Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2012 honda cb 125 vs Yamaha Ybr 125 Esd Tercihimde bilgisi olan arkadaşlar yardım :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB 125 e
    Merhaba herkese. 17 Yaşındayım A2 Ehliyetimi çıkardım. Daha önce Bisan Lifan Cup 100 cc bir motorsikletim wardı gerçi hala daha var ama çin malı olduğundan zangırtısı zungurtusu çok oluyo. Boyum 1 70 klilom 55 Yamaha ybr esd nin selesi biraz ince gibi geldi 2012 honda cb 125 de rahat motor ama yamahanın şekli biraz daha güzel. Bu motorların artısını eksisini biraz ayrıntılı Verebilirmisiniz Yardımcı olun lütfen karar veremiyorum ikisi arasında çok kararsız kaldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeşim Boş versene sen hondayı ne yapcam devir saati bile olmayan tipsiz bir motara 3,750 sitiyorlar plaka hariç
    Git ybr al keyfine bak hondaya para verme
    He bi altarnatif olarakda TVS Apache yi düşüne bilirsin 10 numra motor
    Sado

Motosikleti
    Honda CB 125 e
    Evet ama otoruş pozisyonu olarak honda daha rahat motor ybr de selesi çok ince apacheyi düşünmüyorum boyuma kiloma uysun istiyorum .s

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senden 10 kg daha ağırım, CB125E aldım ve şehiriçi yakıt tüketimi 100 km'de 1,66 lt. Şaka gibi bir değer.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda CB 125 e
    Nasıl motor seriliği nasıl ? Uzun yola gelirmi sence ? Yakıt tüketimi gerçekten çok iyiymiş

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    allah aşkına söyle sence hangisi güzel

motordan anlamayan adam bile bilir bunu

cb 125 ynrnin 2007 deki kasasının çakması

buda eski ybr125

çakma ya
    Mustafa Kemal Atatürk

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bence honda daha güzel duruyo. Ybr ye de lafım yok. Ama zevk meselesi bu. Herkesin zevki farklıdır.
    umt123 bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emretulek157 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl motor seriliği nasıl ? Uzun yola gelirmi sence ? Yakıt tüketimi gerçekten çok iyiymiş
    Rodajda olduğu için seriliğini test edemedim. Yalnız 10 beygir bir motordan bekleneni veriyor bence.

Uzun yola gelir mi, tamamen göreceli bu konu.
    Haftasonu hep uzun yol gittim, 650'lik motorumu garajdan çıkarmadım bile. O kadar keyifli geldi yollar.
    www.motorumla.net

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hangisi daha güzel dersen apache açık ara ile lider diyorum
    kartalizma07 ve dkan bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    cb 125 in türkiye satışı kasası bu şekildedir lütfen yanlış bilgilendirmeyiniz,

teknik verilere bakılacak olursa honda tork ve güç olarak çok az bi farkla önde,
    Halil Karamanoğlu bunu beğendi.

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah aşkına söyle sence hangisi güzel

http://www.mcnews.com.au/NewsArchive...er/cb125_3.jpg

http://image5.sahibinden.com/photos/...8665766sgt.jpg

motordan anlamayan adam bile bilir bunu

cb 125 ynrnin 2007 deki kasasının çakması

buda eski ybr125

http://images03.olx.ie/ui/5/08/23/12...ha-YBR-125.jpg

çakma ya
    Senin verdiğin fotograftaki CB 125 TR ye gelen CB 125 değil ki? Neden 2012 YBR ile TR de olmayan bir motoru kıyaslıyorsunuz?

TR deki CB 125 su sekilde

ERROR88 ve kartalizma07 bunu beğendiler.
    Eralp TEREM
    motogiyim.com
    motoregitim.com

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    Yerınde olsam hıc dusunmeden ybr alırım

Motosikleti
    Honda cb125e
    çok güldüm... biri fiyatını bılmıyor atıyor bırı daha gorunusunu bılmıyor elestırıyor bırakında olanlar kullananlar konussun... Bnde aldım bugun ama daha kullanamadım hava sartlarından lutfen tecrube yorum yapsın bos klavyeler degıl fıyatı bu arada 3450 faturalı + plaka ruhsat.
    ERROR88, kartalizma07 ve umt123 bunu beğendiler.
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güldüm... biri fiyatını bılmıyor atıyor bırı daha gorunusunu bılmıyor elestırıyor bırakında olanlar kullananlar konussun... Bnde aldım bugun ama daha kullanamadım hava sartlarından lutfen tecrube yorum yapsın bos klavyeler degıl fıyatı bu arada 3450 faturalı + plaka ruhsat.
    Arkadaşım Kim fiyatını bilmeden atıyor bir tek ben fiyat yazdım oraya yalanmı yani al resmi sitesine bak
    http://www.honda.com.tr/SeriesPrices.aspx?series=cb125
    3,650 + plaka + ruhsat Hondanın Bombası denilip çatapat gelen motoru alacağına ybr alsın
    al buradanda yorumlarını oku
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-commuter.html
    Sado

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Hakketen bu resimdeki cb degılki iyiki. Cb yerine mondi drift. Koymamıs onada. Şükür
    www.erkakurye.com

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    cb125'i yakından gördüm. geçen pazar düzenlediğimiz geziye gelen bir arkadaşımızda vardı.

hoş bir tasarıma sahip, fotoğraflarda göründüğünden daha güzel. galeride görmekte fayda var.

ama ben olsam ybr125'i tercih ederdim.
    dürümdöner bunu beğendi.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Pazar günü yıne gördüm cb yı güzel motor şahsen kırmızı apache yı almasaydım füme apache yı alırdım :-)
    kartalizma07 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Kim fiyatını bilmeden atıyor bir tek ben fiyat yazdım oraya yalanmı yani al resmi sitesine bak
    http://www.honda.com.tr/SeriesPrices.aspx?series=cb125
    3,650 + plaka + ruhsat Hondanın Bombası denilip çatapat gelen motoru alacağına ybr alsın
    al buradanda yorumlarını oku
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-commuter.html
    az once yazdıgın yoruma gore evet yalan sıtede ne yazdıgını bılıyorum 3.650 yazıyor.Ama sen 3.750 yazmıstın bende bunu gorunce bu yorumu yaptım ayrıca cb alanların hıc bırı bu fıyattan almadı en basıt ben plaka harıc 3360 aldım.Belkı sımdı sen 50-100TL onemımı var dıyeceksın ama bır bılgı verılırken dogru verılmelı ....
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az once yazdıgın yoruma gore evet yalan sıtede ne yazdıgını bılıyorum 3.650 yazıyor.Ama sen 3.750 yazmıstın bende bunu gorunce bu yorumu yaptım ayrıca cb alanların hıc bırı bu fıyattan almadı en basıt ben plaka harıc 3360 aldım.Belkı sımdı sen 50-100TL onemımı var dıyeceksın ama bır bılgı verılırken dogru verılmelı ....
    e sende o zaman yalnış bi bilgi verdin 3450 ye aldım yazmışsın resmi fiyatı değil satıcı karını az koymuşda vermiş her satıcı öyle yapmaz
    Bana gelirsek daha bugun bakmama rağmen 100tl fazla yazmışım tmm hatalıyım ama hani madem cb125 i fiyatından aşşağı alabildiysen aynı şekilde ybr yide alabilirsin
    ybr ,cbf ile kıyaslanan bi motor cb ile kıyaslanamaz bile sen yazmışsın ya oraya bırakında kullananlar yorum yapsın evet bırakda kullananlar yorum yapsın cb var zaten altında onu biraz kullan ondan sonrada git bi yr kullan
    Neçe neçe 70bine 100 bine gelip anahtar deymemiş ybr ler var
    en ufak örneği çinmi alım ybr mi yaz gelen yorumları oku cb 125 daha yeni gelen bi ürün daha ne olduğu bile beli değil , yıl olmuş 2012 bi ton eksiği olan ürün
    Bunlara rağmen cb125 diyorsanız herkezin keyfi bilir gidin alın ama kesinlikle bir birlerine denk olmayan motorlar
    Sado

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e sende o zaman yalnış bi bilgi verdin 3450 ye aldım yazmışsın resmi fiyatı değil satıcı karını az koymuşda vermiş her satıcı öyle yapmaz
    Bana gelirsek daha bugun bakmama rağmen 100tl fazla yazmışım tmm hatalıyım ama hani madem cb125 i fiyatından aşşağı alabildiysen aynı şekilde ybr yide alabilirsin
    ybr ,cbf ile kıyaslanan bi motor cb ile kıyaslanamaz bile sen yazmışsın ya oraya bırakında kullananlar yorum yapsın evet bırakda kullananlar yorum yapsın cb var zaten altında onu biraz kullan ondan sonrada git bi yr kullan
    Neçe neçe 70bine 100 bine gelip anahtar deymemiş ybr ler var
    en ufak örneği çinmi alım ybr mi yaz gelen yorumları oku cb 125 daha yeni gelen bi ürün daha ne olduğu bile beli değil , yıl olmuş 2012 bi ton eksiği olan ürün
    Bunlara rağmen cb125 diyorsanız herkezin keyfi bilir gidin alın ama kesinlikle bir birlerine denk olmayan motorlar
    adam haklı gençler..hem de sonuna kadar..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)