Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 T1 Hangi Marka?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arakdaslar merhaba,
    Bu sitedeki ilk mesajim, oncelikle hepinize selamlar.
    Ayni soru defalarca sorulmus olabilir ama o kadar cok sey okudum ki, karar verme yetimi kaybettim, o yuzden mesaj kirliligi yarattiysam ozur dilerim.

Asya Motor'un 150 T1 modelini begendim.Aslinda gozumde Mondial 150Zat var ama o kadar param yok.İstedigim bir maxi scooter.

Bu 150 T1 modelinin o kadar cok farkli marka ve modelini gordum, okudum ki artik resmen kafam allak bullak oldu.(Ornegin 150 T5 gordum bi markanin, anahtar teslim 2250 ytl'ye). Aralarinda ne fark var bilmiyorum, saticilarin laflarina da guvenmiyorum cunku onlar da karmasadan dolayi ezberden konusuyorlar.
    Ne olursunuz tecrubelerinize dayanarak bana bir oneri verin, arkadasim git suradan su markanin su modelini al derseniz cok mutesekkir olurum.(istanbul anadolu yakasinda oturuyorum)

Simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    servisi ve yedek parça garantisine en çok inandığın motoru al derim.çünkü bu çinliler servisi size unutturmaz diyorum...
    B rh +(pozitif)

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    çin malı normalde tek marka ama farklı ithalatcı firmalar kendileri getirip kendi markalarını yapıstırıyolar hepsi aynı motor bazıları küçük ve önemsiz değişiklikler yapıp piyasaya sürüyo

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aykutkoray adlı üyeden alıntı
    Arakdaslar merhaba,
    Bu sitedeki ilk mesajim, oncelikle hepinize selamlar.
    Ayni soru defalarca sorulmus olabilir ama o kadar cok sey okudum ki, karar verme yetimi kaybettim, o yuzden mesaj kirliligi yarattiysam ozur dilerim.

Asya Motor'un 150 T1 modelini begendim.Aslinda gozumde Mondial 150Zat var ama o kadar param yok.İstedigim bir maxi scooter.

Bu 150 T1 modelinin o kadar cok farkli marka ve modelini gordum, okudum ki artik resmen kafam allak bullak oldu.(Ornegin 150 T5 gordum bi markanin, anahtar teslim 2250 ytl'ye). Aralarinda ne fark var bilmiyorum, saticilarin laflarina da guvenmiyorum cunku onlar da karmasadan dolayi ezberden konusuyorlar.
    Ne olursunuz tecrubelerinize dayanarak bana bir oneri verin, arkadasim git suradan su markanin su modelini al derseniz cok mutesekkir olurum.(istanbul anadolu yakasinda oturuyorum)

Simdiden tesekkurler

dostum aynı modeli metro grosmarket 1,999 ytl ye ayda 99 ytl 20taksitle veriyor. tüm özellikleri aynı. bende senin gibi çok kararsız kalmıştım. sanırım bende oradan alacağım.

yedek parça ve tamir olayında o firmanında iki yıl garantisi var servisini bulamazsamda tüm markaların servislerine sorup en uygun olanından ihtiyaçlarımı karşılamayı düşünüyorum.

sonuçta diğer çinlilerde garanti ve servis yaygın ama çoğu arıza garanti dışı diyip para almaya çalışıyorlarmış(forumun genelindeki izlenimlerim bunlar)

bilalpars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hojam sana sadece şunu söylüyorum ÇİN malından uzak dur. ben bi hata yaptım aldım ve 1 ay oldu nerdeyse pişmanım şu anda. Çok problem çıkartıyo çin malları.

ismail_bilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    t1 bence asya motor

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ASYA motorun markasıdır... başkalarıyla karıştırma ve bunların 2 rengi var siyah ve metalik gri... bilgin olsun... diğer renkliler başka markaların... bazılarının telefon gösterge ışığı var bazılarının yok... bu kadar motor aynı motor.. fason fabrika motoru anlıyacağın... istersen dende fabrikadan al adını soyadını yazdır senin de markan olsun hehehhee..
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    bencede asya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler