Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fazer mi ? Bmw mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Arkadaslar 7000 tl nakit param var ve iki motor buldum bu paraya 1. 2003 model 49000 km de 98 beygir kazasız motoru acılmamıs yani tamir gormemis Yamaha fazer 600 2. Si ise 1999 model 3500 km de temiz tamir gormemis 50 beygir Bmw f 650 kullanım amacım sehır ıcı ve sehır dışı gunluk 100 km yol yapıyorum ortalama kararsızım tavsiyelerini bekliyorum Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    bu motorların ikisini de tavsiye etmem modelleri eski.ayrıca o modelde bmw nin 3500 kmde olması mümkün değil.km saati bir takla görmüş galiba ya da düşürmüşler kmyi.
    günlük 100 km yol yapıcam diyorsun bu makineler sana sorun çıkarabilir sonra tamirci ile uğraşmaktan o kmleri otobüsle yapmak durumunda kalabilirsin.
    ne amaçla günlük 100 km yapıcağını bimem ama tahminim iş için galiba ve 7000 tl gibi bir paraya daha düşük cc ve daha yeni model çok daha temiz ,yorulmamış motosikletler bulabilirsin.bunları alıp da derdiyle uğaşmaktan bin kat iyidir.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazerin rakamı doğru olamayacak kadar ütopik bence.

Motosikleti
    speed dreem haklısın belki ama sımdı 7 bın tl ye dusuk cc al dıyorsun su an zaten dusuk cc kullanıyorum buyutmek amacım km si orjinal bmw nın motorcuya baktırdım ve daha once f 650 kullandım ve ınan olusu bugunku motorlardan daha saglam 94 modelı vardı 2 sene bındım ve tek masrafı zıncir dıslı oldu keza fazerde oyle

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Her ikisinin de verileri hatalı. Arkadaşların dediği gibi, uzak dur her ikisinden de. o yaşta, motoru açılmamış olacaak, o km'de olacaak, kazasız olacaak.. Öyle bir motor genel olarak var mıdır acaba

Motosikleti
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazerin rakamı doğru olamayacak kadar ütopik bence.
    Evet uygun buldum paraya sıkısmıs

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    1-7,000 e o fazeri kimse vermez.
    2-3500 km de 1999 bmw f650 olmaz.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Eger veriler doğruysa fazer ama bana sorarsan bu iki motorun dışında başka alternatifler eklemelisin.

Motosikleti
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikisinin de verileri hatalı. Arkadaşların dediği gibi, uzak dur her ikisinden de. o yaşta, motoru açılmamış olacaak, o km'de olacaak, kazasız olacaak.. Öyle bir motor genel olarak var mıdır acaba
    Emin ol iyi arastırırsan var pıyasada oyle motorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:10 ----------

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-7,000 e o fazeri kimse vermez.
    2-3500 km de 1999 bmw f650 olmaz.
    Buldum gıttım baktım motorlara arastır sende bulursun

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    illa cc yükselticem diyorsan hyosung gt650 bak, öbür türlü o fiyata dediğin modeller biraz mantık dışı kalıyor..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    2 motorda çok şüpheli verilere sahip. Temiz bir fazerı o fiyata vermezler, keza F650 nin o km de olması yine mümkün değil.
    Kullanacaığınız mesafeler kısa olduğu için tavsiyem daha küçük hacimli temiz motorlara bakmanız. Örneğin Er-5, Er-6n , CBF250-500 , GSR500 vs gibi.
    Düşünürseniz 2011,2012 model Hyosung gt250 ler yine o fiyatlarda. En azından bu motorları aldıktan sonra kafanız rahat binersiniz.
    Baktığınız fazer ve f650 süpriz yumurta gibi, içinden ne çıkacağını bilemezsiniz ve muhtemelen iyi şeyler çıkmaz.

Motosikleti
    fazer yada bmw kullanan yokmu bıde onlardan alalım yorumları hyosung dıyosun allah askına nasıl bır alman ve japonla hyosung u kıyaslıyosun sasırdım ve dedıgın cbf 250 ve 500 onlarıda kullandım parcalar cok kazık ve sorunlu 600 luk dersen oda o paraya bulunmaz kawasakiye hıc gırmem zaten

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı chozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung dıyosun allah askına nasıl bır alman ve japonla hyosung u kıyaslıyosun sasırdım
    peki bol şanslar..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Buradaki arkadaşlar senin iyiliğini düşünüp fikirlerini söylüyolar. Bence biraz olsun dinlemelisin onları. Fazer kullanan yok mu demişsin bi de ? Bak biraz daha sade anlatımla durum şöyle. 98 model hangi araç 3500 km'de olabilir? Olamaz. Çünkü motoru açılmamış ve tamir görmemiş diyorsun. Ya rektefiye olmuş, sıfır km denmiştir, ya da km'si ile oynanmıştır. Her iki durumu da çürütüyor.
    Fazer için de, tamam 49 bindir doğrudur. motoru açılmamış tamir görmemiş bir motor 49 bin km'yi nasıl görsün akıl var mantık var. İllaki tamir görecek, aşınan parçaları değişecek bakım yapılacak... Ki artık bu iki motorun da yenecek ekmeği kalmamış. İnsanlar sen üzülme diye seni aydınlatmaya çalışıyorlar, fikirlerine saygı duymalısın bence. Yeri gelir almanla japonla kore de kıyaslanır. Şartlara bakmak lazım
    dreamkiller ve Murat 48/30 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    fazer yada bmw kullanan yokmu bıde onlardan alalım yorumları hyosung dıyosun allah askına nasıl bır alman ve japonla hyosung u kıyaslıyosun sasırdım ve dedıgın cbf 250 ve 500 onlarıda kullandım parcalar cok kazık ve sorunlu 600 luk dersen oda o paraya bulunmaz kawasakiye hıc gırmem zaten
    Bu nasıl bir cevapdır ya
    Hem bizden bilgi almak istiyorsun hemde Burnunun Dikine gidiyorsun
    Git al ozaman beğendiğin Marka Modelleri
    Madem bizlerden gelen cevapları alaycı tavırla karşılayacakdın neden ozaman Topic açıyorsun
    O parçası pahalı dediğin Cbf yi Fazer yada BMW alınca görürsün
    Özellikle BORUSANA İşin Düşerse anlarsın
    Al istediğin Motoru ne halin varsa gör
    Sado

Motosikleti
    Buradaki arkadaşlar senin iyiliğini düşünüp fikirlerini söylüyolar. Bence biraz olsun dinlemelisin onları. Fazer kullanan yok mu demişsin bi de ? Bak biraz daha sade anlatımla durum şöyle. 98 model hangi araç 3500 km'de olabilir? Olamaz. Çünkü motoru açılmamış ve tamir görmemiş diyorsun. Ya rektefiye olmuş, sıfır km denmiştir, ya da km'si ile oynanmıştır. Her iki durumu da çürütüyor.
    Fazer için de, tamam 49 bindir doğrudur. motoru açılmamış tamir görmemiş bir motor 49 bin km'yi nasıl görsün akıl var mantık var. İllaki tamir görecek, aşınan parçaları değişecek bakım yapılacak... Ki artık bu iki motorun da yenecek ekmeği kalmamış. İnsanlar sen üzülme diye seni aydınlatmaya çalışıyorlar, fikirlerine saygı duymalısın bence. Yeri gelir almanla japonla kore de kıyaslanır. Şartlara bakmak lazım
    Cihan arkadasım herkesin fikirlerine saygım sonsun hepsine tesekkur ederim tartısıyoruz sonucta kımse alınmasın Ben 15 senedir motosıklet kullanıyorum hemen hergun benım ıcın onemlı olan motorun cıgerı tamam dıger aksamları tamır gormemis demıyorum ama motoru acılmamıs ustaya da gosterdım ve 5000 km de motoruna anahtar degmemıs cok fazer var arastırmadan sormadan yorum yapma ve bu km bu motorlar icın hicbırsey ve yamahanın fazer modelı ozellıkle en cok tutulan modelıdır saygılar

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    yamahanın fazer modelı ozellıkle en cok tutulan modelıdır
    Yav tamam.. Da şunu söyleme bari artık 3 oldu. Avatarımı görmüyosan avatar altında kullandığım araç yazıyor.

Neyse hayırlısı olsun hakkında. Umarım alacağın araç üzmez seni

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kusura bakmayın yorum yapmak gibi bir hatada bulunduk, sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Bu kadar bilgili iseniz, konuya vakıf iseniz hiç sorma zahmetine girmeseydiniz keşke. Her öneriye küfür gibi cevap vermişsiniz. Hangi motoru seçerseniz şimdiden hayırlı olsun.

DARKSTAR54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x K13- BMW 1200 GS 2008
    artı biri 4 silindir turing digeri enduro karşılaştırmadan ziyade nerelerde kullanacağın da önemli ikisi aynı makina olsa şu denir de farklı farklı tellerden çalıyor ikiside..
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yav tamam.. Da şunu söyleme bari artık 3 oldu. Avatarımı görmüyosan avatar altında kullandığım araç yazıyor.

Neyse hayırlısı olsun hakkında. Umarım alacağın araç üzmez seni
    Telden giriyoru goremedim kusura bakma

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın yorum yapmak gibi bir hatada bulunduk, sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Bu kadar bilgili iseniz, konuya vakıf iseniz hiç sorma zahmetine girmeseydiniz keşke. Her öneriye küfür gibi cevap vermişsiniz. Hangi motoru seçerseniz şimdiden hayırlı olsun.
    Hasa ne haddime herkez yorum yapıyo bende cvp veriyorum bilgi evrenseldir ben iclerinden işime yarayanları alıyorum saygılar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)