Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Dylan mi Yamaha Bwsmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ironsquall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151 Rs
    Selam arkadaslar
    Kendime bir scooter almak istiyorum ve ne almam gerektiginde gercekten kararsizim.
    Oncelikle ilk motorum olacak daha once cok scooter kullandim bitanede kendime almam gerekiyor artik
    bugun fuara gittim daha onceden internettende inceledigim motorlari birde yakindan gormek icin dusundugum motorlar Dylan ve Bws idi basliktada bahsi gectigi gibi.
    110 kilo ve 180 boyunda biri olarak bws bana biraz fazla kucuk geldi hissine kapildim yanimda benimle gelen arkadaslariminda yuzunde gülücükler acti bir anda
    Dylan ise gercekten hosuma gitti ama ben Dylan a baktigim anda ve kararimi kesinlestirdigim dakikada babam benim hondadan anlayan bir arkadasim var diye telefonuna sarildi telefondan gelen cevap dunyayi basima yikti Dylan almayin cin mali o 2.el olarakta istesenizde satamazsiniz gibisinden bi cok soylem isittim karsi taraftaki arkadastan.
    Babam kucuk olmasina karsin Bws nin daha iyi olucagi konusunda israr etmekte yamaha firmasi olan bir arkadasi var oda aynisini dile getirmis.

Motor kullanabilen ama ayrintilarindan pek anlamayan bi birey olan bu arkadasiniza yardim ellerinizi uzatmanizi bekliyorum

Dylan gercenten cin mali,uretimi,vs vs... midir alinabilirmi ?
    Bws mi almaliyim ? Fiyat olarak maximum dylan i karsiyalabiliyorum sizinde aklinizda onerebileceginiz scooter marka ve model varsa paylasabilirmisiniz ve mumkunse cin mali olmasin (neden cin olmasin diyebilecek arkadaslar olabilir cevap olarak sadece icime sinmiyorlar diyebilirim o nedenle baska marka onerirseniz sevinirim)

Saygilar sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende dylan var,siyah,0 aldım,1 ay oldu,750km'de....
    ilk defa senden duydum çin malı,satamazsınız filan gibi lafları,bu konuda bir bilgim yok onun için cevap veremeyeceğim ama hiç zannetmiyorum..ne kalkışı,ne hızlanışı çin gibi durmuyor...

110 kiloysan boşuna bws diye bence başlık bile açma...o motor kaç hp ki seni kaldıracak,hızlandıracak vs....

honda dylan kendi sınıfında tek 16hp!!!
    piyasada gördüğün çoğu 250cc motorlardan bile güçlü ve hızlı..

bunları dylan al diye yazmıyorum çünkü benim ne kazancım var ne kaybım..ama bana kalırsa o boy ve kiloyla (ben:185 boy,90kg) bence bws zor tek seçimin dylan olmalı...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=4104 başlığı okumanı tavsiye ederim..orada benim motorumda var siyah olan...sana son olarak şunu söyleyebilirim ki imkanın varsa bi bwsyi test et almadan önce birde dylanı....

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    kilo olarak bws i hiç dert etme 200 kiloda olsan dylanın çıkamayacağı yere bws çıkar çok güçlü bir motor ve her yola gelir gerçektende sağlam şunu söylim eğerki motoru yıpratmadan kullanacam ve sürat önemli dersen dylan al ama motoru yıpratacam hoplatacam parçalıyacam şehir içinde maximum 90- 100 yaparım dersen bws senin için biçilmiş derim

dylanın çıkamayacağı yere bws zor çıkarde neyse....

onun haricinde hyosung150 arkadaşın dedikleri doğru bencede..

balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan 150
    bende dylan kullanıyorum 1050 km oldu hiç sorun yok ayrıca bunlar italyada yapılıyormuş..kalite mükemmel scooter olarak alınacak motor bence...

balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan 150
    bende dylan kullanıyorum 1050 km oldu hiç sorun yok ayrıca bunlar italyada yapılıyormuş..kalite mükemmel scooter olarak alınacak motor bence...

Bende Dylan Kullandim Ama özellikle Arka Fren Hidrolik Değil Ve ön Fren Ile Etkileşimli Arkaya Basinca ön De Fernlemiş Oluyor. çok Sert Bu Yüzden Ve Tam Basmazsan Durmuyor. Onun Dişinda Hizlanmasi çok Güzel;
    Mondial Rs 150 Fren Yönünden Daha Iyi Bence..
    Ne Dersiniz

1000km oldu artık bende öyle bir sorun mevcut değil...gerçi hiç olmamıştı ama..

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    honda dylan

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ctrl_alt_del adlı üyeden alıntı
    Bende Dylan Kullandim Ama özellikle Arka Fren Hidrolik Değil Ve ön Fren Ile Etkileşimli Arkaya Basinca ön De Fernlemiş Oluyor. çok Sert Bu Yüzden Ve Tam Basmazsan Durmuyor. Onun Dişinda Hizlanmasi çok Güzel;
    Mondial Rs 150 Fren Yönünden Daha Iyi Bence..
    Ne Dersiniz
    Mondialin 500 km'de biten arka balatasından haberin yok galiba !
    Honda'nın yaptığı konbine fren sistemi biraz saçma olmuş ama
    yinede RS 151 den iyi !

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hyosung150 adlı üyeden alıntı
    kilo olarak bws i hiç dert etme 200 kiloda olsan dylanın çıkamayacağı yere bws çıkar çok güçlü bir motor ve her yola gelir gerçektende sağlam şunu söylim eğerki motoru yıpratmadan kullanacam ve sürat önemli dersen dylan al ama motoru yıpratacam hoplatacam parçalıyacam şehir içinde maximum 90- 100 yaparım dersen bws senin için biçilmiş derim
    bws 7,8hp
    ses dylan 15,8 hp

hangisi nereye çıkar ortada. lütfen marka fanatizmi yapmayalım.

her yönüyle honda.
    motor gücü, su soğutma, 4 zamanlı (honda), daha şık ve güzel, yeni teknoloji...vs
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ben bws kullanmış biri olarak sööliyim yani bencede dylan çok güzel bi motor fuarda inceleme fırsatı buldum adam baya bi uğraştı bana satmak için ama:D bws 100 cc bi motor olarak inanılmaz seri bi motor ben kendim 90 kiloyum ve arkadmda bir kişi ile ibresine nekadar güvenirsiniz bilmiyorum ama 100 km gördüm ve cidden tek kişi ile hiç bir yokuş tanımıyor.yani çekişle ilgili bi çekincen olmasın ayrıca kaç devirde bu beygir güçlerine çıktığıda önemli bu motorların ama son olarak bana hangisini alırsın dersen dylan alırım ben:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler