Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kanuni seyhan 250c-regal raptor DD250E-9 ve jinlun 250 elegance (bi kıyaslayalım mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolky34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    arkadaşlar,
    jinlun için cok fazla vibrasyon oluyor ve vidalarda gevsemeler oluyor diyorlar,
    kanuni için de biraz vibrasyon sorunundan ve servis sorunundan bahsediyorlar,
    regal için yakıt problemi ve servis sorunu var diyorlar,

3ünden birini sececek olsanız hangisini secerdini??? ve neden??

kazasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı wolky34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,
    jinlun için cok fazla vibrasyon oluyor ve vidalarda gevsemeler oluyor diyorlar,
    kanuni için de biraz vibrasyon sorunundan ve servis sorunundan bahsediyorlar,
    regal için yakıt problemi ve servis sorunu var diyorlar,

3ünden birini sececek olsanız hangisini secerdini??? ve neden??

kazasız sürüşler

Bu konuda çok yazıldı. Regal'de yakıt problemi yok. 3.2lt/100km. Servis problemi derseniz haklı olabilirsiniz. Ancak servis yaşadığınız yere göre değişir.
    Her şeye rağman bence Regal.
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

DKLG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teknik olarak bilemem ama regaller daha güzel görünüyor bence
    [B]sadece kazanmaya oynayanlar kazanır...[/B]

aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    seyhanda servis sıkıntısı hiç yaşamadım

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc
    evet kesınlıkle regal.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı aybiketa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seyhanda servis sıkıntısı hiç yaşamadım
    Bende bayan olsam banada yaşatmazlar
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bayan olsam banada yaşatmazlar

valla ben de regalleri cok beğeniyorum, mecidiyeköye en yakın servis nerde acaba??

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    cin mali degilmi...ucude bes para etmez...
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cin mali degilmi...ucude bes para etmez...
    paramız var da harley davidson mı almadık?*

bu paraya bunlar..

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence Masai. Kanuni Seyhan 250C nin aynisi tip olarak ama Suzuki servislerinin destegi ve uygun fiyati var arkasinda.

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    regal avntazı su sogutmalı daha fazlasını bılomıyorum
    jınlum avanyajı su agıtlık dagılımı cok guzel cok ıyı geendge kurabılıyorsun vıbrasyona gelımce 100 kmden sonra baslıyor ama 3600 km falan gevseme falan yok hıcbıryerınde

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı wolky34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paramız var da harley davidson mı almadık?*

bu paraya bunlar..
    dostum anliyorumda..inan yazik size yaa ondan sonra rezil oluyorsunuz yollarda..tamircilerde..ben sizin yerinizde olsam gider sifir cin mali alacagima kullanilmis 2.el motor alirim..ki bende 2. el motor a biniyorum..1992 model daha bi kere bile yolda kalmadim..belki 60000 km yol devirmisimdir..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    sevgili gazman,
    bu regal raptor öle diğer çin motorları gibi haftanın 4-5 günü serviste olanlardan değil, sanırım ben de regal alacağım, haklısın çin mallarının durumu malum, ama başlangış olarak cok pahalı bi alet de almak istemediğim için böyle yapıyorum.
    regal raptor DD250E-9.ları epeydir inceliyorum, çin malı demeye bin şahit lazım, jinlunlar gibi vibrasyon sorunu yok, su soğutmalı sistem, ön lastiklerde a.b.s die bi şirketin ürünü olan mekanik abs olarak adlandırabileceğimiz bi sistem var ki frene asılınca kaymayı önlüyor, ama tabiki honda yamaha vs ile kıyaslanamaz

jinluncular, motorunuzla ilgili bilinen yanlışlar varsa lütfen düzeltin, zira siz kullanıyorsunz, tecrübelerinizi paylaşın ki daha iyi kıyaslayalım.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bende seyhan kullanıyorum ama regal raptoru tavsiye ederim...

Motosikleti
    Artık Yok...
    istanbul izmir ankarada oturanlar için kesinlikle regal derim

1) bence bu kıyaslama çok yanlış olmuş regal i bu kıyaslamadan çıkartıp yerine tiger yada masai zealsun konula bilirdi

2) jinlunlarda 2005-2006 arası fark epey var benim ikinci jinlunum 2006 model ve 4000 km deyim daha en ufak bir sıkıntım yok 100 geçmedikçe vibrasyon derdide yok ama eski jinlunum 2005 modeldi ve rezildi berbattı hatta forumda aratırsanız yaşadığım sıkıntılarıda görebilirsiniz.

hakan.nıv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence seyhan 250c servis sorunu yok tavsiye ederim

X_CANNERY_X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aroraKS-200 chopper
    bencede seyhan 250 arkadaşlar regal ların hararet sorunuda var yani zamanla motor biter serviste yok zaten

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Arkadaşlar
    22 mayıs 2006 dan bu güne kadar Regal Rator'umla 3500 km.Yol yaptım.Şu ana kadar maaşallah tık demedi.100 km de 2.98 lt ortalama yakıt tüketimi var,ki(şehir içi) yakıta acımadan kullanmama rağmen.Ayrıca Motorumu Ankara'da Marinmak'tan aldım,aynı yer servisi de vermekte,son derece ilğililer,ayrıca parça konusunda da en ufak bir problem yaşamadım.Şöyleki km saatim ve sırt dayanma döşemesine ihtiyacım oldu 2 günde getirdiler ve taktılar.Özetle şu ana kadar sıfır sorun diyebilirim.Ayrıca en sıcak günlerde dahi istihap haddini bile aşan ağırlıkla,yüklenmeme rağmen,çift fanlı radyatörü çok kısa aralıklarla devreye girip seviyeyi normale getiriyor ki bence bundan iyisi ve bu fiata biraz zor görünüyor,bilgilerinize....Saygılarımla...

Motosikleti
    SUZUKİ DL650 V-STROM
    arkadaslar bu topiği actıktan sonra uzun bi süre arastırma yaptım. ne alsam diye.. ben de öğrendim ki kesinlikle regal raptor bu sınıfta bu fiyat aralığındaki çinliler arasında on numero. ben de henuz almadım. su kış geçsin diye bekliyorum. şimdi almayı düşünen biri olursa şiddetle tavsiye ediyorum. regal raptor alın. uzun süredir kullanan kişilerle konustum. sorun yasayan cok az kişi var ki onlar istatistiklerde boşuna yer kaplamasın diye onları saymıyoruz.
    diyeceğim o ki sorun yasayan o kadar az ki. o adar regal satıldı, arada sorunlu birkac aletin de cıkması normal. bu sorunları yasayan ark.lar ile de servislerde cok ii ilgilenildi.
    benim tercihim REGAL RAPTOR
    herkese ii günler, kazasız sürüşler..
    İnsan her gün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo görmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir. Goethe ::pala::

Motosikleti
    En büyük hayalim HARLEY DAVİDSON HERİTAGE SOFTAİL CLASSİC

jinlun 250 cc elegance

merhabalar regal raptor ve jinlun'u aynı kefeye koymak biraz yanlıs olmamıs mı regal su soğutmalı jinlun hava soğutmalı ikisi arasındaki fark ilk burda baslıyo zaten ama fiat ve birazda görüntü açısından jinlun 250 cc derim çünkü ;chopper/cruiser diye tabir edilen motorlarda biraz görüntü önemlidir regalde en çok gözüme batan ön lastiği oldu motorun görüntüsünü bozuyo 90'lık ön lastik arka ise 130'luk önü çok ince duruyo motorun heybetini bozuyo yamaha virago 250ye benzetmeye çalısmıslar sanki regal raptor'u jinlun'da ise 110'luk ön lastik var en azından heybetli ve orantılı duruyo suzuki marauder in kopyası olduğu herkesce bilinir zaten görüntü motorları hepsi zaten çin menşeği motorlardan o kadar çooooooookk güç beklemek yanlıs olur ama

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler