Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gelin ve Damat Adaylarına Duyrulur...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hakan02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    KADIN:
    Evlenmek İSTEMİYORUM Çünkü...

1- Hayatımın aşkını doğurduğu için annesine minnettar olmak yerine kaynanamdan nefret etmek istemiyordum...
    2- Bakımlı, misler gibi kokan öpmeye doyamadığım traşlı sevgilimin dağ kaçkını, ter kokan bir adama dönüştüğünü görmek istemiyorum...
    3- Düşünceli, kibar, kapıları açan adamın, yüzüme kapıları vurmasını istemiyorum...
    4- Yaptığım lezzetli yemeği yedikten sonra "ellerine sağlık hayatım, çok güzel olmuş" sözcükleri yerine midesini sıvazlayarak,genirdiğini duymak istemiyorum..
    5- Gözü benden başkasını görmezken, etraftaki yirmiliklere kaş göz işareti yaptığını görmek istemiyorum...
    6- "hayatım, ne giysen yakışıyor" sözleri yerine "evli-barklı kadınsın, giydiklerine dikkat etsene" lafını duymak istemiyorum...
    7- "hayatım, alış-verişi birlikte yapalım, sen yorulma" cümlesi yerine "ya gene mi alış-veriş, bıktım hamallıktan" cümlesini duymak istemiyorum...
    8- "sende de zevk almalısın, hatta önce sen" yerine "işim bitti, devamı haftaya" cümlesini duymak istemiyorum...
    9- Kocasından, çocuğundan ve de hayatından şikayet eden sıradan kadınlardan olmak istemiyorum...
    10- veeeee... Sevdiğim,aşık olduğum adamdan nefret etmek istemiyordum...

Ama evlendim, ve bir zamanlar sevdiğim adamdan nefret ediyor, sıradan kadınlar gibi hayatımdan şikayet ediyorum...! Kocam onu değiştiremiyeceğimi söylüyor ... Herşeyi biliyor... Herşeyi biliyordum, ama bunu hiç tahmin etmiyordum...

ERKEK:
    Evlenmek İSTİYORDUM çünkü:

1- Karımın hergece başının ağrıyacğını bilmiyordum...
    2- Karımın benden daha tüylü olduğunu bilmiyordum...
    3- Makyajın bir kadını bu kadar değiştirebileceğini bilmiyordum...
    4- "canım benim" diye başlayan bir cümlenin, aslında écanın cıksın" anlamına geldiğini bilmiyordum...
    5- Annemi sevmenin bu kadar sorun olacağını bilmiyordum...
    6- Yere fırlatılan kirli bir çamaşırın, kafama fırlatılacak bir vazo ile eşdeğer olduğunu bilmiyordum...
    7- Karım dışındaki her kadının (80 yaşındaki karşı komşumun) bile kıskançlığa sebep olabileceğini bilmiyordum...
    8- Huzur ve evet kelimelerinin aslında esit anlamlı olduğunu bilmiyordum...
    9- Kadınların Venüs'ten, erkeklerin Mars'tan geldiğini bilmiyordum...
    10 Bir zamanlar taptığım kadının, şimdilerde sesini duymaya tahammül edemiyeceğim bir cadıya dönüşebileceğini bilmiyordum...

Ve evlendim, şimdi bilmediklerimi öğreniyorum,liste biteceğe benzemiyor...! Karım da durmadan şikayet ediyor... Düşüncesiz olduğumu, hiçbirşey bilmediğimi söylüyor, gerçekten de hiçbirşey bilmiyormuşum...

Arkadaşlar bu yazıyı arkadaşım yollamış bana Bende siz değerli arkaşlarımla Paylaşmak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzelmiş ama inşallah burdaki bekar arkadaşlar butarz evlilikler yaşamaz
    tabiki bende

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    güzelmiş (tanışma bölümünde açtığına da yazdık ama hadi buraya da yazalım )
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler