Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar Lütfen Yardim'!

Motovento
    REKLAM ALANI

YENİ BİSAN PASİFİC Mİ?YOKSA MONDİAL Mİ ALIYIM PAZARTESİ ALACAM HANGİSİ HONDA YAMAHAYA GÜÇÜM YETMİYOR TAKSİT YAPMIYORLAR BU MARKALAR TAKSİT YAPIYOR 24 AY BEN ANKARADAYIM.BİLİYORUM ÇİN MALI AMA YAPACAK BİRŞEY YOK BENİ 4 SENE GÖTÜRÜR MÜ?NEDİYORSUNUZ OKUYANLAR LÜTFEN YAZI YAZSIN

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisandan çok şikayet aldık firmada ilgilenmiyo motorunu yakanlar dahi oldu bisan hiç iyi bir izlenim vermedi mondial daha iyi...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial de aynı rezalet.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler