Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Üniversite Sınavına Girecek Kardeşinize Tavsiye verebilir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    .Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Herkese merhabalar. Bu sene üniversite sınavına gireceğim. Ancak bir türlü test cözemiyorum. Şu anda 305 puan falan yapıyorum ama benim ham olarak en az 370 puana ihtiyacım var. Aranızda bu konuda tecrübeli bilgili abilerim ablalarım vardır. Nasıl yapacağım bunu?

Evde durduğum sıralarda elim direk bilgisayara ordanda foruma gidiyor. Hava güzelsede aklım fikrim motorumda. Nasıl başlayacağım bir ucundan ? Eğer istediğim yeri kazanamazsam motorumu da elimden alır ailem. Eşit ağırlık yani tm bölümündeyim. Hepinize sevgiler saygılar
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bilgisayarın kablosunu ve motorun anahtarını babana ver sadece günün belirli saatlerinde versin sana geri
    İkincilik kaybedenler içindir...

pendikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 1300 B-KİNG
    Eğer üniversiteyi kazanamazsan moralin bozulur motordanda zevk alamazsın moralin bozuk binersen kaza yapabilirsin en iyisi çalış ne yap et kazan
    Bu ayar iyiiii

Motosikleti
    Yamaha MT25
    İşte bunları düşünüp oturuyorum masaya ama o an ders dışında herşey aklıma geliyor , sanki boğazlıyolar beni
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Seninle aynı durumdayım demek isterdim. Ama sanırım ben biraz daha fazla çalışmışım. Tek yapman gereken olucakları düşünmen sonra ister istemez çalışıcaksın zaten. Gerekirse koy motoru depoya. Kendini şartlandır. Bilgisayarıda sök. Kabloları takıp açmak zor gelsin. Eğer hukuk siyasal bilimler uluslararası ilişkiler düşünüyorsan. Biraz yavaş olduğunu söylememe gerek yok bence. Millet 4. Test kitabına başladı. Mutlaka dershaneye gidiyorsundur. Dediklerini uyguladığın zaman kazanmamak elde değil. Benden tavsiye kaskını montu ve motorunu sürekli göremiyeceğin bir yere koy. Sonuçlar açıklandığında iyiki çalışmışım diyceksin. Benimki nacizane bir tavsiye. Hayat senin hayatın.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Yamaha MT25
    İktisat okumak istiyorum ya istanbul ya da izmir

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hava güzelken aklın motorunda kalıyosa al kitaplarını yanına atla motora git açık havada biraz çalış geri dön, çalışmak zorunda olduğunu düşünmek insanı daha fazla sıkmaktan başka bir işe yaramıyo bence, ama bu şekilde çalışmayı biraz daha eğlenceli hale getirebilirsin belki

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    motorundan sakın kopma, üşütmemek kaydıyla her gün bin, stres at. ben okula motorla gidip geldim havalar güzelken. bilgisayarı mutlaka kaldır ya da oturma odasına koy ki istediğin zaman ulaşamayasın. test konusunda da kendine her gün çözeceğin testler için bi sınır koy o sınıra kadar gelmediğin sürece kendine iyi davranma. dersaneye gidiyorsan dersanedeki hocana, gitmiyorsan okuldaki rehberlik hocana gidip danışmanı öneririm...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    vay burası bizim mekan :D bende tekrar üniversite sınavına hazırlanıyorum 2011 ygs ye girdim. ama çok düşük puan aldım. bence ders çalışmak istemediğinizde kazanamadığınızı düşünün- hayalleriniz suya düştünü- nasıl üzüleceğinizi düşünün Sonra Bir plan yapın kendinize. daha sonra motor ve pc konusuna gelince zaten kış geldiği için motor ile fazla uğraşymaın. ben geçen sene bayağı bi uğraştım... bedelini ödüyorum...
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru satıcan, bilgisayarı kapatıcan ,bizlede bir sene görüşmek yok... anca o zaman çalışabilirsin ama bunlarda çok zor gelir.Bende 4yıllık dersane mezunuyum.bu dediklerimi hiçbir zaman yapamadım
    Birde her zaman eğer üni kazanamazsan sanki hayat bitiyomuş gibi empoze ediliyo dersanelerde, bütün öğrencilere.. öyle bişey yok ama hayallerine daha geç ulaşırsın.
    Aslında ne kadar kasarsan kas, sistem çok saçma.. neyse bi başlarsam kusmaya durmam, sen yinede motoru satmayı düşün.
    ciddiyim o motor altında oldukça, bunaldıkca kendine gezicek yol arıyıcaksın.sadece dersaneye gidiyim geliyim olmaz hiçbir zaman.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Valla kardeşim bir sene planlı çalışırsan ve istediğin bölümü kazanıp okursan ileride çok rahat edersin. Ben össye 3 kere girdim. Hiçbirine adam gibi çalışmadım. Sonra 2 yıllık bir myo okudum. Mezun olunca harıl harıl iş aradım. Ama yok. Allah'tan 2 yıllık myo mezunlarına lisansa geçme imkanı veren dgsye girmiştim,şimdi lisans eğitimine devam ediyorum. Yaşım 23 daha 2 sene okul okuyacağım. İnan zaman çok çok zor,kaliteli iyi bir lisans diploması senin için bu zamanda çok büyük bir artı olabilir.. Allah yolunu açık etsin kardeşim,umarım istediğin yeri kazanabilirsin sınavda..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bende bu sene gireceğim sınava,300 civarı puan yapıyorum.Hiçte iyi değil.Sözel öğrencisiyim.Aynı durumdayız,ben yine çözüyorum fakat yeteri kadar değil.Rakiplerim deli gibi çözüyo napıcam bilmiyorum

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Mehmet getir motoru buraya dursun bende bak nasıl kazanıyorsun ozaman
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    yanlız sayfadaki herkes şu an online
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kardeşim tecrube istiyosan bende küllen var

bu konularda hepimiz böyleyiz ders çalışamayız çünkü kendi başımıza olduğumuzdan
    bak dostum bana kızıcaksın ama dershane ye gitmen şart hatta çok geç kalmışın ağustosta başlamalıydında alt yapın varsa girersin genede
    dershaneler bi cbf150 parası tutuyo ancak her konuda en az bir test çözdürüyolar sen ister sıkıl ister oflama onlara sökmüyo çözüyosun
    istemeden yaptığın şeyler de olsa sana bi bakıyosun katkı olmuş
    önce ygs den iyi puan çekicende lys ye gircen tabi gecen sene bu kural değişmişti

eğer herşeye ragmen gidemiyorsan yaprak testler al hemen kırtasiyelerde satılıyo her konu için bir test
    olmadı bütün yayın ların konulu testleri var ama önemli olan disiplini sağlayıp üsenmeden test çözmen
    dershaneler bu konuda bir numara
    Mustafa Kemal Atatürk

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önce bi dershaneye gidecen, bi rehber hocaya kendini emanet edecen, bu yıl eşşek olacaksın ki ilerisi rahat olsun. oflamadan nazlanmadan hocanın programını takip etceksin zaten başladımı gerisi gelir. Çok çalışmak zor değil hani her testten full yapanlar var ya onlar için çalışmak daha kolay biliyo musun? Ayrıca konuları öğrendikçe hedefine yaklaştıkça çalışmak zevkli gelecektir.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    soru : üniversiteye girmeli miyim ?

cevap : evet

sonuç : eşek gibi çalışmak başka yolu yok ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Sl 150
    Aynı yollardan geçmiş bir kardeşin olarak şunu söyleyeyim önce kendine yalan söylemeyi bırak sen bu sene kazanmak istemiyorsun. Gerçekte
    n isteseydin burda bu soruyu soracak durumda olmazdın. İstiyorum demekle kafanın içindekiler aynı değil bence. Ben iki sene dershaneye gittim birinci sene kadıköyde takıldım hep ama kazanamayacağımı ben de biliyordum. İkinci sene evimin yakınında bir yere gittim ve eşşekler giibi çalıştım kardeşim. O günler dün gibi ama şimdi baktığımda, girmek için kıçımı yırttığım okul bile bitti. Yok artık. Ve çok özlüyorum okulumu. Emin ol nerde nasıl takılırsan, eğlenirsen eğlen. Üniversite bambaşka bir yer. Ufkunu açar eğer açmasını bilirsen ve hayatının en eğlenceli, bol anılı anlarını da üniversitede yaşaycaksın emin ol. Şimdi sık dişini. Rahatlyacağın günler su gibi akar gelir.

Basit ama uygulaması emek isteyen şey işte :Ça-lı-şa-ca-ksın. Bu yola baş koyduysan yapcak başka bir şey yok zaten. Her test bittiğinde, her kitap bittiğine bunu severek yapmaya şartladım ve alıştırdım kendimi. Ödüller koy kendine ya da cezalar bu test. Küçük cezalar ve ödüller test için mesela 100 soru için büyük ödülleri de kitap bitimi için. Motor senin için bir tutkuysa de ki bu test kitabı bitmeden binmeyeceğim ve bunu gereçkten iste ve bunun için çalış.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Abicim bende lise 3 öğrencisiyim bende şimdiden başladı eziyet matematik karmaşık sayılar konusunu hiç anlamamıştım anlayan bi arkadaşa
    sordum bakıyorum şimdi adam tak tak çözüyor dedim ulan furkan öğrencilik hayatın boyunca hiç ders çalışmadın artık biraz çalış
    velhasıl, baktım sorulara biraz konuyu anladım soruları hafif hafif çözmeye başladım ondan sonra sınava girdim pek iyi geçmedi bunun nedenide daha önceden hiç soru çözmeyişimdi.Anladım ki ne kadar çok soru çözersek o kadar iyi puan yaparız.
    Allah kolaylık versin
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    yanımdan ayrılma
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)