Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yamaha ile hyosung

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir hyosung gt 250 r. almayı dusunuyordum hiç motor tecrübem yok 17 yaşındayım ehliyet aldıktan sonra kalafatlı bir ss almak .istiyorum bugün yamaha yzf 125 r. i gördüm gayet yakisikli hyosung. kadar yakisikli olmasa da baya güzel görünümü var hemde ilk motor olarak 250 cc biraz büyük kaçar diye dusunuyordum honda nin 125 lik motoru çok tipsiz a bu yamaha fena değil düşünceleriniz neler acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

[IMG]www.bikepics.com/pictures/2407016/[/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

[IMG]www.bikepics.com/pictures/2407015/[/IMG]
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Cbr125 e tipsiz demişsin ayıp etmişsin:D Al yzf 125r ı derim.Hyo başlangıç için kolay bir motor değildir.Forumda arama yaparsan bu konuda çok fazla bilgiye ulaşırsın.Hepsini oku kararını bunların neticesinde ver derim.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    o zaman onu al bitti gitti :D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    bence önce bi commuter tarzı al acemiligini at snra ss ye geç

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı durum bende mevcut. an 125 scooter sahibiyim. sattıktan sonra honda cb 125e ya da tvs apache 150 almayı düşünüyorum. siz ne dersiniz ?
    motodriftt bunu beğendi.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    İkisininde oturuş pozisyonları berbat...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kalafatlı bi ss kalafatlıdan kastın kalıplı bi ss se dediklerinin hiç biri kalafatlı değil maalesef Allah gönlüne göre versin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisininde oturuş pozisyonları berbat...
    Süper Sport stili çok güzeldir.

Panter38, tip olarak en güzeli kawasaki ninja 250r istersen ona bir bak, hemde 250 sınıfında en güçlüsü. Ama bence 125lik ile başla 250 tavsiye etmiyorum başlangıç için. Yzf iyi bir seçim belli bir kilometre yaptıktan sonra satıp biraz ekleyerek gt250ra veya ninjaya geçiş yapabilirsin. hondanın 125lik motoru hakkındaki görüşüne tamamıyla katılıyorum, çok tipsiz ama gelde honda fanatiklerine anlat

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    2 el piyasası nasıl satma durumun olsa satabilecekmisin alıcısı varmı rağbet var mı bunlarda önemli şeyler
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM

Bu nasıl? KTM Duke 125

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mecaz anlamda diyorsan gt250r gerçekten kalafatlı bir motordur

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    benim şu anda kullandığım ilk motorum gt250r.sağolsun 2.el aldığım halde pek sorun çıkarmadı tam acemi kullanıcılar için bir racing diyebilirim
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

Motosikleti
    ;-) ama harbiden hic hosuma gitmiyo cbr lar (600 ve 1000 ) haric ama bu yamaha tipli biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:50 ----------

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr125 e tipsiz demişsin ayıp etmişsin:D Al yzf 125r ı derim.Hyo başlangıç için kolay bir motor değildir.Forumda arama yaparsan bu konuda çok fazla bilgiye ulaşırsın.Hepsini oku kararını bunların neticesinde ver derim.
    ;-) ama harbiden hic hosuma gitmiyo cbr lar (600 ve 1000 )
    haric ama bu yamaha tipli biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama benim postaci gibi gorunmeye niyetim yok. direk bir ss ile baslamakta olabilir acemiligi atmak icin kucuk hacimli bir ss kullanabilirim herhalde

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalafatlı bi ss kalafatlıdan kastın kalıplı bi ss se dediklerinin hiç biri kalafatlı değil maalesef Allah gönlüne göre versin
    amin insallah sen galiba hyosynga kalipsiz dedin :-) duymasin yamaha nin gercegini gormedim ama hyo yu goordum harbiden resimlerdeki gibi hatta daha "kalafatli" resimlerine bak istersen. www.bikepics.com/hyosung/gt250r/

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper Sport stili çok güzeldir.

Panter38, tip olarak en güzeli kawasaki ninja 250r istersen ona bir bak, hemde 250 sınıfında en güçlüsü. Ama bence 125lik ile başla 250 tavsiye etmiyorum başlangıç için. Yzf iyi bir seçim belli bir kilometre yaptıktan sonra satıp biraz ekleyerek gt250ra veya ninjaya geçiş yapabilirsin. hondanın 125lik motoru hakkındaki görüşüne tamamıyla katılıyorum, çok tipsiz ama gelde honda fanatiklerine anlat
    honda konusundaki desteklerin icin tesekkurler bnde bir ara ninjaya taktim harbiden tipli motor ama hem ince sanki ybr gibu duruyo hem pahali hemde a2 ehliyetini alduktan sonra 2 sene 30 beygirin ustune cikamiyosun ninja 30 u biraz geciyo o yuzden daha kalipli bir 250 lik olan hyo ya dondum . forum kayserinin onune motorcu bir grup geldi suzykiler honda 600 f ler 1000rr lar aralarinda bir kirmizi siyah hyo vardi digerleriyle ayni boyut ve ayni hava ;-)

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yakindan gormedigin motor icin fazla heveslisin.
    Once gor, bi otur bi bak en azindan.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecaz anlamda diyorsan gt250r gerçekten kalafatlı bir motordur
    haklisin bende bir resim var eger telefondan atabilirsem atarim 1000 cc bir motorla yanyana durmus ayni klp

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakindan gormedigin motor icin fazla heveslisin.
    Once gor, bi otur bi bak en azindan.
    yakindan gordum ama binmedim (hyosung icin soylutorum ) bu motorla baslayan bircok kisiyle konustum zorluklarini biraz biliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Alıntı serkan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim şu anda kullandığım ilk motorum gt250r.sağolsun 2.el aldığım halde pek sorun çıkarmadı tam acemi kullanıcılar için bir racing diyebilirim
    tesekkurler bende buyuk ihtimalle hyo dusunuyorum ama yamaha da hosuma gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fena degil hatta guzel sayilabilir ss ama benim tarzim degil pek

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Biraz tipli dediğin motor 8 bin tl küsür. Tamam şekil var ama tor tor tor tor traktör gibi çalışıyor. Şekline aldanıp birşey belkeme motordan yani 120 km görmen dakikalar alabilir keza cbr de öyle ama hyo bir sınıf üstü. İyi bir geçiiş motorudur Yeni başlayanlar için idealdir. Tabi lastiklerini değiştirip frenleri güçlendirdikten sonra. Birde km saati Hyoların hepsinde 10-15 km fazla göstermektedir. Twinturbo 29 hp muhteşem bir makine.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

http://p1.bikepics.com/2011/11/15/bi...302781-800.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

http://p1.bikepics.com/2011/11/15/bi...302781-800.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz tipli dediğin motor 8 bin tl küsür. Tamam şekil var ama tor tor tor tor traktör gibi çalışıyor. Şekline aldanıp birşey belkeme motordan yani 120 km görmen dakikalar alabilir keza cbr de öyle ama hyo bir sınıf üstü. İyi bir geçiiş motorudur Yeni başlayanlar için idealdir. Tabi lastiklerini değiştirip frenleri güçlendirdikten sonra. Birde km saati Hyoların hepsinde 10-15 km fazla göstermektedir. Twinturbo 29 hp muhteşem bir makine.
    tabi tabi kesin öle dir
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Hangisi hoşuna gidiyorsa onu seç sonra pişman olma

Motosikleti
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her iki konuda da haklisin ben yine hyo askina devam ediyim en iyisi ama twinturbo yu anlamadim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı serkanunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi hoşuna gidiyorsa onu seç sonra pişman olma
    hyo daha cok hosuma gidiyodu ama yamaha da aklimi karistirdi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)