Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hysong gv250 mi Kymco venox 250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepinize merhaba motor tutkunu dostlar...
    Motor'u sadece goz zevkinde bırakmaktan sıkılan bır ınsan olarak,hayalımı gercege dondurmeye karar verdim...
    İzmir'de oturuyorum,hafta sonları cesme'ye ve yakın cevreye gitmek için bir motor almak istiyorum..
    İlk başlangıç için ve eşimin de kullanacagı (Sanırım onu engelleyemeyecegim nı dusunursek,forumunuzdan,tecrubelerınızden yararlanarak bu ıkı motor arasında kaldım.
    yardımcı olabılırsenız mınettar kalırım ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Daha önce aynı içerikle açılan 123456 adet konunun %88,14'ünde Hyosung sonucuna varıldı.
    TwisTeD bunu beğendi.

kusura bakmayın,acemı oldugumdan buraya yazmısım sanırım
    sızın motorunuz sanırım gv250 ve memnunsunuz )
    bir bayan'a uygun mudur??
    hysong'u kanuni motor bayiileri mi satıyor acaba?

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi sınıfının en iyilerindendir gv 250
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Bayanlara uygun bir motordur, kontrol edilmesi oldukça rahattır. STKanuni bayileri satar; her kanuni bayisinde bulunmayabilir. Getirtmek biraz zaman alabilir. GV 250; 250lik cruiser sınıfında en iyi motordur.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Usul usul kullanıldığı sürece, atraksiyonlara girmediğiniz müddetçe gayet de kullanırsınız. Motor da başarılı bir motor. Piyasası da var. Bence çok ideal bir motor.
    #sürenadam

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce aynı içerikle açılan 123456 adet konunun %88,14'ünde Hyosung sonucuna varıldı.
    Bence geri kalan %11.86 neden Venox demis arastirilmasi gerekir. Acilan 123.456 konudan 108.814 konuda Hyosun tercih edilmesi o motorun iyi motor olduguna isaretmidir sizce? Yoksa geri kalan 14.641 konuda venox diyerek ne demek istemislerdir?
    Ayrica venox diyenlerin yas ortalamasi kactir? Hepsi bakkala gidip paralarinin 1/4'u ile sakiz alarak, geri kalan paralariyla ne almislardir.
    Not : GV 250

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence geri kalan %11.86 neden Venox demis arastirilmasi gerekir. Acilan 123.456 konudan 108.814 konuda Hyosun tercih edilmesi o motorun iyi motor olduguna isaretmidir sizce? Yoksa geri kalan 14.641 konuda venox diyerek ne demek istemislerdir?
    Ayrica venox diyenlerin yas ortalamasi kactir? Hepsi bakkala gidip paralarinin 1/4'u ile sakiz alarak, geri kalan paralariyla ne almislardir.
    DAHA BÜYÜK NOT: Hayır VENOX !!!

Bir önceki mesajımda GV yi övmüş olmam onu tavsiye ettiğim, öne çıkardığım, baş taacı ettiğim anlamına mı gelir? Onu övmüş olmam hatta ve hatta tavsiye etmiş olmam onun iyi bir motor olduğunu mu gösterir. Neden VenoX'u övmemişim peki, araştırılması gerekir. Tüm bu %lik dilimlere bağlı mahalle baskılarına karşın Venox'u övmekten ve tavsiye etmekten ödün mü vermişimdir yoksa henüz GV karşısında Venox'u övecek adam anasının karnından daha doğmuş bulunmamaktadır...?? Tüm cevapları derhal masam da istiyorum. Ayrıca söz konusu masa geçekten de "masam" mıdır, bana ait midir araştırılsın...

Konuyu dağıtmadan geyiğe vurma özelliğim 1 çentik daha arttı. Peki soruyu soran arkadaşa faydalı olabildik mi?
    #sürenadam

Syanur, masa sizin masaniz ise, sizin olmayan masa kimin masasidir. On the table cumlesinde gecen masa sizin masanizda midir?
    Not : Gv ikiyuzelli

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    venox tip olarak gv den daha güzel duruyor yakıt olarak da galiba daha az yakıyordu.

venox kullanıp pişman olan sorun yaşayan hiç görmedim desem yeridir gv için aynı şeyi söyleyemem çünki pek araştırdığım söylenemez

venox herkesin kullandığı ve bildiği bir motosiklet değil bu da onu özel ve ilgi çekici yapıyor sırf bunun için bile tercih ederdim

kısaca venox venox venox...
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Konu sahibini geyiğe pardon konuya davet ediyorum. Kendi görüşlerini de açıklasın...

Masa benimdir ama bana pek benzememektedir. O yüzden şüphelerim vardır "Confession on the dance floor which is under the table" diye zincirleme isim tamlamasında da geçmektedir benim masam...

Venox ciddi mana da çok beğendiğim bir motordur. Bence şekil olarak mükemmeldir. Kaliteli olması da ayrıyetten mutluluk kaynağıdır. Ancak artık ithal edilmemektedir. Kaldı ki GV 250 çok iyidir, guçlu guvvatlı bir motordur da. O yüzden şu devirde herkesler tarafından "tek geçilir" Ama velakin keşke bukadar tipsiz olmasaydı. Kendini 800 lük zanneden yavru cruiser görüntüsü var benim gözümde. Keşke venox dizaynında bu motor ile var olsaymış.

Not: Venox bana fark edilir derecede küçük gelmesine rağmen çok seviyorum aleti, ki bu(küçük olması) bayanlar için çok da cazippo bir durum oluşturmakta.
    #sürenadam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung sonucuna varılmayan %11,86'lık kısımın, %62'sinde venox, %17'sinde "üstüne şu kadar (2 katı) daha koy şunu al" sonucuna, %21'inde "boş ver al bir çinli acemiliğini atarsın" sonucuna varılmıştır.
    Venox diyenlerin yaş aralığı 17-60 olup paraların sakızdan kalan 3/4'lük kısmıyla %70 vergi ihtiva eden 95 oktan kurşunsuz benzin almışlardır.

Bu arada Hyosung diyenlere sorulan "neden Hyosung? sorusuna %64'ü "daha pahalı ve parça sorunu yaşayabilirim, yenisi gelmiyor bu motorun", %36'sı "hadi fiyatı falan neyse de tipi pek hoşuma gitmedi, hem çanta, sissy bar falan hiç yakışmıyor bu motora" cevabını vermiştir.

tabii ki cevaplarımın hepsini aldım,ayrıca izmir in yagmurlu havasında okudugum geyıkler ekstra hosuma gitti
    bir kaç ıkıncı el baktım,saglam bısey kıstırdıgım anda alıcam,sizlerinde aklında olursa sevınırım
    hepınıze cok tesekkurler..

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yav yazıktır kıstırma milleti Ne güzel tabirler bunlar valla ben de eğlendim gider ayak... Gideyim de biraz iş yapayım.

Ben de bakarak olurum ama burası ankara, burada bulsan gelip alacak mısın? Ayrıca burası şey bölgesi... hani yokluk felan anlamında "bişey bölgesi" diye bir tabir vardır, orası işte ankara. Akşamları otobüs, dolmuş neyim kalmaz buralarda, heryer kapanır. İzmir gibi değildir, buradan da alınan motordan hayır mı gelir !!! (ah izmir ah, özledim valla)
    #sürenadam

Yok la,angara zor ,o bebeler kıstırmıstır o motoru,
    sen izmire gelive gaari,bak he bi yeeler bembeyaz oluvereyo bahardan

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    soruyu soran arkadaş konuyu açtığına pişman bir şekilde gelecek yorumları bekliyordur sanırım.syanur ve lucas tebrik ettim konuyu sulandırmanıza hayran kaldım

kullanmadım ama dıgerlerıne göre motor performans olarak daha başarılı olduğunu bıldığım bır motor. gerçi 250 lik ler içinde 2 silindir 29 beygir başka yok sanırım )) (gt 250- gt250r - gv 250) ortak motor kullanıyor. ama ağırlığı sıkıntı olurmu denemeden bilinmez.

saygılar
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı aycemengok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabii ki cevaplarımın hepsini aldım,ayrıca izmir in yagmurlu havasında okudugum geyıkler ekstra hosuma gitti
    bir kaç ıkıncı el baktım,saglam bısey kıstırdıgım anda alıcam,sizlerinde aklında olursa sevınırım
    hepınıze cok tesekkurler..
    Esinizle birlikte nice kilometreler yapin insallah.
    Benim esimde motor kullanir arada. Simdiki 650 cc olmasina ragmen direge kadar gidip geliieemmm miii? diyerekten tum sahili turlayip, sag saglim gelebilmistir
    Aslinda 250 cc kategorisinde tercih edilebilitesi en mantikli iki motor hakkinda tercih yapmamizi istemissiniz. Gercekten zor bir soru. Sadece Hp farki ile Hyosung denilebilir. Ama gorunus olarak cussesi daha kucuk olmasina ragmen Venox'u tekgecerim. Gordugunuz gibi bizler bile kararsiziz ki size nasil fikir verebilelim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ikisinide test etme imkanım oldu venoxun plastik aksamı ve çanta takılmama olayı biraz can sıkıcı ama karizma bi motor hyosunugda ise bilmiyorum ufak geldi gözüme yalnız venox'un sesi daha güzeldi bence...
    ANGARAJ

cok tesekkur ederım,hepimiz nice kilometreler yapalım inşallah..
    250 cc olmasına,bu kategorideki en iyileri bu forumu gozlerım cıkana kadar okuyarak buldum,aslında hep hayran oldugum motor suzuki intruder..ancak sımdılık butcemız,daha onemlısı deneyımımız buna yetecek sanırım

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide test etme imkanım oldu venoxun plastik aksamı ve çanta takılmama olayı biraz can sıkıcı ama karizma bi motor hyosunugda ise bilmiyorum ufak geldi gözüme yalnız venox'un sesi daha güzeldi bence...
    Egzos'a 8'lik matkap ucuyla iki delik delmeye bakar o ses olayi hacım :p

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)