Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Merhaba, öğrenciyim 7.000 tl bütçem var az yakan ve çok masraf çıkarmıcak motor almak istiyorum.Aklımda honda cbr 125, ybr125 ve kanuni phantom var. Kanuni phantomun kırmızısını çok beğeniyorum ama biliyorum ilerde alınca pişman olucam o yüzden bu şıkkı elemek istiyorum. Sizinde bu saydıklarımın arasında ve ya varsa farklı tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öğrenciyim 7.000 tl bütçem var az yakan ve çok masraf çıkarmıcak motor almak istiyorum.Aklımda honda cbr 125, ybr125 ve kanuni phantom var. Kanuni phantomun kırmızısını çok beğeniyorum ama biliyorum ilerde alınca pişman olucam o yüzden bu şıkkı elemek istiyorum. Sizinde bu saydıklarımın arasında ve ya varsa farklı tavsiyelerinizi bekliyorum.
    YBR ve CBR'nin arasına Phantom'u sıkıstırmıssın ya helal olsun. yav 7bin lira bütçeye kanuni mi bakılır ? gercı zevk meselesi sonucta uzun sure kullanmıcaksan sıkıntı yaratmaz da ne biliyim cbr ybr varken.. benim tercihim CBR 125R olurdu. hem SS görünümü var, torklu güçlü. daha ne istenebilir bi motosikletten ? YBR'yi boşver al CBR'ni korumalarını da en cix'erinden, sonra
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Motoru en azından 4 yıl kullanıcam. Cbr en mantıklısı sanırım.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Motoru en azından 4 yıl kullanıcam. Cbr en mantıklısı sanırım.
    O kadar sürede sıkılırsınız bence. Ben ömürlük diye aldım. Alalı 4 ay olmadı, sıkıldım.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar sürede sıkılırsınız bence. Ben ömürlük diye aldım. Alalı 4 ay olmadı, sıkıldım.
    Nabıcam peki öğrenciyim her yıl motor değiştircek halim yok ya.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Nabıcam peki öğrenciyim her yıl motor değiştircek halim yok ya.
    Sıkılırsanız bile problem olmayacaktır. Çünkü almayı düşündüğünüz motosikletlerin ikisi de pek zarar
    ettirmeyen ve kolay elden çıkan modeller. Sıkıldığınız an değiştirmek zor olmayacaktır.

bsongoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    maxi scooter düşünürsen kymco xciting 250i önerebilirim. benim ilk motorum ve çok memnunum.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    o paralara gerçekten adam gibi motor yok sıfır km olarak
    ybr 250 var ama oda en genç olanı 5 yaşında o paraya bence cbr olabilir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    ybr 250 hiç olmaz ya çok eski motor + sorun çıkarmıcak ve yakıtı az motor istiyorum.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    en az 4 yıl kullanacaksan bütcenide 1.500 civarı artırabilirsen Cbr 250 r çok iyi olur sana.aldıktan sonra pişman olmassın
    8.000-8500 e temiz 2012 2. eller bulunur

7.000 lira parayla ybrye hiç bakma ;)

choper tarzı motorları beğeniyorsan eğer Hyo gv 250 iyi bir tercih
    5.000-6.000 tlye benim eski motorumun piyasası kymco venox 250 çok sexi makine ama 2007den sonra Türkiyeye gelmedi temiz motoru bulmak zor olur

naked istersen sym wolf 250 yada hyo gt 250 alabilirsin.sym içinde 8.000 tl bütce yapmalısın
    bol şans umarım istediğini alırsın
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en az 4 yıl kullanacaksan bütcenide 1.500 civarı artırabilirsen Cbr 250 r çok iyi olur sana.aldıktan sonra pişman olmassın
    8.000-8500 e temiz 2012 2. eller bulunur

7.000 lira parayla ybrye hiç bakma ;)

choper tarzı motorları beğeniyorsan eğer Hyo gv 250 iyi bir tercih
    5.000-6.000 tlye benim eski motorumun piyasası kymco venox 250 çok sexi makine ama 2007den sonra Türkiyeye gelmedi temiz motoru bulmak zor olur

naked istersen sym wolf 250 yada hyo gt 250 alabilirsin.sym içinde 8.000 tl bütce yapmalısın
    bol şans umarım istediğini alırsın
    Bütçeyi arttırmam çok zor. Şuan bile 6000 felan var anca 7000 yaparım.

Motosikleti
    Bütçeyi arttırmam çok zor. Şuan bile 6000 felan var anca 7000 yaparım.
    anladım kardeş ama 6.000 e kısa sürede seni sıkmayacak modelli 1 motor aklıma gelmiyor
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kardeş ama 6.000 e kısa sürede seni sıkmayacak modelli 1 motor aklıma gelmiyor
    Sanırım 0 cbr125 alıcam.

Motosikleti
    ne tarz bi motor istiyorsun ?

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Aklımda tarz olarak birşey yok kafama yatan motoru alıcam.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Windy S' i elinden çıkardın mı? Nekadar kullandın ? Şikayetlerin neler... ... ... ???

Abi okadar kritik noktada kalmış bi bütçen var ki karar aşaması için en zorlayıcı bütçe bana göre 4/5000 var desen işin daha kolay

Cbr125 / Ybr125 arasında tabi ki Cbr daha tatmin edici olur, ayrıca çok şık Öğrenciyim diyorsun, iş motosikleti almakla bitmiyor biraz bunu da düşün derim!

Cbr125 bende çok sordum soruşturdum zamanında, ömürlük diye alsan bile en fazla 1/2 yılda değiştirirsin diye iddialaştı arkadaşlarım, sanırım haklılarmış He değer kaybı yaşamıyor üzerine bişeyler ekler 250 ye geçer oradan da yürüyebilirsin...

Tarz olarak aklında bişey yok diyorsun da.. Ne için motosiklet almak istiyorsun peki En azından bunları belirlemiş olman lazım, sonuçta aklına yok yere girmemiştir motosiklet almak! Yani bir sürü kilit nokta var seçim için, beklentilerin önemli...

Henüz ihtiyaçlarımı belirleyecek kriterin bile olmayabilir bunu da anlarım. Ozaman en ucuza alıp, masraf çıkartmayan, 2. elde kolay satabileceğin değeri düşmeyecek bişey bakıp tecrube edinebilirsin bi süre.

10.000 km kullanımda hemen hemen tüm beklentilerin az çok şekillenir
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Ne için motosiklet almak istiyorsun demişsin. Hayatımda motor olmadan yapamıyorum diyebilirim Küçük yaşlardan beri motor tepesindeyim. Açıkçası windy s i değiştirme sebebim görüntüsü diyebilirim. Başka hiçbir konuda beni üzmedi gerçekten. Gerçi çok fazla kullanmadım 5bin km felan kullandım bundan öncede dedemin 100cc cubu kullandım epey Bu arada beklentimde yok değil hani dediğim gibi az yakması ve sorun çıkarmaması en büyük beklentim, 2.si ise görüntüsünün de biraz güzel olması gerekiyor. Örneğin; cbr125, tvs apache, kanuni phantom, asya major 250 gibi olabilir ama aldığım motorun beni üzmemesini istiyorum her nekadar sıkılıcak olsamda şuan aklımda cbr 125 var. Ama zaten 150 cc 13 beygir motor kullandım kendimi az çok biliyorum amacım hız değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Honda cbr 125 sabah 6.900 tl idi şimdi 7.000 olmuş

Motosikleti
    Ne için motosiklet almak istiyorsun demişsin. Hayatımda motor olmadan yapamıyorum diyebilirim Küçük yaşlardan beri motor tepesindeyim. Açıkçası windy s i değiştirme sebebim görüntüsü diyebilirim. Başka hiçbir konuda beni üzmedi gerçekten. Gerçi çok fazla kullanmadım 5bin km felan kullandım bundan öncede dedemin 100cc cubu kullandım epey Bu arada beklentimde yok değil hani dediğim gibi az yakması ve sorun çıkarmaması en büyük beklentim, 2.si ise görüntüsünün de biraz güzel olması gerekiyor. Örneğin; cbr125, tvs apache, kanuni phantom, asya major 250 gibi olabilir ama aldığım motorun beni üzmemesini istiyorum her nekadar sıkılıcak olsamda şuan aklımda cbr 125 var. Ama zaten 150 cc 13 beygir motor kullandım kendimi az çok biliyorum amacım hız değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Honda cbr 125 sabah 6.900 tl idi şimdi 7.000 olmuş
    scooter kullanırsan eğer honda pcx i şiddetle tavsiye edebilirim çok şık güzel rahat makine.yakıtı koklar.o ccdeki en karizmatik motor

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    6.900 - 7000 TL bakma uğraşırsan indirirsin o parayı ben 7.850 TL isteyen motoru 7 . 200 tlye indirttimde alamadım :D
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    ShockWave 7000 tl ye kadar çıkabilirim sorun olmazda ondan fazlası kasar Bu arada scoter, cross felan sevmiyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)