Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Xtreme Max - Motoran XV 250 tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    bu 2 motosiklet arasında kaldım. arazide kullanmayı düşünmüyorum, alıp supermoto yaparım elimden geldiğince. mondialin 150 cc 11 hp olması kötü ama sağlamlığını kanıtlamış bi motor. motoran ise 250 cc ve 15-16 hp olması daha cazip geliyor, ama kullanıcı yorumu çok az. sağlamlığı konusunda şüphelerim var. siz ne dersiniz ? hangisini tavsiye edersiniz ? bu fiyatlarda tavsiye edeceğiniz başka cross varsa önerilere de açığım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

?????????????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Başlangıç için çinli motorlar güzel alternatiflerdir.Sağlamlık derken dış aksamı mı (ayna,sinyal,grenaj)? Araziye felan yeni gireceksen bence yedek parçası en ucuz ve kolay olanı seç derim.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende cevapları çok merak ettim.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yuki 250 olabilir. veya direk asya sm de alabilirsin zaten süper moto. ama ben ikinci el ucuz alıcam kendim toplicam dersen mondial xteme

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Crf250l alın rahat edin. Çok fark yok fiyat olarak. Ikıncı el de rahatça güzel bir crf bulursunuz

Motosikleti
    cbf 600
    arkadaşlar dalga mı geçiyorsunuz ? yukarıya araziye girmicem yazıyorum 'araziye yeni gireceksen yedek parçası ucuz olanı al' diyor. bu fiyatta başka önerisi olan varsa onu alabilirim diyorum 'crf 250l' öneriyorlar. dediğim motorların 3 katı fiyatı var. yazdığımı okumadan mı yazıyosunuz anlamadım

Xv 250 motoran yakışıklı ancak, inmi'dir cinmi'dir , detaylı raporlayan yok forumda, mondi extrem max ise kabul görmüş başlangıç için ideal, sanıyorum sorun/problem bazında istikrarlı bi alet, forumda " cenkito " ile iletişime geçin, kendisi cc büyüterek kullanmakta, süpermoto işine gelince 17 inç jant takımı bulmak almak külfetli iş, yok asfalt takımı alırım derseniz o zaman Sm olmuyor, zaten motor kuweti tat vermese hiç bişey olmuyor , arka/ön dişler ile oynanır ise tork kazanıp tadına varmak mümkün olabilir..
    eren1903 ve cenkito bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 600
    elimden geldiğince demiştim zaten. jant fiyatları motorun yarısı kadar öne de arkayla aynı bi jant alıp asfalt lastiğiyle kullanmayı düşünüyorum. yani pek sm olmasa da yakın en azından.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

bu arada yuki izci cross da dahil edilmiştir karşılaştırmaya. hakkında bi kaç şey okudum. fena gözükmüyor ama kullanan birisine sormak lazım tabi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)