Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Fiyat farkını önemsemeden hangisini alırdınız?

Katılımcı sayısı
280. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda Cbr125 alırdım...

102 36.43%
  • Derbi Gpr125 alırdım...

178 63.57%
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

CBR 125 vs GPR 125

Motovento
    REKLAM ALANI

servis ağlarını da dikkat etmek lazım.istanbulda sorun olmaz belki ama benim gibi akdeniz bölgesinde isen ben hondayı tercih ederdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar bende aprillia yada derbi düsünüodum...bi gün aprillianın ankaradakı bayiisine gittim adamla konştuk biraz motor hakkında.bana dediki cadde için alıosan yazık parana bu motorun ömrü 2 zamanlı oldugu ıcın saatlerle olçulur dedı...derbide aynı özelliklere sahip bende bunu göz önune alarak cbr almaya karar verdım seçim yinede sizin hız acısından aprillia ve derbi ama uzun kullanım sorunsuz kullanım yakıt tüketimi servisi ve 2. eli için cbr 125.herkesin sölediği gibi bunlar geçiş makinalari derbi ve aprillia yı ilan verdiğinde hemen satamazsın parçası pahalı cok tercih edilmior ve degerinin altına gidiyor

vip035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125

Kafayı yiyecem! Derbi GPR125 Mİ, CBR125 Mİ?

Arkadaşlar bu iki motor arasında o kadar kararsız kaldımki anlatamam. Hangisini almalıyım sizce? Bi tarafda şuan kampanyada olan sıfır kilometre ama 2006 model Derbi GPR125 Mİ (6.500 YTL) yoksa 2007 model Honda CBR125 Mİ (5.500 YTL) ? Gece gündüz artık düşünür oldum sizce hangisini almam daha mantıklı olur ve Allah korusun ilerde sıkıştığım zaman motoru satmam gerektiğinde sıkıntı çekmemiş olurum. Bu arada bu iki motor için peşinat olarak 1000 ytl verilecek, geri kalanı ise kredi çekiliecek. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Kazasız belasız sürüşler..

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    bence cbr125 al.neden dersen hepimizin bildiği gibi zamanla bu motordan sıkılıcaksın ve büyük bir istekle değiştirmek istiyeceksin.bu hangi motoru alırsan al aynı.onun için ucuzunu al tecrübeni kazan ondan sonra rahat rahat büyüt motorunu.şimdiden hayırlı olsun.
    Drift Religion

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullandığın motosiklet yamaha ybr
    Bence honda cbr125 sana tad vermiycektir..
    1-2 ay kadar gezersin sonra sıkılırsın güç olarak yakınlar ybr ile birbirlerine..
    Derbi dersen 2 zamanlı seri bir alet cbr ile aralarında güç farklı var
    Derbi isteklerine daha iyi cevap verir fakat 5-6 sonra ondan da sıkılırsın..
    Alım satıma gelince piyasada çok fazla honda cbr125 var hemen alıcı bulurmusun bilmiyorum..
    Derbi cbr kadar yok ama cbra göre daha zor alıcı bulabilirsin gibime geliyo tabi bu şans meselesi satamazsın deselerde 1 günde de gider 1 yıldada..
    Bence paran yeterse hyo gtr250 al..
    Olmazsa gpr derim
    ybr den sonra cbr125 ıı ıhh...
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda alırsan ılerde sıkıntıya gırersen satman daha kolay dostum...

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandığın motosiklet yamaha ybr
    Bence honda cbr125 sana tad vermiycektir..
    1-2 ay kadar gezersin sonra sıkılırsın güç olarak yakınlar ybr ile birbirlerine..
    Derbi dersen 2 zamanlı seri bir alet cbr ile aralarında güç farklı var
    Derbi isteklerine daha iyi cevap verir fakat 5-6 sonra ondan da sıkılırsın..
    Alım satıma gelince piyasada çok fazla honda cbr125 var hemen alıcı bulurmusun bilmiyorum..
    Derbi cbr kadar yok ama cbra göre daha zor alıcı bulabilirsin gibime geliyo tabi bu şans meselesi satamazsın deselerde 1 günde de gider 1 yıldada..
    Bence paran yeterse hyo gtr250 al..
    Olmazsa gpr derim
    ybr den sonra cbr125 ıı ıhh...
    hyo gt250r yeterse al...
    EGER bu 2 sı arasında alcam dıosan ılerde tes satmak ıstıosanda cbr derım...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Arkadasların dedıklerı mantıklı bence hyo al ama cbr ile derbi yi kıyaslama bıle Derbi cüsse yakışıklılık performan olarak CBr125 le karsılastırlıamıcak kadar ıyı ama satarken sans ısıde olsa CBr satman daha kolay olabılır gıbımı gelıo cunku hem Derbı olmasından ( her yerde bayısı yok yedek parcada bol degıl) hemde 2 zamanlı olmasından hastasını bulman gerekcek.Ama para sıkıntım olmasa hıc dusunmem derbı alırdım o bambaska bırsey.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    hyo al pisman olmazsın gibime gelioo çünkü alıcağın motorlar senin motorla hemen hemen aynıı satarkende cbr daha ön planda karar senin

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallaha sıze ne dıyım...gpr nerdeyse HYOSUNG GT250RR aynı fıyatta...

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    tabiki gpr125.cbr 4 zamanlı ybr den sonra ona binersen cok cabuk sıkılırsın bir süre sonra senin için sadece şekil farklılıgı olur.
    .....

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    kafanızda en az 600 lük ss varsa geçiş motoru olarak honda. 125 le yola devam diyosanız derbi... şimdi bide yamaha r 125 var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 rr Movistar ;) & Hyosung 250 GTr
    Yeni başlayacaksan Derbi'yi yada Aprilia'yı tavsiye etmem. 2 zamanlı motor psikopat olur Tork yoktur. Yüksek devirde kullanmak zorunda olacaksın. Devir arttığında birden güç patlaması yaşayacak ve yeni başlayan birisi için zaptetmesi biraz zor. Yakıtıda fazladır. Yaklaşık 20.000 kmde bir segman piston attırman gerekir ve her benzin aldığında onun oranı var o orandada yağ koyman gerekiyor. Tek tavsiyem Honda Cbr'dır. Ondan sonrada Hyosung 250 gt r olabilir

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler