Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 mi CBR 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Biraz mantıksız oldu sonuçta sınıfları farklı ama benim bazen hız tutkum depreşiyor cbr almalıyım diyorum sonra dağlara falan çıkmak istiyorum bu sefer cbf diyorum. İkisi arasında kaldım yardım lütfen...
    undefined

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hız tutkum noktasına takıldım cbr125 öyle ahım şahım hız yapan bir motosiklet değil. İkisinin aralarında belki 10 km/h lık bi son hız farkı vardır. Paran varsa cbr 125 al sıvı sogutmalı uzun yolada gider.Hız konusundada 125lık bır motora göre tatmın edecektır senı.( Yeni kasalar için söylüyorum.) Ama cbf de çok güzel motordur hava sogutmalı ama uzun yolda kımseyı uzdugunu duymadım. Ha dag bayır dıyorsan cbf daha iyi gider tabi ama cbr125 inde şekli yeter gibime geliyor Kıyaslama işi yine sana kalır yane 2 motorda üzmez seni begendigini al sen.
    Müsait bir yerde öleceğim.

her açıdan cbf 150. (cbr 125in eski kasasıyla kıyasladım)

Motosikleti
    cbf 600
    Alıntı AguilaNegra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hız tutkum noktasına takıldım cbr125 öyle ahım şahım hız yapan bir motosiklet değil. İkisinin aralarında belki 10 km/h lık bi son hız farkı vardır. Paran varsa cbr 125 al sıvı sogutmalı uzun yolada gider.Hız konusundada 125lık bır motora göre tatmın edecektır senı.( Yeni kasalar için söylüyorum.) Ama cbf de çok güzel motordur hava sogutmalı ama uzun yolda kımseyı uzdugunu duymadım. Ha dag bayır dıyorsan cbf daha iyi gider tabi ama cbr125 inde şekli yeter gibime geliyor Kıyaslama işi yine sana kalır yane 2 motorda üzmez seni begendigini al sen.
    O kadar hızlı olmadığını biliyorum aslında racing le commuter arasında kalmış gibiyim.
    undefined

AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki kasa arasında kaldıysan o zaman şöyle söyleyim herkesin bir hayali vardır büyük cc'li motosikletler arasında sende o hayaline göre temeli at. Racing tarzı hayallerin varsa cbr al yok daha böyle naked tarzı birşeylere dogru gideceksen başlangıc olarak cbf ile başla maksat ayagın alışsın motosiklete
    Müsait bir yerde öleceğim.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr ile cbf arasında 125cc'ye göre iyi bir performans farkı var çevirdiği devirden ötürü.
    Cbf150 ile dağa bayıra çıkarsın çıkmasına ama çok fazla hırpalamaya gelmez. Hırpaladım bilirim.
    Cbf'in parçaları ucuzdur. Cbr'ın pahalıdır. Eğer bütcen ucu ucuna yetiyorsa cbf derim.
    Cbr'ın kalitesi bana göre cbf'den çok daha iyidir.
    Avatarına bakarak cbr diyorum...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    cbf 600
    Bana da CBR daha yakın geliyor. CBR alıcam herhalde hadi hayırlısı
    undefined

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011

Güzelliğe baksana

paran varsa yeni kasa tabiki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)