Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hyosung GT 250R - (2011-2012) VS 2013 Kasa Değişti [Karşılaştırma]

Motovento
    REKLAM ALANI
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani gidonu hiç çevirmeden bacak refleksleriyle motora yük verip yatırmak
    Öyle bişey yok. İzle.

Dk 16 dan başla burda.
    zealous ve 35emre35 bunu beğendiler.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Efnacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kontra gidondan bağımsız nasıl oluyor ?
    +1

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimlerde açı değişikliği görmüyorum açı değişikliği dediğin ya bir kaç derece üstten ya birkaç derece alttan yada yandan çekilmiş olması gerekiyor açı değişikliği olması için fakat resimlerin hepsi aynı açıyla çekilmiş. yada şöyle düşünmek lazm neden açılarla vs oynasınlarki.

ayrıca videodada burnun daha inik uzun oldugu deponun daha farklı oldugu bariz görülüyor. cbr250 hakkında yanılıyorsun parça konusunda. bakım vs basit şeyler ucuz olabilir ama kimse kaskosuz bi cbr ile kaza yapmak istemez grenaj sinyal ayna fiyatları uçuk..
    peki şöle söliyim ki anla ordaki tüm resimleri aynı gün çekilmişmi sanıyosun motorun dikliklerini aynımı sanıyorsun kiminde ayaklığın altına yüksek durması için bi nesne koyuyorlar ayaklıklarda photoshop yardımıyla gizleniyor ayrıca bırakta bilelim yıllardır kullanan biziz o büyüklüklere dikkat ediceğin kadar resim geçişlerinde motorun yakınlaşmasına dikleşmesine dikkat etsen anlıycan zaten haklılığımı kusurabakma kardeş gerçek bunlar kimse 2cm depo büyütücem die onca mühendislik işine bşatan girmez o deponun büyümesi demek şase depo bağlantılarının tekrar ayarlanması koltukların daha geriye kayması gidon açısının değiştirilmesi demek he sen bana desenki far dğeişmiş ön üst konsol sağlı sollu değişmiş devir göstergesinin arka planı değişmiş amenna dicem ama beni tanıyan bilir ben yanlış bilgiye gelemem neyse o bilip bilmeden konuşmamak lazım senin o pahalı dediğin cbr 250r grenajı kaç para bi araştır sonra gel bana benim bi sol grenajım 780tl haberin varmı hyomuz var die övmüyoruz biz araştırdınmı 2012 hyo grenajı alt grenaj kaç para die far 630tl cbr250r da 240 tl yaaa arkadaşta tri color var grenaj fiyatı 200tl bile yok cbr250r ın hyodan pahalı olan tek parçası sinyalleri onlarda bence hakediyor takoz görevi görüyor düşünce kırılmıyorlar sen hyosungla bir düş bakalım hem ayna hem sinyal kırılsın hata belki düştüğün manet bile kırılır bunları gördük biz yeni kasayıda 6 ay önce keşfettik bakındık nasıl yenilikler var die bugün keşfetmedik senin gibi bişeyi alcaz die övmeye gerek yok ben malımı kötüliyebiliyorum siz almaya niyetlendiğiniz aleti yok şu gelişti yok bu gelişti bişeyin geliştiği yok sadece dıstan tasarım yenilendi bütün gelişmeler 2011 de EFIlerle türkiyeye geldi zaten nokta.
    maxi97 ve Zippo's bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    alper kaya haklı. hyosung hep böyle ufak ufak makyajlıyor o şekilde piyasa yapıyor kendine. zaten deponun büyümesi arka kuyruğun alçaltılması demek yeniden bir mühendislik tasarımı yaratmak demek. farkındasınızdır mutlaka piyasada aynı kasa ama farklı marka model arabalar var mesela; fiat fiorino , peugeot bipper, citröen nemo gibi bunların sebebide bu tarz şeylerden kar sağlamak.

İyi forumlar
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki şöle söliyim ki anla ordaki tüm resimleri aynı gün çekilmişmi sanıyosun motorun dikliklerini aynımı sanıyorsun kiminde ayaklığın altına yüksek durması için bi nesne koyuyorlar ayaklıklarda photoshop yardımıyla gizleniyor ayrıca bırakta bilelim yıllardır kullanan biziz o büyüklüklere dikkat ediceğin kadar resim geçişlerinde motorun yakınlaşmasına dikleşmesine dikkat etsen anlıycan zaten haklılığımı kusurabakma kardeş gerçek bunlar kimse 2cm depo büyütücem die onca mühendislik işine bşatan girmez o deponun büyümesi demek şase depo bağlantılarının tekrar ayarlanması koltukların daha geriye kayması gidon açısının değiştirilmesi demek he sen bana desenki far dğeişmiş ön üst konsol sağlı sollu değişmiş devir göstergesinin arka planı değişmiş amenna dicem ama beni tanıyan bilir ben yanlış bilgiye gelemem neyse o bilip bilmeden konuşmamak lazım senin o pahalı dediğin cbr 250r grenajı kaç para bi araştır sonra gel bana benim bi sol grenajım 780tl haberin varmı hyomuz var die övmüyoruz biz araştırdınmı 2012 hyo grenajı alt grenaj kaç para die far 630tl cbr250r da 240 tl yaaa arkadaşta tri color var grenaj fiyatı 200tl bile yok cbr250r ın hyodan pahalı olan tek parçası sinyalleri onlarda bence hakediyor takoz görevi görüyor düşünce kırılmıyorlar sen hyosungla bir düş bakalım hem ayna hem sinyal kırılsın hata belki düştüğün manet bile kırılır bunları gördük biz yeni kasayıda 6 ay önce keşfettik bakındık nasıl yenilikler var die bugün keşfetmedik senin gibi bişeyi alcaz die övmeye gerek yok ben malımı kötüliyebiliyorum siz almaya niyetlendiğiniz aleti yok şu gelişti yok bu gelişti bişeyin geliştiği yok sadece dıstan tasarım yenilendi bütün gelişmeler 2011 de EFIlerle türkiyeye geldi zaten nokta.
    bi bakarmısın ben hiç hyo nun parçaları ucuz diye birşey söylemişmiyim ?

- egsoz koruma 97 TL
    - Sol basamak ve basamak tutucu komple…132 TL
    - Sol yolcu basamak ve basamak tutucu komple…80 TL
    - Deponun yanındaki plastik…16 TL
    - Kütüklük (kornanın, sinyalin olduğu yer)…89 TL
    - Göstergenin solundaki içerideki plastik parça…3 TL, vidaların tanesi 9 TL (3 vidası var)
    - Debriyaj maneti…31 TL
    - Sağ ayna...56 TL
    - Sol ayna…56 TL
    - Sol ön sinyal…98 TL
    - Sol arka sinyal…127 TL
    - Benzin deposu…479 TL

bunlarda benm bildiğim cbr yedek parçaları ve fiyatlarından bağzıları ayrıca egzoz koruması dandik bişey o bile 98 tl. fiyatlar hyodan düşük olabilir ama bu ucuz oldugu anlamına gelmez. kime göre ucuz? hangi bütceye göre ucuz ? onu geçtim ben bir kelime dahi hyonun parçasına ucuz kelimesi kulanmamışım neyi ithaf etmeye çalışıyorsun? ben 2013 kasayı duymadan 1 gün evvel hyo arıyodum temiz ikinci el sende gelmiş mesaj atmışsın bende sana adam akıllı 2013 ünü duyduğumu almayacağımı söyledim gıcık mı oldun ne oldu anlamadım kardeşim? ben sana mesajda diyorumki 2013 ler çıkınca önceki kasanın fiyatları düşer diyorum doğal olarak sen de aksine artar diyorsun bana ne alakaysa neden artacaksa artık. sen o mesajlaşma durumuna kasten burda bu muhabbeti yapıyorsun ayıptır aramızda konusulan aramızda kalır buraya taşırmaya ne gerek var böyle çokbilmiş vari konuşarakta bi yere varamzsın. senin hyo konusunda bilgin vardır benim başka motor konusunda vardır neyini övüyorsun. herneyse noktayıda koymuşsun başlattığın gibi bitirmişsin konuşmayı bizede bitirmek düşer eyw.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Efnacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bakarmısın ben hiç hyo nun parçaları ucuz diye birşey söylemişmiyim ?

- egsoz koruma 97 TL
    - Sol basamak ve basamak tutucu komple…132 TL
    - Sol yolcu basamak ve basamak tutucu komple…80 TL
    - Deponun yanındaki plastik…16 TL
    - Kütüklük (kornanın, sinyalin olduğu yer)…89 TL
    - Göstergenin solundaki içerideki plastik parça…3 TL, vidaların tanesi 9 TL (3 vidası var)
    - Debriyaj maneti…31 TL
    - Sağ ayna...56 TL
    - Sol ayna…56 TL
    - Sol ön sinyal…98 TL
    - Sol arka sinyal…127 TL
    - Benzin deposu…479 TL

bunlarda benm bildiğim cbr yedek parçaları ve fiyatlarından bağzıları ayrıca egzoz koruması dandik bişey o bile 98 tl. fiyatlar hyodan düşük olabilir ama bu ucuz oldugu anlamına gelmez. kime göre ucuz? hangi bütceye göre ucuz ? onu geçtim ben bir kelime dahi hyonun parçasına ucuz kelimesi kulanmamışım neyi ithaf etmeye çalışıyorsun? ben 2013 kasayı duymadan 1 gün evvel hyo arıyodum temiz ikinci el sende gelmiş mesaj atmışsın bende sana adam akıllı 2013 ünü duyduğumu almayacağımı söyledim gıcık mı oldun ne oldu anlamadım kardeşim? ben sana mesajda diyorumki 2013 ler çıkınca önceki kasanın fiyatları düşer diyorum doğal olarak sen de aksine artar diyorsun bana ne alakaysa neden artacaksa artık. sen o mesajlaşma durumuna kasten burda bu muhabbeti yapıyorsun ayıptır aramızda konusulan aramızda kalır buraya taşırmaya ne gerek var böyle çokbilmiş vari konuşarakta bi yere varamzsın. senin hyo konusunda bilgin vardır benim başka motor konusunda vardır neyini övüyorsun. herneyse noktayıda koymuşsun başlattığın gibi bitirmişsin konuşmayı bizede bitirmek düşer eyw.
    cbr250r parçaları pahalı dedin ondan söledim ve bence dediğin fiyatlar bana o kadar uygun geliyorki çünkü benim motorum deposuda keşke 479tl olsa ama 1600tl ya konusurumda duvarla konuşmaktan farklı olmaz sen kendi iç dünyanda ütüyopyanda takıl sen ne dersen o evet cbr250r ın parçaları cok pahalı evet 2013 leri allah gökte yaratıp bize yolluyor cok iyiler evet ben seni çekemiyorum evet ben gıcık oldum evet ben çok bilmişim evet aramızda konuşulan aramızda kalmalı o yuzden yukarda ne konuştuysak senin gibi anlattım evet ben doğrucuyum evet 9 köydende kovuluyorum bazıları kendi kazık yiyip öğrenmeli hayatta haklısın iyilik yapılmamalı bazılarına doğrusu sölenmemeli iç dünyalarına bırakılmalı yanlışı düzeltilmemeli her koyun kendi bacağından asılır sen haklısın her konuda he tamam he
    maxi97 ve Zippo's bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr250r parçaları pahalı dedin ondan söledim ve bence dediğin fiyatlar bana o kadar uygun geliyorki çünkü benim motorum deposuda keşke 479tl olsa ama 1600tl ya konusurumda duvarla konuşmaktan farklı olmaz sen kendi iç dünyanda ütüyopyanda takıl sen ne dersen o evet cbr250r ın parçaları cok pahalı evet 2013 leri allah gökte yaratıp bize yolluyor cok iyiler evet ben seni çekemiyorum evet ben gıcık oldum evet ben çok bilmişim evet aramızda konuşulan aramızda kalmalı o yuzden yukarda ne konuştuysak senin gibi anlattım evet ben doğrucuyum evet 9 köydende kovuluyorum bazıları kendi kazık yiyip öğrenmeli hayatta haklısın iyilik yapılmamalı bazılarına doğrusu sölenmemeli iç dünyalarına bırakılmalı yanlışı düzeltilmemeli her koyun kendi bacağından asılır sen haklısın her konuda he tamam he

Üste çıkma çabalarında başarılı oldugun kadar hayattada başarılı ol kardeş.

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Öyle bişey yok. İzle.

Dk 16 dan başla burda.
    o zaman böyle bişeyi ilk ben keşfediyorum sanırım,çünkü normal kontraya giren adam motoru hangi yöne eğiyorsa o yöndeki dizi asfalta bakar ama benim dizler yine motora sabit sadece ben motorun üstünde dik bi şekilde sürüyorum
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serkan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman böyle bişeyi ilk ben keşfediyorum sanırım,çünkü normal kontraya giren adam motoru hangi yöne eğiyorsa o yöndeki dizi asfalta bakar ama benim dizler yine motora sabit sadece ben motorun üstünde dik bi şekilde sürüyorum
    İzlediğine eminmisin ?
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    İzlediğine eminmisin ?
    ilk motor sürmeden önce bunun gibi bi dünya video izlemiştim öğreneyim diye
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

kasa masa değişmemiş,sadece kafayı değiştirmişler,garibanları kadırıyorlar millet hala ayakta uyuyor, , aynı bokun farklı rengi resmen
    [B]King is back baby!King is back![/B]

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    cevap vermeye deymez
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap vermeye deymez
    boşver hocam, atalarımızın bir lafı vardır "it ürür kervan yürür"
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zmankı gıbı fazla degısıklık yok ama gereklı hersey var zaten hyo da fıyat ve yedek parca ucuzlugu hyosung u her zaman 250 cc de lıder olarak tutacaktır turkıyede
    Parca ucuzlugu ? Hyo da ?

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz mu? sence aşağıda yazanlar ucuz mu hocam =)

hyosung

arka amortisör 450
    ön amortisör takım 3800
    komple far 700
    ön göğüs grenajı takım 400
    benzin deposu 1500
    depo kapağı 80 tl
    egzoz 2800 tl..
    hocam gözünü seveyim sen ne yapacan türkiye satış fiyatını ucuz ve orjinal parça hyosung source dan alınır ben 1 çift manifoltu koreden getirttim herşey dahil türkiyedeki tane fiyatıyla aynıya geldi boşver sen parçalar ucuz ucuz
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    Cbr 600 F
    Arkadaşlar bayi ile bu gün görüştüm başka bayii önümüzdeki hafta bu kasanın gelceğini söylediler bilginize ben gidip görüp kendim videolarını ve fotolarını cekicem aksi bi durum olmaz ise satın alıcam araçlar geldiğinde bilgilendirecekler

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevap vermeye deymez

değmez olacak o,birde yazabilsen,ah neler yapacaksın var ya....
    [B]King is back baby!King is back![/B]

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    bn ogrenciym suan ama elime para gecnce bir ise fln girnce cbr 250 dusnuodm fkt bunun goruntusu daha byk yarıs motoru gibi altın elbiseli adam videolarına inceledm ama bnm sormak istedgim kullanan arkadslara kalitesi nasıl moturun yeni kasalarda harika olmus

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar şu yeni makyajlı halini fuarda inceleme fırsatı buldum.Ordaki yetkilyede ufaktan bi fırça kaydım..
    Öncelikle motordan bahsedeyim.
    Kasada hiç bi şekilde değişiklik yok 2010la 2011 i degiştirirken nasıl sadece kuyruğu değiştirdilerse bu seferde kafayı değiştirmişler.
    değişiklikler komle ön kafa gösterge çerçevesi birde yan grenajlarda ince dokunuşlar var.
    Ayrıca normalde dandik olan sürücü ve artçı pegleri artık aliminyum ve depoda artık hiç bi şekilde S&T yazmıyıcakmış.
    Fuarda gördüğüm motordada Hyosung yazıyordu.
    2010 model hyo sahibi olarak ister istemez kendimi kötü hissettim çünkü benim motosikletimin üzerine 2 farklı model getirdiler.
    Tabiki benden kötü durumda olanlarıda var 2011 de ve 2012de hyo alanlar daha motorları 1 yaşına girmeden eskidi.
    Oradaki yetkiliye isyan etmemin sebebide buydu.Parça parça değiştiriceğiniz birden kompl değiştirseydinizde bişeye benzeseydi dedim.
    Oda bana her sene motorunuz değişiyo bence gayet iyi dedi.
    Bende ona benim motorum değişmediğini aksine değer kaybettiğini söyleyince cevap veremedi.
    Ayrıca ben yeni kafayı hiç beğenmedim bunuda eklemek istiyorum.Tamam yandan yakışıklı dursada,makinanın önüne geçip öyle baktıgınızda çok sivri ve anlamsız bi ön siperlik karşılıyo sizi.
    Alıcak olana şimdiden hayırlı olsun.
    Kendi adıma konuşuyorum 0 hyosung almam.Mazallah seneye yine bi değişikliğe gidebilir..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

ilovetechn0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    ben de bu haftasonu almayı düşünüyorum. bursa da bayii var mı?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)