Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

şeytan ince ayrıntıda gizlidir :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    hepinize günaydın arkadaşlar , geçenlerde izmit baumax izmitte, gezerken çok ilgimi çeken bir ürün gördüm ve aldım , bir adı varmı bilmiyorum ama bu güne dek kimsenin kullandığını görmedim

adamlar yememiş içmemiş kafayı çalıştırıp böyle bir ürün yapmışlar allah razı olsun çokta iyi yapmışlar , vallaha bana süper yarayacak, çok gereksiz gibi görünen aslında çok gerekli bir ürün..

şöyle söylemeliyim aslında hani bazen motorumuzun, yada herhangi bir eşyanın sağından solundan , tamir maksadıyla söktüğümüz civata,somun ve bilimum önemli pulları tamir esnasında, koyacak yer bulamayız

çoğu zaman kıyamadığımız motürümüzün orjinal önemli bir civatasını nereye koyduğumuzu unutur , yada bir şekilde kazara , farkında olmadan kaybeder, çoğu zamanda çalışma ortamında ya elimizden düşürüp masanın yada başka bir şeyin altına da kaybeder sora tırım tırım o motorunuzun hayati organını tutacak orjinal vidasını yada somununu ararız bu bence çok cansıkıcı bir durumdur hele elinizin altında koca bir civata, sonum arşiviniz yoksa o bulamadığınız civata için çoktan civatacının yolu görünmüştür

kesinlikle şunu aklınızdan çıkarmayın amannn yavvv ben tamircimiyimde böyle bir ürüne para harcayayım emin olun eğer bir kaç tornavidanız varsa bu üründe yanında muhakkak olmalı diye düşünüyorum ki herkezin düşüncesi farklıdır

biraz üründen bahsedip resimleri yükleyeceğim çok kullanışlı bileğe saat şeklinde cırtlı kemerle saat gibi takılan üst tarafı yine kuvvetli mıknatıslı , bir şey,

depo üstü çantaların depoyu tutan alt kısımlardaki mıknatıslar gibi güzel bir ürün yapmışlar fiyatı 13 lira işlevine göre hiç bir şey değil ve stanley markasını bilen bilir kaliteli ürün üretir neyse gerisini resimler anlatsın çok güzel kullanışlı olduğunu düşündüğüm ve test ettiğim için mt dostlarıyla paylaşmak istedim..

kazasız, tamirsiz, bol güneşli günler diliyor gıdınızdan öpüyorum selametle....

artık söktüğümüz vidaları koymak için bir kap, kase, çanak, yer aramak yok

kaybetmek yok tabiri caizsse mıknatıs gibin yapışıyor vidaları elle zor söküyorsunuz yukarıdaki resimde tam 5 kg mı kaldırıyor ve cırtlarından ayrılıyor ama mıknatıslar bırakmıyor

bence parasının tam karşılığını veren bir ürün ve tamir işleriyle yoğun olarak uğraşan arkadaşlarım için olmazsa olmazlardan diyebilirim

eeeeee şeytan ince ayrıntıda gizlidir ....
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    irfan kardeş,senin açtığın konuları ilgiyle takip ediyor ve her seferinde birşeyler öğreniyorum.araştırmacı,paylaşımcı gayretin takdire şayan.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan kardeş,senin açtığın konuları ilgiyle takip ediyor ve her seferinde birşeyler öğreniyorum.araştırmacı,paylaşımcı gayretin takdire şayan.

sağolasın bora abicim, geçenlerde tesadüfen raflarda dikkatimi çekti ulem bu ne felan derken ne olduğunu anlamam zor olmadı , tabi üzerindeki resimler sayesinde şahsen ben hiç düşünmeden aldım çünkü gereksiz gibi görünen şeyler doğru zaman ve yeri geldiğinde yaptığınız işin kalitesini belirleyen unsur olup çıkıveriyor sonrada onsuz yapamıyorsunuz bunu bizzat çok defa yaşamışımdır

en azından almasanızda bilmenizi düşündüm , belki bir gün lazım olursa böyle bir ürünün var olduğunu bilmeniz dahi yeter

teşekkür ediyor ellerinden öpüyorum adanaya selam...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    İrfan aga ne güzel bi aletmiş o yahu.. benim küçük fotoğraf makinem var.. koluma sarıp onu takmak istiyorum.. bir nevi kol çantası gibi belki olur ha ne dersin

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan aga ne güzel bi aletmiş o yahu.. benim küçük fotoğraf makinem var.. koluma sarıp onu takmak istiyorum.. bir nevi kol çantası gibi belki olur ha ne dersin
    hayal gücüne ve makinanın metal aksamı varsa onlara bağlı , yoksa mıknatıslar hakkaten bak abartmıyorum çok acayip tutuyor

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayal gücüne ve makinanın metal aksamı varsa onlara bağlı , yoksa mıknatıslar hakkaten bak abartmıyorum çok acayip tutuyor
    abi makinenin kılıfı var ,sadece senin göstermiş olduğun cihaz yardımcı olacak.. kola sarılacak kadar uzun mu? yani şöyle fotodaki gibi

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Söküpte kaybettiğim vidaların arkasından söylediklerimin binde birini buraya yazsam MT den süresiz uzaklaştırılırım herhalde
    Çok faydalı olacağını düşündüğüm bir alet. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    niye söküyonuz vidaları kardeşim!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Güzel ürün İrfan abi. Kullanışlı.Bu ürünü yaparız da biz kendimiz değil mi. Kendin yap olayı ile kafayı kırdım galiba.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    tanıdığım biri var sac civatasını söküp sonra yanlışlıkla üstüne oturan
    bu aletin haberini tez zamanda ona yetiştirmeliyim
    harley is making love with davidson

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor yapiyoz oyle.

irfan abim, buyuksun.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sana boşuna mucit demiyorlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi makinenin kılıfı var ,sadece senin göstermiş olduğun cihaz yardımcı olacak.. kola sarılacak kadar uzun mu? yani şöyle fotodaki gibi

http://img26.resimup.net/di/677L.jpg
    sağlam tutsada fotoğraf makinanı sen yinede sağlam kazığa bağla yularını nasssıııı cuk diye oturdu demi

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söküpte kaybettiğim vidaların arkasından söylediklerimin binde birini buraya yazsam MT den süresiz uzaklaştırılırım herhalde
    Çok faydalı olacağını düşündüğüm bir alet. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

aman diyeyim okan hocam sen yine bozma uslubunu inşallah fikir vermiş bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmuştur ben teşekkür ederim selamlar...

---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 16:50 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavvv dikkatimi çektide amma çok fatih var dostum yavvvv galiba artık niclerle hitab etmek gerek gene eskiye dönüyoz anlaşılan

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel ürün İrfan abi. Kullanışlı.Bu ürünü yaparız da biz kendimiz değil mi. Kendin yap olayı ile kafayı kırdım galiba.
    tabiki fatih insanın kendi yaptığı gibi tatlı bir şey yoktur ulen sende meraklı gubudiksin galiba benim gibin , sonradan benimde aklıma geldi yapayım ama adamlar orjinal 10 numara yapmışlar birkere aldık szede fikir olduysa, hemen başla sağında solunda bulduğun hoparlörleri parçalamaya

bende hoparlör var ama koluna değil boynuna asman lazım , koluna ağır gelir

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok kullanışlı birşey benim gibi söktüğü vidaları bi daha bulamayanlar için,sağolasın abi

Motosikleti
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tanıdığım biri var sac civatasını söküp sonra yanlışlıkla üstüne oturan
    bu aletin haberini tez zamanda ona yetiştirmeliyim
    üstüne oturmak bir şey değil dostum bazen nereye koyduğunu unutmak fena oluyor

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzelmiş, bende de anten gibi birşey var uzatıp araya kaçan vida vs. gibi parçaları mıknatısa toplamak için. ama çok pratikmiş gerçekten paylaşım için teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spor yapiyoz oyle.

irfan abim, buyuksun.
    teşekkür ederim şekerim inşallah faydalı olmuştur

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana boşuna mucit demiyorlar
    ahaaaa bi tane daha fatih...... olm anlaşma mı yaptınız ulem bütün fatihler burda

İrfan abi sorma. Vallaha gelecekte olmak istediğim adamsın. Abi kötü benzetme olmazsa birine benzeteceğim. Hani vizontele filminde Radyocu Emin vardı biliyor musun? Abi icatlar yapıyor musun onun gibi. Bu arada ben normal bilgisayar hoparlöründen seyyar hoparlör yapmıştım. Biraz düşüneyim.Şu anda odadakilerden ne çıkarabilirim diye. Su şişesinden yağ emme makinesi oluyor abi. İşe yarar mı?

Motosikleti
    Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok kullanışlı birşey benim gibi söktüğü vidaları bi daha bulamayanlar için,sağolasın abi
    afiyet olsun kardeşim lafımı olur inşallah faydası dokunmuştur

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim şekerim inşallah faydalı olmuştur

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

ahaaaa bi tane daha fatih...... olm anlaşma mı yaptınız ulem bütün fatihler burda
    Abi kolunu sallasan Fatih. Bizden kurtuluş yok. Bu arada Metehan abi yok hala. Disiplin cezası bitse de gelse özletti kendini.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)