Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 AGK-Haojin HJ 125 (Asya)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ali_haydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CMX250 Rebel
    Merhaba arkadaşlar acemiliği atmak için ucuz bir model arıyorum bu iki model hemen hemen aynı. Fiatları da 1100 YTL civarında. Neden bu kadar ucuz, En dandik Çinli'ler bunlar mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125 bi de modenas
    valla ben de senin gibi motoru biraz hor kullandığım için ucuz bişey baktım, kendim de tamirden anladığım için yedek parçayı falan dertetmedim kısacası agk 125 için başvurdum (peşin 1025 ytl) haojin'i geçen sene nerdeyse alıcaktım ama motoru yakından inceledim o kadar da sağlam durmuyordu ama bu senekiler sanki daha diri duruyor ( bizim gazete dagıtıcısı kullanıyor) yine de mondial yavaş yavaş kendini kanıtlamaya başladı, yakından bakarsan 125 kt'yle aynı şasi aynı motor, yalnız kt çift eksoz ve debriyaj kapağı farklı. kısacası mondial'i düşün derim. veya biraz bekle biz kullanalım görüşlerimizi oku ona göre karar ver...
    Bir daha hangi ana doğurur bizi?

ali_haydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CMX250 Rebel
    Servis&Bayi olayını göz önüne alarak, Tunceli'ye en yakın medeniyete yani Elazığ'daki Asya Motor Bayi ile HJ 125 için 1000 peşine anlaştık ve ancak Vergi Dairesi ÖTV'yi kabul etmedi, başka bişey varsa alalım ama onu pazartesi alabiliriz dedi adamlar. Sonuçta 130 YTL civarında bir fark oluştu. Bakacaz artık.
    Bu arada motoru ilk defa yakından gördüm o kadar kötü diil gibi geldi, plastik aksam biraz dandik yalnız...

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    mondi al al al alalalalalalalal al 125 agk n iyi seçim en dayanıklısı o bide taş toprak dersen tam motoru buldun demektir

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    asya duman oldu yakında serviside kalmaycak mondialin servisine gitçen motor zaten aynı üzerinde sadece hadjin yazıyor ama aslında mondial alıyosun bi süre sonra mondi servisine muhtaç kalıcaksın
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler