Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

allah aşkına yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    8000 ytl param var hysong mu yoksa ikinci el sırad 600 mü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla bana kalırsa sırad,ama unutmaki srad almakla bitmez.nede olsa ikinci el ve başka masraflarda açacaktır.ama dersen yavaş yavaş toparlarım direk al sırad

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vlad1462...Motosikleti: umarım birgün olur

soruya cevabı

valla bana kalırsa sırad,ama unutmaki srad almakla bitmez.nede olsa ikinci el ve başka masraflarda açacaktır.ama dersen yavaş yavaş toparlarım direk al sırad
    Valla ben bile her iki motoruda çok yakından tanımadığım için cevap vermeyi düşünmüyorum maşallah sen uzman cevabı vermişsin...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    konuyu biraz daha aç istersen. daha önce böyle yüksek ccli motor kullandın mı. kullanmadın ise hysung daha iyi bir tercih olur. sıfır km daima iyidir. eski motorlar sorunsuz olmaz ve parçaları senin bütçeni zorlar. zaten artı paran olsa ikinci el düşünmezsin. sana tavsiyem hysung degil ama cbf 250 daha iyi bir secim olabilir

Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    eyvallah kardeş sağol sırad 22000 de çok temiz sadece lastik istiyo

karabere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 1200 F
    srad tabiiki.Suzukinin ölüsü bile yer hyosung u
    https://www.youtube.com/watch?v=tjYwTfIGjik

Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    sene 1998 96 model RR900 ile bodruma giderken 150 ile uçtum yaşım 36 11 yaşından beri 17 adet motor değiş tirdim ama kazadan sonra 6 yıldır uzağım

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    vlad1462...Motosikleti: umarım birgün olur

soruya cevabı

Valla ben bile her iki motoruda çok yakından tanımadığım için cevap vermeyi düşünmüyorum maşallah sen uzman cevabı vermişsin...
    ben bilirim abi

nede olsa mesaj sayım fazla.rütbem var sitede.
    ayrıca motosikleti kısmınada enyakın zamanda şöyle pahalısından havalısından bi motor yazıyımda tecrübeli ve deneyimli biri olduğumu belli ediyim.bisiklet tecrübesiyle burada ahkam kesilmez dimi.oraya yazınca kazanılıyo tecrübe

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    srad srad srad srad srad srad srad srad

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    walla benim 8000ytlm olsa koşa koşa honda ses 150 dylan alırım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı canabien adlı üyeden alıntı
    sene 1998 96 model RR900 ile bodruma giderken 150 ile uçtum yaşım 36 11 yaşından beri 17 adet motor değiş tirdim ama kazadan sonra 6 yıldır uzağım
    Bu kadar motor deneyimin varsa Hyosung seni kesmez haberin olsun.

Bu arada suzuki sradlar çabuk motor yiyor bu yüzden fiyatları akranlarına göre göre daha ucuz diye duymuştum. Bir araştır istersen
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    daha önce suzuki kullanmadım hiç ama kullananların söylediklerini diyorum sana

suzukinin diger motosikletlere göre daha erken motoru biter. ilk sahipleri memnundur. fakat 2. elini alanlar. tamircilerle baya dost olurlar.işin en kötü tarafıda bu motorların en ufak parçası bile ithal oldugu için çok pahalı. bu tamir masraflarına vericen paranın üzerine birazdaha katarsan 0 racing alırsın zaten.
    bence illede ben racig istiyorum ama 0 ları çok pahalı 2. el almak isyorsan hondanın veya yamahanın 2. ellerine bak. onların motorları daha dayanıklıdır. yanında bu işlerden iyi anlayan biri bul ve honda yamaha bak derim. zaten dikkat edersen suzukinin 97-98-99 srad modelleri honda ve yamahaya göre çok ucuz. bence bunun bir nedeni var...... benim kendi düşüncem : ener saglam motor istiyorsan hondadan şaşmaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler