Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil yorumlarınıza ihtiyacım var...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TRANSALP
    Merhaba arkadaşlar,
    Benim bir sorunum var, yıllardır motosiklet almak istiyordum ve bu imkan elime geçti. Daha önce hiç vitesli motor kullanmadım. Yani tecrübe sıfır. Şimdi aşağıda belirttiğim motorları duyunca normal ve haklı olarak bu motoru almamalısın diyeceksiniz. Sitede okuduklarımda zaten bu yönde ama büyük motor almak zorundayım. Çünkü tek imkanım var bisiklette alsam aynı şansı kullanacağım motorda bana yardımcı olursanız sevinirim, çünkü ömrüm boyunca bu şans bir daha ele geçmez..

Suziki DL 650V STROM
    Yamaha MT 660
    Yamaha FZS6 FAZER
    Honda CBF600 ABS
    Honda Transalp

bu motorların fiyatları birbirine yakın, teknik bilgim olmadığı için şekil ve fiyat olarak değerledirdim. YARDIMLARINIZI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

slmss

selamlar,valla kararın zormuş.Bi yandan önceden hiç sürmemiş olman diğer yandanda elinde tek fırsat olması.İllada ndeğerlendirecem diyorsan benim önerim ya transalp yada fazer,ama gönlüm fazer diyor ikisi arasında.Yinede sen gönlünden ne geçiyorsa onu al.Tek tercih şansım var diyorsun sonuçta.Görüşmek üzere...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    benim bu türler hakkında fazla bilgim yok durumun aciliyetine binaen örnek vermek istiyorum: yamaha fazer manyağı bir tanıdığım var.
    motor ustası, alırsam bundan sonra alacağım motor budur diyor

woodstuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6N
    benim de bir sonraki aşamada istediğim motor fazer... gerçi her ne kadar fazer'in çıplağı fz6 da ikincil tercihim...

Motosikleti
    TRANSALP
    teşekkürler arkadaşlar, aslında bende FAZER ve TRANSALP arasında gidip geliyorum. şekil olarakda marka olarakda çok iyiler peki kullanım açısından?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç bir yere gidip gelme yada ordan transalp i çıkar ...transalp ordaki motorların hiçbiriyle kıyaslanmaz...kendini ispat etmiş dayanıklı 2. elde çok prim yapan satılık yazdığın an en kısa sürede elden çıkan süper bir motordur..
    fazer 4 silindirli daha çok asfalt kullanımlı bir motor kötü motor değil ama yaşadığın ülke türkiye ise her türlü yola göre kullanım için en uygun motor transalptir bence şu başlığı bir oku derim..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6840
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    hiç bir yere gidip gelme yada ordan transalp i çıkar ...transalp ordaki motorların hiçbiriyle kıyaslanmaz...kendini ispat etmiş dayanıklı 2. elde çok prim yapan satılık yazdığın an en kısa sürede elden çıkan süper bir motordur..
    fazer 4 silindirli daha çok asfalt kullanımlı bir motor kötü motor değil ama yaşadığın ülke türkiye ise her türlü yola göre kullanım için en uygun motor transalptir bence şu başlığı bir oku derim..

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6840
    Değerli mod uma katılmamak mümkün değil şimdiden hayırlı olsun,kazasız,belasız keyifli sürüşler dilerim Umarım,birgün ben de alabilirim
    FUSUR-35

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    bende modumuz bbrr a katılıyorum illaki.transalp harika tek geçerim bende...hiç düşünmeden alınması gereken bir makine diye düşünüyorum...

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    f 600 gerisi boş

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    kesinlikle TRANSALP...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

UnSpokeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Transalp al kardeş sen çık uzun yola asfalt sıktımı?? yavaşla biraz çevir direksiyonu gir tarlaya valla
    İlla devr-ül alemin, bi kerametun red - line

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim gönlümden Honda CBF600 geçiyor ama millet transalp diyorsa kulak ver derim!

Motosikleti
    TRANSALP
    Arkadaşlar ilginize çooook teşekkür ederim, TRANSALP almaya karar verdim. İnşallah kısa zamnada alır sizleride haberdar ederim. Darısı sizin başınıza..

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    hoca bende transalp derım ama hıc vıteslı motor surmedıysen yazık edebılırsın motora ve basına cok masraf acabılırsın ben ılk defa klr 600 de ogrendım ama bana ogrettıler bence sen ılk once bı ogren bu makına 125lık bır makınada olabılr sonra transalp yada xt 660 r al derım xt yı daha fazla tavsıye ederım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler