşya taşıma ve pratiklik bakımından kymco bana göre daha iyi geldi nasipse bu gün alacagım bakalım dediginz gibi güzelmi bende honda beat da var onu babam kulanıyor ben beat tan pek memnun kalmadım hem seri degil hem aküsü bityor hemen...

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    tabikide agility. yeter artık honda diye hermotora binilmez. aktiva ve beat kesinlikle güc olarak trafikte yetersiz fren olarak herşey normalken iyi ama acil durumda dursun diye bildiginiz dua ları okumaya başlarsın. ayrıca tekerlekleride pazar arabası tekeri kadar. saglamlık konusunda ikiside kafa kafaya gelir. tamam ben hız meraklısı degilim ama bizim otomobil sürücülerimiz yolu görddümü 110 n120 yaldır yaldır geliyo. bu sefer beatle kaldırıma kadar kaçman gerekiyo yoksa alırlar altlarına alim allah. agility al sonra bana dua edersin

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı erol_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akadaşlar ben cbf 250 almayı düşünüyordum fakat eşya taşıma ve pratiklik bakımından kymco bana göre daha iyi geldi nasipse bu gün alacagım bakalım dediginz gibi güzelmi bende honda beat da var onu babam kulanıyor ben beat tan pek memnun kalmadım hem seri degil hem aküsü bityor hemen...
    Arkadaşım honda cbf 250 ile aglity mi arasında kaldın Yahu ozaman tabiki honda derim ben.250cc ve uzun mesafelere sorunsuz götür.Bende araşırıyorum ve listemde bayağı kalabalık scooterdan enduroya her motor var listede.Tabi en önemli kriter para meselesi Ben daha önceki forumlardada yazdım agility 125 acaba biraz uzun yola gitsek sırtta ağrı bir zorluk çıkarırmı? Uzun dediğim mesafe 30-40km.Yani 80km ortalama ile gitsen yarım saat veya 40dklık yol max. Sanırım biraz uzun yollar için yetersiz kalıcak agility Baska kullana yokmu agility 125 kullanıcısı i?saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler