Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway superlight-jinlun 250cc jl mi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar jinlunun 150 ve 250 cc olmak üzere 2 tane chopperi var bunları mı tavsiye edersiniz yoksa keeway superligt modeli mi o da 150 cc bi yardım edin hele sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yrossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence Keeway Superlight. getiren firma da guvenli, kalitesi de yuksek..

IBRSEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle jinlun 250..
    birbiriyle kıyas edilebilecek motorlar olmayıp, tek ortak noktaları uzak doğulu olmaları.. başta cc farkı, sonrasında ise teknik servis ve yedek parça açısından jinlun derim.. tabiki 250 cc olanı ... vibrasyon sıkıntısı hepsinde var ama 250 cc daha konforlu.. selamlar..
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="3"]Risk almayan ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için kafasını kabuğundan çıkarır.[/SIZE][/FONT]

:bounce: [SIZE="3"][COLOR="Silver"]1[/COLOR][B]B[/B][COLOR="silver"]9[/COLOR][B]J[/B][COLOR="silver"]0[/COLOR][B]K[/B][COLOR="silver"]3[/COLOR][/SIZE]

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    tabiki keeway jinlun patlak arkadasta var gecen yaz aldı yaz zaten 5 ay 2 ay sevrvıste kaldı devamlı sorun cıkartıyor.oyle sorun olunca motoruda serrrvıse goturmek kolay degıl basına gelen bılır hıc 6 km motoru ıttınızmı?

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    tabiki keeway jinlun patlak arkadasta var gecen yaz aldı yaz zaten 5 ay 2 ay sevrvıste kaldı devamlı sorun cıkartıyor.oyle sorun olunca motoruda serrrvıse goturmek kolay degıl basına gelen bılır hıc 6 km motoru ıttınızmı?

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı

Değerli katılımcı ,

Böyle bir itham sizin mahkemeye gitmenize ve sizden bir tazminat talebine neden olabilir. Aynı tüketicilerin hakları olduğu gibi satıcılarında hakları vardır.

Bugün yapılan anketlerde Jinlun satış sonrası hizmette diğer motosiklet satıcıları arasında Türkiyede 2. sıradaki haklı ve gurulu yerini almıştır. Eğer söylediğinizi ispat edemezseniz kanuni haklarımızı saklı tuttuğumuzu ve sizi firma imajına zarar vermekten mahkemeye vereceğimizi bildiririz.

Jinlun Türkiye Distrübütörü
    ICM MAk.Müh. Ltd.Şti.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sayın Expert,

Sizi yakalamışken bir şey sormak istiyorum. Jinlun'un yeni modelleri gelecek mi ? Motosikletinizle ilgilenmememin tek nedeni kullanıcıların titreşim konusundaki şikayetleri. Titreşim sorunu olmayan modellerin gelmesi durumunda satış sonrasına bu kadar güvenen bir firmadan alışveriş yapmak isterim doğrusu.

Selamlar

expert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Elegance 250 cc Sari
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı
    Sayın Expert,

Sizi yakalamışken bir şey sormak istiyorum. Jinlun'un yeni modelleri gelecek mi ? Motosikletinizle ilgilenmememin tek nedeni kullanıcıların titreşim konusundaki şikayetleri. Titreşim sorunu olmayan modellerin gelmesi durumunda satış sonrasına bu kadar güvenen bir firmadan alışveriş yapmak isterim doğrusu.

Selamlar
    Değerli Seko ,

Istanbul da Lutfi Kirdar da bugun baslayan ve haftaya Ares de (hava alani yani ) yapilacak olan her 2 fuarda da standimiz var eger ziyaret sansiniz varsa detayli bilgi alabilirsiniz.

Sorunuza su sekilde cevap vereyim Titresim 150 cc motosikletlerde vardi ve TEMMUZ 2005 DEN İTİBAREN GRANK BLANSLİ BİR MOTOR İLE DEGİSTİRİLEN O MODELDE ARTIK OYLE BIR PROBLEM SOZ KONUSU DEĞİLDİR.

250 cc lerdeki titresim zaten cok az şikayet konusu idi oda rodajin ardindan yapilan sibop ayari ile giderilmektedir. Size bu konuların tartışıldığı web sitelerini araştırmanızı tavsiye ederim. ben burada site adresi veremiyorum. Yasakmış ama bana özel mail atabilirsiniz.

Saygılarımla ,
    expert

jedimaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 comet
    Ben keeway kullanmayı denemiş bir jinlun sahibi olarak, jinlun 250 cc derim. Her şeyi bir yana bırakıyorum. Eğer chopper tadı almak istiyorsan zaten jinlun 250 cc. Bu söylediğimi ancak 2'sinede binersen anlarsın. Benden bu kadar.
    \"Hep denedin, hep yenildin, tekrar dene, tekrar yenil, daha iyi yenil...\"

IBRSEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aidikurt adlı üyeden alıntı
    walla başkasının kullandığı motoru sorgulamaktansa kendi tecrübelerini paylaşman daha etik olurdu.. hani başkasının bişeyiyle ger.....e girme tabiri wardır ya.. o misal.. ama yazmışın bi kere.. yine de firmaya bi özür gerekir diye düşünüyorum..

Şimdi keeway in 150 lik modelini 250 lik model ile karşılaştırmak çok yanlış.. Keeway iki yeni model çıkardı 250 cc lik (virago ve shadow modellerine çok benziyor..) ... çok hoş motorlar.. teknik verilere baktığınızda; ateşleme, ağırlık, fren ve yakıt sarfiyatı aynı.. motor tipinde ise jinlun sıralı , keeway ise V şeklinde (daha iyi bi ses çıkıyor olabilir denemek lazım..) kullanmış.. Beygir gücü (+3) ve Tork (+1) Jinlun un üstünlüğünde.. Ölçülerine baktığınızda keeway 250 daha bi heybetli ve yüksek duruyor... Tabiki her iki markayı da kendi sitelerinde inceleyip, hatta fuarda da fiziki olarak karşılaştırmak daha ii olur..

Herkese selamlar..
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="3"]Risk almayan ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için kafasını kabuğundan çıkarır.[/SIZE][/FONT]

:bounce: [SIZE="3"][COLOR="Silver"]1[/COLOR][B]B[/B][COLOR="silver"]9[/COLOR][B]J[/B][COLOR="silver"]0[/COLOR][B]K[/B][COLOR="silver"]3[/COLOR][/SIZE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler