Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cep Telefonu Garanti Prosedürü Hakkinda Bir Soru !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Merhaba arkadaslar iki adet Nokia E72 cep telefonum var bir tanesinin ekraninin icine hatiri sayilir sekilde toz girmis durumda telefon garantili faturasida var garantiye göndersem bekleme süresi nedir biliyormusunuz birde yerine telefon veriyorlarmi yoksa kendimizmi temin ediyoruz cevaplarsaniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Bizim burada telefn garantiye gidince. 20 iş gün +kargo süresi içerisnde geliyor. Aslında telefn garantiden geldiği güne kadar aynı özellikte bir ürünü size vermeleri gerekiyor. (sözleşme de var) fakat çoğu telefoncu vermiyor.
    eray_uluyazı bunu beğendi.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    normal servis süresi garanti belgelerinde yazar ve 30 iş günüdür.
    bakın takvim günü değil iş günü yani aşağı yukarı 40 takvim günü civarı bişey oluyo ortalama...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    en yakinjndaki clup nokia servis noktasina git. sen cayini icerken halledip verirler. en fazla birkac saat sonra yada ertesi gun alirsin. emanet cihazi uzun sure bekleyecek olanlara verirler normalde.
    -unnamed- bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Sagolun arkadaslar verdiginiz bilgiler icin bu arada 30 günden 20 is gününe düsmüs teslim etme süresi dediginiz gibi

@Acayüp Alanya'da Nokia Club malesef bulunmamakta mecburen servise göndermek zorundayim.

Motosikleti
    cawa
    cevrenizde akli basinda ozel bir sevir varsa temizletin hic servisle ugrasmayin. gozunuzub onunde temizleyip versin. Basit birsey icin beklemenize degmez.
    Garanti konusundada yersiz kuruntu yapmaniza gerek yok. Anlasalar bile sorun cikarmazlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Garantiyi saglayan yetkili firma haricinde bir servis cihaz ile herhangi bir oynama yaparsa cihaz garanti disi kaliyor yalniz..

Motosikleti
    cawa
    9 sene bu piyasanin en iyi ve buyul firmasinda calistim. Bir servis cihazi garantye sokmak icin ugrasir cikarmak icin degil. Cunki ozamn para kazanir. Bilmem anlatabildimmi. Cihazin icinde yan sanayi parca olmasin, lehimli mudahele olmasin, sivi temasi olmasin gerisi sorun degil. Hatta sivi temasi bile gormezlikten gelinir bir yere kadar. Git temizlet kimseylede ugrasma .

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    garanti firmanız nedir bilmiyorum ama

Kvk genpa telpa ise genelde basit arzaları 3 (iş) gün içersinde yapıp teslim ediyorlar

Yok paralel ithalat yada dedikleri distribitör garantili ürünlerde ise 20 iş günü hatta daha geç alabiliyorsunuz (zamanında batarya arzasından giden sony ericsson w810i telefonum tam 30. Gün gelmişti ağlayacaktım resmen )

Her ne garantisi olursa olsun garanti şartları genelde standartdır (genede okumanızda fayda var) yanılmıyorsam 15 gün içinde tamir edilemeyen cihazlar için muadili başka bir cihazı size tahsis etmek zorundalar etmezlerse tüketici haklarına başvurun mevcut telefonunuzda maldan yararlanılamama durumundan dolayı para iadesi bile alırsınız

Kısaca sizin telefonunuzun çok bir işi yok aynı gün bile verebilirler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bilgileri degerlendirecegim tesekkürler @Safakk

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar iki adet Nokia E72 cep telefonum var bir tanesinin ekraninin icine hatiri sayilir sekilde toz girmis durumda telefon garantili faturasida var garantiye göndersem bekleme süresi nedir biliyormusunuz birde yerine telefon veriyorlarmi yoksa kendimizmi temin ediyoruz cevaplarsaniz sevinirim
    Valla dostum hiç garantiye verme derim benim 5800'da şebeke problemi vardı verdim 35 gün sonra alabildim.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)