Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hyosung GT 250R - (2011-2012) VS 2013 Kasa Değişti [Karşılaştırma]

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz bna? hysoung gt250r almayı düşünüyorum 2.el 2008-2010 model arası temiz bi motor alacam... duyduklarıma göre baya sanayiye getiriyormuş sizi bu doğru mu ? arızası baya çıkıyormuş yardm edeblr msnz motor bilginleri...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    horasanLee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    Merhaba arkadaşlar, Bende HYOSUNG GT250R kullanıcısıyım. Yaklaşık 2.5 ay oldu daha yeni 1000 km yi geçtim.
    Benim hyosung gt250r kullanıcılarına bir sorum olacaktı. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Benim boy sorunum var, motora bindiğim zaman ayaklarımı tam yere basamıyorum, parmak uçlarında bale yapıyorum gibi duruyorum, tabi bu durum bir çok kez beni zor duruma soktu. 2 defa motorumu olduğu yerde düşürdüm. Bir defa sol ayna kırıldı bir defa da sağ ayna ve fren kolu gitti. Velhasıl yaptırdım sorun olmadı. Ama bu boy sorunu beni motor kullanmaktan soğuttu soğutacak.
    Sizden ricam böyle bir durumla karşılatınız mı yada karşılaşan arkadaşlarınız oldu mu? Bunu nasıl halledebiliriz. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı horasanLee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, Bende HYOSUNG GT250R kullanıcısıyım. Yaklaşık 2.5 ay oldu daha yeni 1000 km yi geçtim.
    Benim hyosung gt250r kullanıcılarına bir sorum olacaktı. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Benim boy sorunum var, motora bindiğim zaman ayaklarımı tam yere basamıyorum, parmak uçlarında bale yapıyorum gibi duruyorum, tabi bu durum bir çok kez beni zor duruma soktu. 2 defa motorumu olduğu yerde düşürdüm. Bir defa sol ayna kırıldı bir defa da sağ ayna ve fren kolu gitti. Velhasıl yaptırdım sorun olmadı. Ama bu boy sorunu beni motor kullanmaktan soğuttu soğutacak.
    Sizden ricam böyle bir durumla karşılatınız mı yada karşılaşan arkadaşlarınız oldu mu? Bunu nasıl halledebiliriz. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    Selam hocam geçmiş olsun sana önerebileceğimiz pek fazla bir çözüm yok malesef racing makinalarda seleyle pek oynanmıyor malum önerebileceğim gizli topuklu ve tabanı geniş ayakkabılar almanız 4-5 cm e kadar artış sağlar ve sorununuzu çözebilir gibi geliyor boyunuz kaç bu arada ?

∞ cc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2012 siyah
    yine eski bi konuya musallat oluyorum müsadenizle )
    siz bilgili arkadaşlardan destek almak amacıyla.

Söylendiğine göre hyosung un eski modellerinde fren tekerin merkezinden uzak oldugu için biraz sıkıntı ve devir kesici yok.

Bu problemlere 2010 da dahil mi acaba. 2012 ve 2013 e göre 2010 modeli karşılaştıracak olursak ne dersiniz bana?

2010 buldum 2012 buldum 2013 buldum

2013 kar için pahalıya satıyo gücüm yetmiyo
    2012 oluruna satıyo gücüm lastik değiştirmek zorunda olacagım için bi 600 TL sine yetmiyo.hem fiyatına göre de biraz yıpratılmış araç.

km biraz yüksek ama 2010 var,olurunun biraz üstünde ama g-ücüm de yetiyo.

buna ek bide şunu sorayım :( , kışın rosso2 mi iyidir pirelli mi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)