Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LCD alacağım sizce bu ürün nasıl?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.hepsiburada.com/Liste/phi...egoryId=155051

şu lcd yi almak istiyorum sizce nasıl
    lcd tvlerin artık yerini led tv lere bıraktığını görüyorum
    ama ledlerde ulaşılmaz fiyatta olmasa bile cep yakıyor
    bu lcd yi alsam pişman olurmuyum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hepsi aldatmaca, yok lcd yok plazma yok led simdi de led ++ falan, gidip canli gor, hosuna gideni al, philips kaliteli, filmlere bakaraka kanma, firmalar en guzel verimi gosteren ozel reklam filmleri izletiyorlar, mumkunse normal tv kanali gosterenlerden kiyasla, ben plazma aldim, cunku tek gercek goruntuyu plazma verebiliyor, elektrik sarfiyati saticilarin dediginin aksine en az, benim gece gunduz acik tv, 43inch samsung aldim 3d olarak, fiyati da daha uygun seninkinden, hicbir oynaticiya gerek yok, bir adet 1tblik harddisk aldim western digital 250tlye, icinde full ( http://www.hepsiburada.com/Liste/wes...egoryId=100225 ) 3d ve normal film var, samsung tv hepsini aciyor, dvd-bluray, ekstra cihaz almana gerek yok, yukle harddiske, direk usbden izle, cok kaliteli, bir de link vereyim incele

http://www.bilgimanya.com/led-lcd-tv...-en-iyi-tv/255

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Televizyon almadan önce almak istediğiniz modele birde istanbulbilisim.com dan bakın fiyat kıyaslaması yapın istanbulbilisimin fiyatları iyidir.Aldıktan sonra tüh daha ucuzu varmış demeyin Sevgiler.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    lcd'lerden bayağı bir elektrik tüketim farkı var ledlerin. ayrıca göze daha az zararlı, çok daha canlı renkleri var, ömrü daha uzun, daha ince, v.s... gününün 10 saatini mesleği gereği bilgisayarda geçiren birisiyim bu yüzden 23 inç led monitör aldım evime, okulumdaki monitörler ise lcd ve okuldakiler 2 saatte gözümü mahvederken ledde yaklaşık 7-8 saat sonra aynı etki oluşmaya başlıyor...

sözün özü, hiç bişey aldatmaca değildir. adam babasının hayrına yeni teknoloji çıkartmıyor... ne kadar ekmek o kadar köfte.
    (bilgisayar öğretmenliği okuyorum ve bilgisayar donanımı dersim AA yani yüz üzerinden 92 ile geçtim. bu teknolojileri enine boyuna derste işledik ve defalarca tartıştık, led kullanan kimse lcdye bakmak istemiyor. telefonumu bile led ekran alıcam... )

kesinlikle plazma önermem. panel ömrü çok kısa.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

led tv kullanıyorum görüntü kalitesi ve izleme zevki bakımından lcd'lerle arasında bir fark göremiyorum. led almamın sebebi ise eşimin bu konuda ısrar etmesiydi. aletin kendisi daha ince ve şık görünüyor. yani bir mobilya olarak baktığınızda tv'nin kendi görünümü fark ediyor, görüntüdeki fark (varsa eğer) gözle görülür değil.

bu arada teknolojisi bambaşka olan "led tv" henüz memlekette satılan bir teknoloji değilmiş. ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve led diye anılan teknoloji "led aydınlatmalı lcd tv" imiş.

benim önerim: lcd alın. bütçenizi esnetmeyi düşünseniz bile led almak yerine aynı paraya daha büyük lcd tv alın.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bilgisayar muhendisligi okudum yildiz teknikte, birseyin pahali olmasi daha iyi olmasini sart kosmaz, arz talep ve bunun disinda yeni her zaman daha pahalidir ama daha iyi olmak zorunda degildir, simdi led var led var, biri 2milyar digeri 12milyar, ayrica lcd demedim plazma dedim, lcd led kiyaslamasinda led ama hepsinde plazma, hem ucuz hem iyidir, canli renk var ama gercek renk yok, plazma panel omru ne kadar? Samsung lg panasonic sharp gibi firmalar 100.000 saat omru veriyor az mi? Neyse hepsini gectim hem son teknoloji ne ka ekmek o ka kofte diyon hemde diyelim ki dedigin gibi olsaydi ( degil ama ) panel omru 50sene degil 10 sene olsun,zaten eskiycek yeni teknoloji gelcek degisim icin daha iyi degil mi? 50sene panel omru var daha yeni diye 30sene sonra devam mi etcek o tvye? bilgisayar ogretmenligi okumak var bir de bu isi uretmek var, uretileni anlamaya calisan var, ureten var. son olarak bir ornek verebilir misin plazma panel omru kisa sozune? de ki su modelin omru su kadar ve su yilda uretilmis.

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lcd'lerden bayağı bir elektrik tüketim farkı var ledlerin. ayrıca göze daha az zararlı, çok daha canlı renkleri var, ömrü daha uzun, daha ince, v.s... gününün 10 saatini mesleği gereği bilgisayarda geçiren birisiyim bu yüzden 23 inç led monitör aldım evime, okulumdaki monitörler ise lcd ve okuldakiler 2 saatte gözümü mahvederken ledde yaklaşık 7-8 saat sonra aynı etki oluşmaya başlıyor...

sözün özü, hiç bişey aldatmaca değildir. adam babasının hayrına yeni teknoloji çıkartmıyor... ne kadar ekmek o kadar köfte.
    (bilgisayar öğretmenliği okuyorum ve bilgisayar donanımı dersim AA yani yüz üzerinden 92 ile geçtim. bu teknolojileri enine boyuna derste işledik ve defalarca tartıştık, led kullanan kimse lcdye bakmak istemiyor. telefonumu bile led ekran alıcam... )

kesinlikle plazma önermem. panel ömrü çok kısa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

haklisiniz, bir de su var tepkime suresi milisaniyenin milyarda biri, renk kontrasti milyarin milyar kati v.s. bu rakamlar yarisi olmus iki kati olmus biz farkeder miyiz? ama fiyat farkeder bizde almisken en iyisi olsun deriz, yeriz kazigi. Bir de eskisi gibi degil elektronik, bir suru secenek var, eskiden sony oldum mu tamam ama simdi sony samsung lg v.s. hepsi de birbirinden kaliteli bence, samsung onerme sebebim lg ve diger modellerde dolby ses sorunu var diye mesajlar var usb harddisk ile izleyenler icin, samsungta yok. Gozunle gor begen, netten fiyat arastir, bazen arkadasin dedigi gibi cok farkli fiyatlar cikiyor, onu al. Fiyat kriterin olmasin

Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    led tv kullanıyorum grüntü kalitesi ve izleme zevki bakımından lcd'lerle arasında bir fark göremiyorum. led almamın sebebi ise eşimin bu konuda ısrar etmesiydi. aletin kendisi daha ince ve şık görünüyor. yani bir mobilya olarak baktığınızda tv'nin kendi görünümü fark ediyor, görüntüdeki fark (varsa eğer) gözle görülür değil.

bu arada teknolojisi bambaşka olan "led tv" henüz memlekette satılan bir teknoloji değilmiş. ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve led diye anılan teknoloji "led aydınlatmalı lcd tv" imiş.

benim önerim: lcd alın. bütçenizi esnetmeyi düşünseniz bile led almak yerine aynı paraya daha büyük lcd tv alın.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    bir kaç gün önce istanbul bilişimden 892 liraya lg 32lk450 modelini aldım ve kullanıyorum bekledıgımden cok ıyı cıktı bır bakmanı öneririm
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatları dolayısıyla Led tvler şimdilik Türkiyede gereksiz gibi görünüyor.
    37" LG Lcd kullanıyorum. Görüntü açısından hiçbir eksiği yok.
    Görüntü kalitesini geçersek , bir televizyonda olmazsa olmaz bana göre
    1- Usb girişi
    2- .Mkv desteği
    3- Ses Codec destekleridir.

LG'den görüntü kalitesi , harici diskten oynatabilitesi olarak memnunum.
    Fakat ses desteği olarak sadece AC3 desteği var , DTS desteği yok. Bu da filmleri AC3 bulmayı gerektiriyor.
    DTS ses desteği de olan bir televizyon olursa tadından yenmez.

Cd-dvd-blueray ve oynatıcıları ile uğraşmamak bakımından bir televizyonda olmazsa olmazlar bana göre yukarıdakilerdir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Usb girişi
    2- .Mkv desteği

Fakat ses desteği olarak sadece AC3 desteği var , DTS desteği yok. Bu da filmleri AC3 bulmayı gerektiriyor.

Cd-dvd-blueray ve oynatıcıları ile uğraşmamak bakımından bir televizyonda olmazsa olmazlar bana göre yukarıdakilerdir.
    Doğru kesinlikle katılmaktayım.Ancak lcd ile led arasında görüntü farkı vardır, bunu normal SD yada HD uydu yayını izlerken fark edemezsiniz.Ancak Media playerden Full HD 1080 P yayın açarsanız fark eder.En çok fark eden fark ise elektrik tüketimidir.55" LCD 400w* elektrik sarfiyatı varken 55" LED de 200w* elektrik sarfiyatı vardır.Ay sonunda bu fark faturada oldukça fark yatarmaktadır.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tv teknolojileri, kampanyaları, fiyat/performans oranında başarılı ürünler hk. o kadar çok seçenek, doğru-yanlış bilgi var ki! Almadan önce hafiften uzmanlaşmak gerekiyor. Bence olmazsa olmaz usb çıkışı, dts desteği, en az 3 adet hdmi çıkışı, full hd muhakkak... Sen en iyisi bilgisayar donanımıyla alakalı bir sitede "Pusuya Yatmış Ledlerin Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu" başlıklı bir konu var, boş zamanında otur hatmet!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım ne olursa olsun çözünürlüğü büyük tv al. dev ekran ve çözünürlüğü düşük olan bir tv almaktansa küçükte olsa çözünürlüğü yüksek tv almanı öneririm. HDMI çıkışı olup olmadığına da dikkat et gerçi vardır sanıyorum ama dikkat et yine de. Hayırlı olsun şimdiden.

Motosikleti
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisayar muhendisligi okudum yildiz teknikte, birseyin pahali olmasi daha iyi olmasini sart kosmaz, arz talep ve bunun disinda yeni her zaman daha pahalidir ama daha iyi olmak zorunda degildir, simdi led var led var, biri 2milyar digeri 12milyar, ayrica lcd demedim plazma dedim, lcd led kiyaslamasinda led ama hepsinde plazma, hem ucuz hem iyidir, canli renk var ama gercek renk yok, plazma panel omru ne kadar? Samsung lg panasonic sharp gibi firmalar 100.000 saat omru veriyor az mi? Neyse hepsini gectim hem son teknoloji ne ka ekmek o ka kofte diyon hemde diyelim ki dedigin gibi olsaydi ( degil ama ) panel omru 50sene degil 10 sene olsun,zaten eskiycek yeni teknoloji gelcek degisim icin daha iyi degil mi? 50sene panel omru var daha yeni diye 30sene sonra devam mi etcek o tvye? bilgisayar ogretmenligi okumak var bir de bu isi uretmek var, uretileni anlamaya calisan var, ureten var. son olarak bir ornek verebilir misin plazma panel omru kisa sozune? de ki su modelin omru su kadar ve su yilda uretilmis.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

haklisiniz, bir de su var tepkime suresi milisaniyenin milyarda biri, renk kontrasti milyarin milyar kati v.s. bu rakamlar yarisi olmus iki kati olmus biz farkeder miyiz? ama fiyat farkeder bizde almisken en iyisi olsun deriz, yeriz kazigi. Bir de eskisi gibi degil elektronik, bir suru secenek var, eskiden sony oldum mu tamam ama simdi sony samsung lg v.s. hepsi de birbirinden kaliteli bence, samsung onerme sebebim lg ve diger modellerde dolby ses sorunu var diye mesajlar var usb harddisk ile izleyenler icin, samsungta yok. Gozunle gor begen, netten fiyat arastir, bazen arkadasin dedigi gibi cok farkli fiyatlar cikiyor, onu al. Fiyat kriterin olmasin
    kısaca cevaplayayım:

sabit görüntülerde (örneğin kanal logosu) o görüntüyü veren pikseller plazmalarda 20 dakika çalıştığında (bir başka deyimle 20 dk aynı tonda renk ürettiğinde) o pikselin ömrü yarıya iniyor ve bir süre sonra ölü piksel oluşuyor yani o piksel belli bir renkte takılı kalıyor.

neyi nasıl öğrendiğimi eleştirmenize cevap vermiyorum, çünkü belli ki hayatınızda hiç full hd bir film izlememişsiniz. ben asus 23 inç led MONİTÖR kullanıyorum TV değil. standart yayında zaten lcd, plazma ya da ledtv nin farkını anladğını iddia eden adama başka yerimle gülerim

led monitörde görüntüler akıcı, çok hızlı nesnelerde bulanma olmuyor ve yazı okumak çok kolay. ayrıca göz yormuyor. siz standart görüntü kalitesindeki yayından plazmadan çok memnun olabilirsiniz, ancak elektrik tüketimi konusunu bir ben söylemiyorum google'a sorun o da aynı şeyi söyleyecek. bilg. mühendisi olmak ya da öğretmeni olmak herşey değildir. mühendis olmak her konuyu son noktasına kadar bilmek te değildir. saygılar

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    samsungta DTS destegi var ustte belirttigim gibi, ben samsung 43d490 kullaniyorum 3d hemde ve fiyati cok uygun

1- Usb girişi
    2- .Mkv desteği

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    led tv denilen şey piyasadaki aldatmacadan başka bir şey değil, LCD tv deki florasan LED de led aydınlatma olmuş farkı bu. Gerçek led tv ler daha standart alıcıların alabileceği seviyelerde değil. Yani piyasada led tv diye satılan tvler gerçek led tv değildir. Tüplü tv nin görüntü kalitesini ise hala yakalayabilmiş panel yok. Panel tv alacaksanız plazma alın. ömürmüş çok yakıyormuş, kanal logosu pixel yiyormuş, bunlar çok ama çok eskilerde kaldı. Yeni nesil plazma panellerin gösterdiği kaliteyi şu an piyasada satılan hiç bir lcd ve led olduğunu iddia eden ama aslında olmayan led tvler veremez. Plazma panelde de panasonicten başka hiç bir marka tavsiye edilmez.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Sen beni guldurdun Allah ta seni guldursun yalniz gulme organini bir ogretmen olarak ogrenememen kotu olmus, sabit logo 20dk falan bunlar gecmiste kaldi, zaten bizim hocalarin sorun da gecmiste kalmak, kitaplardan kurtulamamak, plazmada olu piksel valla benim tv plazma, bazen 24 saat acik, kanal logosu mu haha full hd film ne ki ilk senden duydum ( tek sen izlemisin cunku ) tv almadan onceki elektrik faturam ve tv alip gece gunduz acik durunca ki faturam 20tl fark etti etmedi, kullanici mi bilir google da senin baktigin sitede mi? bilgiler guncellenir ama google da 3-5 sene oncesini de gorursun, sen hic sikma kendini olur boyle vakalar, muhendis bilir demedim sadece sen uzman oldugunu ortmen oldunu dedin, bende gulerken kullandigin seyin kenari ortmen dedim o kadar, kizma yani, arastir ama guncel, saygilar ogretmenim

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısaca cevaplayayım:

sabit görüntülerde (örneğin kanal logosu) o görüntüyü veren pikseller plazmalarda 20 dakika çalıştığında (bir başka deyimle 20 dk aynı tonda renk ürettiğinde) o pikselin ömrü yarıya iniyor ve bir süre sonra ölü piksel oluşuyor yani o piksel belli bir renkte takılı kalıyor.

neyi nasıl öğrendiğimi eleştirmenize cevap vermiyorum, çünkü belli ki hayatınızda hiç full hd bir film izlememişsiniz. ben asus 23 inç led MONİTÖR kullanıyorum TV değil. standart yayında zaten lcd, plazma ya da ledtv nin farkını anladğını iddia eden adama başka yerimle gülerim

led monitörde görüntüler akıcı, çok hızlı nesnelerde bulanma olmuyor ve yazı okumak çok kolay. ayrıca göz yormuyor. siz standart görüntü kalitesindeki yayından plazmadan çok memnun olabilirsiniz, ancak elektrik tüketimi konusunu bir ben söylemiyorum google'a sorun o da aynı şeyi söyleyecek. bilg. mühendisi olmak ya da öğretmeni olmak herşey değildir. mühendis olmak her konuyu son noktasına kadar bilmek te değildir. saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    led tv denilen şey piyasadaki aldatmacadan başka bir şey değil, LCD tv deki florasan LED de led aydınlatma olmuş farkı bu. Gerçek led tv ler daha standart alıcıların alabileceği seviyelerde değil. Yani piyasada led tv diye satılan tvler gerçek led tv değildir. Tüplü tv nin görüntü kalitesini ise hala yakalayabilmiş panel yok. Panel tv alacaksanız plazma alın. ömürmüş çok yakıyormuş, kanal logosu pixel yiyormuş, bunlar çok ama çok eskilerde kaldı. Yeni nesil plazma panellerin gösterdiği kaliteyi şu an piyasada satılan hiç bir lcd ve led olduğunu iddia eden ama aslında olmayan led tvler veremez. Plazma panelde de panasonicten başka hiç bir marka tavsiye edilmez.
    Tesekkurler, bilen nasil da belli oluyor, sen ben bu isi okudum ogretmenim de, ben de muhendislik okudum deyince muhendislik okumakla bilinmez de, benim orda ki amacim, biz ne okursak okuyalim arastiran bilir,kullanan bilir, google bilmez, google senin benim yazdigim, sen google sitene ekle, de en iyisi led, google arayana onu gosterir plazma gibi henuz yok, panasonic arkadasin dedigi gibi duydugum ve almayi dusundugum ama fiyatinin ucuzlugu,3d ve DTS destegi samsungu almamda etken oldu, 800TLye 43ekran, 2adet 3d gozluk ve 4adet 3d bluray aldim, normalde 1300TL idi, festivalde denk geldi, yoksa seklen falan secip almadim, tek arastirdigim plazma daha iyi, kardesim de dunya para verip led plus aldi, son teknoloji imis, cizgi film animasyonlarda gercekten zevkli

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler istanbulbilişimden ürün alırken dikkat edin ürünlari türkiye distiribütörü den değil kendi servislerinden garantili yani malları spot gibi düşünebilirsiniz ben de alırken çok araştırdım en ucuz orada ama servis işi sıkıntılı olabilir diye bence başka yerden alın.....
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Sen beni guldurdun Allah ta seni guldursun yalniz gulme organini bir ogretmen olarak ogrenememen kotu olmus, sabit logo 20dk falan bunlar gecmiste kaldi, zaten bizim hocalarin sorun da gecmiste kalmak, kitaplardan kurtulamamak, plazmada olu piksel valla benim tv plazma, bazen 24 saat acik, kanal logosu mu haha full hd film ne ki ilk senden duydum ( tek sen izlemisin cunku ) tv almadan onceki elektrik faturam ve tv alip gece gunduz acik durunca ki faturam 20tl fark etti etmedi, kullanici mi bilir google da senin baktigin sitede mi? bilgiler guncellenir ama google da 3-5 sene oncesini de gorursun, sen hic sikma kendini olur boyle vakalar, muhendis bilir demedim sadece sen uzman oldugunu ortmen oldunu dedin, bende gulerken kullandigin seyin kenari ortmen dedim o kadar, kizma yani, arastir ama guncel, saygilar ogretmenim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Tesekkurler, bilen nasil da belli oluyor, sen ben bu isi okudum ogretmenim de, ben de muhendislik okudum deyince muhendislik okumakla bilinmez de, benim orda ki amacim, biz ne okursak okuyalim arastiran bilir,kullanan bilir, google bilmez, google senin benim yazdigim, sen google sitene ekle, de en iyisi led, google arayana onu gosterir plazma gibi henuz yok, panasonic arkadasin dedigi gibi duydugum ve almayi dusundugum ama fiyatinin ucuzlugu,3d ve DTS destegi samsungu almamda etken oldu, 800TLye 43ekran, 2adet 3d gozluk ve 4adet 3d bluray aldim, normalde 1300TL idi, festivalde denk geldi, yoksa seklen falan secip almadim, tek arastirdigim plazma daha iyi, kardesim de dunya para verip led plus aldi, son teknoloji imis, cizgi film animasyonlarda gercekten zevkli
    terbiye sınırlarını aşmayalım. ne olduğun, karşıdakini ne kadar gördüğünle alakalıdır...
    sizden yeni bişey öğrendim, panasonic plazmaların yenilerini araştırdım evet haklısınız artık ölü piksel oluşmuyormuş ancak bu topic sayesinde seviyenizi öğrendim... dediğim gibi iş mühendis olmakla bitmiyor

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler istanbulbilişimden ürün alırken dikkat edin ürünlari türkiye distiribütörü den değil kendi servislerinden garantili yani malları spot gibi düşünebilirsiniz ben de alırken çok araştırdım en ucuz orada ama servis işi sıkıntılı olabilir diye bence başka yerden alın.....
    Eyvallah Fatih abi aklımızda bulunsun

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Değerli yorumlarınız için teşekkürler
    Öncelikle usb desteği olmasını istiyordum ve philips in divx formatlarını desteklemediğini ve altyazılarda problem olduğunu gördüm
    Tercihimi samsungtan yana kullandım led almaya gücüm yetmedi
    http://www.hepsiburada.com/Liste/sam...egoryId=155051
    bunu teknosa indiriminden 1.200 tl ye aldım
    teledünta kullanıyorum ve görüntüsü diğer lcd lerde göre daha canlı ama bu lcd 50 Hz
    Philips 100 Hz di ama napalım kısmet buymuş memnunum gönlüm led den yanaydı ama 2000 tl ve üzerine çıkıyor
    sıfırdan ev döşediğim için bunu bile aldıktan sonra naptım ya der gibi oldum ama eve gidip kurunca içim rahatladı
    indirimsiz fiyatı 1.600 dü.Zaten Philipsi babam kullanıyor bir kere hdmı girişinden sorun yaşadık bilgisayara bağlarken kısa devre yaptı 500 tl masraf yaptı
    neyse çok uzattım teşekkürler değerli yorumlarınız için

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:41 ----------

1- Usb girişi
    2- .Mkv desteği

LG bu işin başı zaten diğer firmalarda ekranı LG den teğmin ediyor
    ama ben fiyat olarak Lg yede yaklaşamadım

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    baska yerinle gulmeye devam, seviye de egitim de senden uzak gelsin
    terbiyen belli, mesajlar en bastan okununca cahilliginden kustahligindan terbiyenden bahsetmen daha bir komik,
    demek ki neymis AA almak 92 olmasi,ogretmen olman yetmezmis, ilk argo lafi sen kullan, ilk kustahligi sen yap ( hd izlememismis ) ilk yok sunu okudum sen de, sonra elestir, baska kapiyi, neyse ogrenmis oldun AA kaliteni NKEOKK

Motosikleti
    baska yerinle gulmeye devam, seviye de egitim de senden uzak gelsin
    terbiyen belli, mesajlar en bastan okununca cahilliginden kustahligindan terbiyenden bahsetmen daha bir komik,
    demek ki neymis AA almak 92 olmasi,ogretmen olman yetmezmis, ilk argo lafi sen kullan, ilk kustahligi sen yap ( hd izlememismis ) ilk yok sunu okudum sen de, sonra elestir, baska kapiyi, neyse ogrenmis oldun AA kaliteni NKEOKK
    başka yerimle gülerim derken zaten sana değil öyle olduğunu iddia eden olursa ona gülerim demek istedim. ama sen anlamadın. olsun bu forumda argo kullanmamaya dikkat ederim, neyin ne olduğu ortada. NKEOKK'un ne olduğunu da bana özel mesajla atarsanız sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)