Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Givi kasklar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar givi kasklar hakkında bilgisi olan var mı? Forumlarda araştırdım hiç konu yok.
    http://www.givi.it/helmets/FULL%20FACE/50.2
    Givi iyi bir marka.Ama daha yeni yeni kask üretimlerine başladılar.
    Birde sharp testinde bu modeli daha test etmemişler.

Bu fiyatlara alternatif var mı?(350 tl)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Marka veya model olarak birşey diyemem ama daha hafif kasklara yönelmeni tavsiye edebilirim
    Wiking bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bayide görünce yedek kask niyetine aldım bu modelden. Henüz kullanma fırsatım olmadı fakat işçilik genel olarak iyi görünüyor. Satıcı ile kask hakkında konustuk, orta kalitede bir kask olduğunu açık açık belirtti. Firmanın daha iyisini yapamadığından değil, sektördeki rakiplerinin fazla oluşundan maliyeti yüksek kask üretmediklerini belirtti. Zaten fiyatıda 250-350 lira arasında değişiyor. Siyah vizörüde 40 Euro aklınızda bulunsun.

Aldığım kask bu ;

Wiking bunu beğendi.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Mototalde indirimde 246 tl, aslında ls2 alacağına givi almak daha mantıklı değil mı? Ama givinin sharp testinin yapılmadığını umuyorum. Yapılıp da geçemediyse ls2nin 4 yıldız alan modelleri tercih edilebilir.
    Wiking bunu beğendi.

Yorumlar için teşekkürler.
    Şuan Ls2'ler ile aynı fiyatta büyük ihtimal bunu alacağım.

Motosikleti
    Kymco People S 200 - Honda NSS 300 Forza
    arkadaşlar bir sorum olacaktı. Bende yeni bir motor sahibi olarka ilk kask seçimimi givi 50.4 sniper ' den yaan kullandım. Ve ilk defa da bugün uzun kullanabilme şandım oldu. yeni motorda bir sıkıntı yok ama bu kaskta feci bir rüzgar alması durumu var. 70-80 lere çıkıldığı anda bir iki defa da ıslık duymama bile neden oldu. Devamında acaba ben kanalları mi açık bıraktım diye düşünürken hiçte öyle değilmiş. Hava kanallarının hepsi kapalı olmasına rağmen rüzgar var ... bazen sol üstten geliyor, bazen aşağdan geliyor. Durum ve hal böyle iken benim ne yapmam gerekir. Kaskı fuar zamanında kadıköydeki givi satan bir mağazadan aldım. Şubat 27 den bu zaman kask değişimi hakkım var mıdır, kullanılan kasktan memnun kalınmaması durumunda bir ayda iade hakkı var mıdır? Yada hocam sizin kullanımınız da bir sıkıntı vardır diyen de olabilir mi? Ne dersiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    sharp testi zaten bağımsız bir test değil bildiğim kadarıyla.5 yıldız veya 10 yıldız alabilir ki benim kullandığım ls2 sanırım 4 yıldızlı.hatta mt kask aldı arkadaşım 270 liraya 5 yıldızlı ama 600 liralık agv k3 ler 4 yıldızlı.
    ben 4 aydır kullanıyorum tavsiye ederim yukardaki arkadaşta anlatmış onun konusunada yazdım.almadan önce baya araştırdım aslında givi uzun zamandır kask yapıyor.özellikle çenesi açık modelleri.bu kaskın rakipleri agv k3 shark modelini hatırlamıorum nolan n86 kalitesinde bir kask.normalde 480 lira şu an dediğin gibi indirim var ben 290 liraya kasım ayında almıştım.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sharp testi zaten bağımsız bir test değil bildiğim kadarıyla.5 yıldız veya 10 yıldız alabilir ki benim kullandığım ls2 sanırım 4 yıldızlı.hatta mt kask aldı arkadaşım 270 liraya 5 yıldızlı ama 600 liralık agv k3 ler 4 yıldızlı.
    ben 4 aydır kullanıyorum tavsiye ederim yukardaki arkadaşta anlatmış onun konusunada yazdım.almadan önce baya araştırdım aslında givi uzun zamandır kask yapıyor.özellikle çenesi açık modelleri.bu kaskın rakipleri agv k3 shark modelini hatırlamıorum nolan n86 kalitesinde bir kask.normalde 480 lira şu an dediğin gibi indirim var ben 290 liraya kasım ayında almıştım.
    10 yıldız derken ?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    givi kaskları bende merak ediyorum ..kullanan kişilerin yorumlarını bekliyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 yıldız derken ?
    senimi kırıcam 20 yıldız diyelim

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senimi kırıcam 20 yıldız diyelim
    Testlere muhalif markalar cikabiliyor arai gibi
    Ama on yildiz yirmi yildiz biraz geyige sarmis, ciddiyeti kalmamis

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı feti_can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Testlere muhalif markalar cikabiliyor arai gibi
    Ama on yildiz yirmi yildiz biraz geyige sarmis, ciddiyeti kalmamis
    yemin ediyorum türk dil kurumu gibisiniz bravo.200 liralık mt kaskın 5 yıldız aldığına arai shubert in yıldızının olmadığına inanıyorsanız devam doğru yoldasınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)