Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr125 & keeway sl150

Motovento
    REKLAM ALANI
    chaos106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    bu iki motor tarz olarak farklı ama yeni başlayan birisi için hangisi önerilir?Yeni başlayan ben için alacağım motor benim için bir basamak olacak aslında ybr benim istediğim tarza pek uymuyor (istediğim tarz crusier tipi)keewaylerin ikinci elleri para ediyormu kolay satılırmı pek bilmiyorum,satmaktan bahsediyorum çünkü 150cc lik bir makine nin yeterli olmayacağı kanaatindeyim kbu nedenle en fazla bir sezon binip işi biraz kavrayıp sonra daha büyük birşey almak düşüncesindeyim.Bu konuda fikir ve önerilerinize de ihtiyaç duymaktayım şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür eder kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    nası olsa enfazla bir sezon kullanacaksan, satıyoken daha az değer kaybetmesi ve daha kolay satılması yönünden ybr yi tavsiye ederim.tarz olarak uymayan bi motor kullanman tabiki hoş olmıycak ama kısa vadede kullanacağın için sorun olmaz sanırım
    şimdiden alacağın motor hayırlı olsun.kazasız belasız kullanman dileğiyle

Motosikleti
    yamaha xmax
    Eyvallah dostum da neden kimse bişi yazmıyor yaaa şurda motor almama günler kaldı ve ben son anda karar değiştirdim ilk başta sl 150 ye takmıştım onu alacaktım ama bugün ybr nin siyahını görünce bittim ve şimdi doğal olarak muallakta kaldım !

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    birazdaha sabırlı ol.keşke daha önce açsaydın bu topici,hafta sonları site durgun olurdaa
    bekle birazdaha derim.nası olsa birazdan kalkıp gidip almıycaksan acele etme.akşama sitenin bilirkişileri gelir daha detaylı tavsiyede bulunur

puma21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper 52 RR :)
    bence ybr alman senin için daha ii olacak keeway hiç kullanmadım ama ybr yeni başlayanlar için ideal bi motor hem madem kısa wade de bi şey düşünüyosun ybr keeway e göre daha kolay elden çıkar
    HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
    <<<puma>>>

Motosikleti
    yamaha xmax
    tez canlı olmak böyle bişi işte neyse akşamı bekleyelim bu arada boş durmadım tabi izmirde yamaha bayisini aradım gazetelerde ilanları çıkıyor boy boy 36 ay vade yapıyoruz diyorlar fiat 3000ytl ama taksitler konusunda kimse bişi bilmiyor.Elden çıkarma konusunda da dediğiniz doğru ybr daha kolay elden çıkar,forumlarda bişi okumuştum ^tarzın olmayan bir motor alırsan çabuk sıkılırsın ve aldığın motoru sevmediğin için çabuk kaza yaparsın^ diye yazmıştı bi arkadaş oda kafama takılmadı değil....

bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb arkadaş ben keeway derim ama çin japon diceksen git yamaha al ybr güsel ama keeway de kötü değil ufak defek eksiklik var tabi sissy bar veb. ama güsel motor ilk defa vitesli motor kullandım ve zorluk çeksemde alışım tam tarzıma uygun oldu sadece ufak defek olduğum için motor ağır geliyor bana eğer satma olayını düşünüyorsan ne alsan ikinci el olunca ister istemez baya düşer fiyat. 176 boyum 60 kiloyum altımda harley gibi duruyor... görüntü açısından 10 üzerinden 7,5 alır keeway ama ybr ye görüntü açısından 5 alır benden tabi kalite açısından ybr...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben ybr derim...
    CBR 600F Honda,

sKy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway 150cc superlight
    slm arklar... walla bende bi keeway ciyim ve benimde ilk moorum ...bende secim yaptım ve baya arastırdıktan soora keeway aldım genel anlamda memnunum ve keyifte alıorum ayrıca .. ama son kararı sen vericeksin bence sole bi otur nefes al ve gonlün hangisini isterse onda karar kıl ..ikiside baslangıc için uyar bence...saygılar...

Motosikleti
    yamaha xmax
    kronik arızaları varmış diye duydum daha yolun başındayken birde arızalarla uğraşırsak çabuk bıkarız gibi geliyor,genede yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ama hala kararımı vermiş değilim.

cobalt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL600V 91 Transalp (Gırmızı)
    selam gecen gun 1500 bakımı ıcın servıse ugradım bu sırada vatandasın bırı geldı aynından bende de var cok sorunlu bunlar dedı ? ne gıbı dedım 5000 yap gorursun dıye bı laf sarfedıp gıttı ustaya sordum ne sorunu var bu motorların dıye aslında bı sorunu yok ama arkadas motoru cok sert kullanıyor dedı en son anı kalkıs yaparken de zıncırı koparmıs boyle davranacaksan bastan soylıyım sl150 gezıntı motoru tıpınden de anlıyacagın uzere , tatlı tatlı gezeceksen uyar ama yogun trafıkte aralardan derelerden gecıcem dıyosan manevra kabılıyetı o kadar yuksek degıl hıc bı cruıserde degıldır zaten ,kronık bır hatasını sımdıye kadar duymadım yasamadım netıcede karar senın sımdıden hayırlı olsun
    Loneliness has followed me.my whole life, everywhere.In bars, in cars...
    ...sidewalks, stores, everywhere.There's no escape.I'm God's lonely man.

Motosikleti
    yamaha xmax
    ooo baya km yapmışsın cobalt daha nice km lere.Artık yolda sl 150 gördümmü durdurup soruyorum nasıl motor memnunmusunuz diye.Aldığım cevap genelde aynı gibi(memnunum pek sorun çıkarmadı)Aslında çekindiğim tek konu motorun çin malı oluşu,forumlarda çoğu kardeşimiz ufak tefekte olsa sorun yaşamışlar.Ve ikinci elde piyasasının olmayışı,sonuçta ben motora en fazla 1yıl kadar binerim diye düşünüyorum.Sonrasında biraz daha yüksek cc alırım galiba,ya en sonunda ne olacak biliyormusunuz arkadaşlar patronumu ikna edip burada keeway bayisi açıcam o olacak (işe bak ya artık saçmalamaya başladım allahım sen aklıma mukayyet ol) Birde cevap veren arkadaşlardan ricam nedende yazarlarsa daha bi makbule geçer tekrar teşekkürler!!

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    belki yardımcı olur söylüceklerim sana: Keeway'in çinliği montajı ve küçük aksamlarının çin olmasıdır. Nedir onlar? İşte ayaklık, sele v.s..Yoksa temel ve önemli parçaları yamahanın fabrikasından geliyormuş. Bunu üst düzey yetkili bir kişinin ağzından duydum bende inanamadım.
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    bnde benzer bir sorunla karsi karsiyayaim ya umarim bu topige ilgi gosterirsinz bilgisi olanlar

bende de 1-ybr
    2- sl150
    3-regal raptor( fiyat olarak farkli ama 0 km olunca taksit olayi alinabilir yapiyor kendisini)
    4- zongshen cross

iste icinde enduro cruiser ve cross olan bi kutu hangisini sececegimi bilmiyorum cunku kullanma firsati bulamadim gonlum hepsinden yana

oku oku nereye kadar diyorum bazen ...

yardim edebilirmisiniz??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler