Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha dt 125 hakkında bilgisi olan yada kulnanıcıları var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    yaklaşık 2 ay önce Honda titan motorumu satmak zorunda kaldım. ay kadar kullanabilme şansım olmuştu ancak. Halen acemiyim yani. Şimdi yeniden bir makine alma zamanı yaklaşıyor ve bütçem içerisindeki makineler arasında kendime göre Yamaha dt 125 e karar verdim. Bu paraya sanırım alabileceğim en iyi makine diye düşündüm ve sizlerede bir sorma ihtiyacı duydum. Bulduğum makineler 1250-1500 YTL arasında modellerinin eski olması çok sorun açarmı ve parçalarının bulunabilirliği nasıl? Daha iyi bir önerisi olan varsa değerlendirebilirim

yaklaşık 2 ay önce Honda titan motorumu satmak zorunda kaldım. ay kadar kullanabilme şansım olmuştu ancak. Halen acemiyim yani. Şimdi yeniden bir makine alma zamanı yaklaşıyor ve bütçem içerisindeki makineler arasında kendime göre Yamaha dt 125 e karar verdim. Bu paraya sanırım alabileceğim en iyi makine diye düşündüm ve sizlerede bir sorma ihtiyacı duydum. Bulduğum makineler 1250-1500 YTL arasında modellerinin eski olması çok sorun açarmı ve parçalarının bulunabilirliği nasıl? Daha iyi bir önerisi olan varsa değerlendirebilirim
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    5.5 yıl sonra horttt aldın mi motoru yada bu MOTORA binen varmı bende alacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)