Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Cnn'de oy kullanın...

Motovento
    REKLAM ALANI
    desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Amerika'dan yayın yapan CNN Haber kanalı internet sitesinde Hz. Muhammet karikatürünü ankete açtı.Televizyon internet sitesinden gelen evet ya da hayır oylarına göre bu karikatürü yayınlayıp yayınlamama kararı alacak. Ankete siz de katılabilirsiniz.

http://edition.cnn.com/2006/WORLD/eu...rap/index.html

buraya girin.vote yazan yere ((( NO))) yazın ve tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    full_maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok büyük hakaret bu yaptıkları bide oylamayamı yapıyolar..anlamıyorum bu insanları savaşmı çıkarmak istiyolar

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    karikatür nasıl bişeymiş ki
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı: Alman “Die Welt“ ve “Berliner Zeitung“ gazetelerinde de Hz. Muhammed’in sarığında bomba bulunan terörist olarak resmedildiği karikatürlerden birinin yayımlanması ve konuyla ilgili yapılan yorumda peygamberden “Haramî“ olarak söz edilmesi, ülkede yaşayan Müslümanlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

“Die Welt“ gazetesiyle aynı yayın grubuna bağlı olan Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi Bild’de Peter Scholl Latour imzasıyla kaleme alınan “Dine karşı saygı!“ başlıklı yorumda bunun bir “provakasyon“ olduğu yorumu yapıldı. Yorum özetle şöyle:

İslam dini, putperestliğin önüne geçmek amacıyla Hz. Muhammed’in resmedilmesini kesinlikle yasaklıyor. İslam diniyle yüzeysel olarak da ilgilenmiş olan herkes şunu bilir ki, peygamberin resmedilmesi, Müslümanlar’ı kızdırır ve provake eder. Hele hele bir de peygamberi komik duruma düşüren ya da O’nu vahşi bir terörist olarak resmeden, Müslümanlar’ı ağır bir şekilde tahrik etmektedir. Tıpkı televizyon ya da gazetelerde Hıristiyanlık’la alay edilmesi durumunda, benim gibi dinine bağlı Katolikler’i derinden yaralaması gibi. Danimarka’nın, Irak’ta Amerikalılar’ın yanında savaştığı da unutulmamalıdır. Bu karikatürlerin yayımlanması, Irak’a asker gönderen ülkelere karşı zaten var olan düşmanlığı daha da körükleyecektir.“

Cevap olmuştur sanırım.

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Ben kullandım %76 HAYIR demiş....%24 EVET demiş
    0 Rh (+)
    06 - 09

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    önemli olan karikatürün nasıl olduğu değildir. peygamberimizin resminin yapılmasının yanlış olmasıdır.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karıkaturu goren varmı.ınternette arastıran fln.merak ettım gavurlaar ne yapmış akıllarınca
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ulan bizim elimiz kolumuz bağlı tabii. gidip hz isa ile ilgili karikatür yapsak allah'ın peygamberine hakaretten yine biz günaha gireceğiz.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    ulan bizim elimiz kolumuz bağlı tabii. gidip hz isa ile ilgili karikatür yapsak allah'ın peygamberine hakaretten yine biz günaha gireceğiz.

Kanka güldürdün beni ya... Ama yinede tepki olarak oyumuzu kulanmalıyız.

Motosikleti
    speederbike
    kullandık tabii ki de.

mehmethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    bu topiği açtığın için seni tebrik ediyorum arkadaş. sayende haberimiz oldu.

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kullandım %80 e %2 gido

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    daha büyük haltlar karıştıracak ş....izler, tırstıkları için nabız yokluyorlar.
    anket manket hikaye.
    bu güne kadar neyi halka sorup ta yaptılarki...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yapılan hoş birşey değil tabii ki, ama yapılmış birşeyin diğer gazetelerin konuyla ilgili haberlerinde yayınlanmasını engellemek ne kadar yararlı olabilir bu saatten sonra, bence sorun orada.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

fatalrhymer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır oyları büyük bir hızla artıyor sabah %60 a %40 civarı oy vardı

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Oyumu "Yes" olarak verdim. Hoşgörü deyince mangalda kül bırakmamak yeterli değil, hoşgörü "Biz müslümanlar olarak çok hoşgörülüyüz. Öyleyiz dimi? Bak öyleymişiz, diğer müslümanlar da aynısını söyledi" geyiğinden fazlasıdır. Ayrıca "putperestliğin önüne geçmek bla bla bla" masalını da bırakın, Hz.Muhammed karikatürüyle putperest olacak adam zaten müslüman sayılmaz.

Boş zamanınızda Penguen veya Leman gibi bir mizah dergisinin albümünü alın, örneğin on sayının kaçında İsa veya Musa karikatürü olduğunu sayın. Beşten az çıkarsa ne mutlu.

Should the European press have published cartoons of the Prophet Mohammad?
    Yes 20% 21764 votes
    No 80% 87270 votes
    Total: 109034 votes

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Khutuck, gerçekten düşünceni tebrik ederim.Ayrıca ben o bahsedilen karikatürü gördüm, simsiyah sakallı,sarığında bomba olan bi adam kaafsı sadece...Civarında isim verilip özellikle belirtilmiş midir, orasını bilemem.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı desertnight adlı üyeden alıntı
    Alıntı: Alman “Die Welt“ ve “Berliner Zeitung“ gazetelerinde de Hz. Muhammed’in sarığında bomba bulunan terörist olarak resmedildiği karikatürlerden birinin yayımlanması ve konuyla ilgili yapılan yorumda peygamberden “Haramî“ olarak söz edilmesi, ülkede yaşayan Müslümanlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

“Die Welt“ gazetesiyle aynı yayın grubuna bağlı olan Almanya’nın en yüksek tirajlı gazetesi Bild’de Peter Scholl Latour imzasıyla kaleme alınan “Dine karşı saygı!“ başlıklı yorumda bunun bir “provakasyon“ olduğu yorumu yapıldı. Yorum özetle şöyle:

İslam dini, putperestliğin önüne geçmek amacıyla Hz. Muhammed’in resmedilmesini kesinlikle yasaklıyor. İslam diniyle yüzeysel olarak da ilgilenmiş olan herkes şunu bilir ki, peygamberin resmedilmesi, Müslümanlar’ı kızdırır ve provake eder. Hele hele bir de peygamberi komik duruma düşüren ya da O’nu vahşi bir terörist olarak resmeden, Müslümanlar’ı ağır bir şekilde tahrik etmektedir. Tıpkı televizyon ya da gazetelerde Hıristiyanlık’la alay edilmesi durumunda, benim gibi dinine bağlı Katolikler’i derinden yaralaması gibi. Danimarka’nın, Irak’ta Amerikalılar’ın yanında savaştığı da unutulmamalıdır. Bu karikatürlerin yayımlanması, Irak’a asker gönderen ülkelere karşı zaten var olan düşmanlığı daha da körükleyecektir.“

Cevap olmuştur sanırım.
    bu cevap bana galiba. teşekkür ederim
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    speederbike
    bir de orada biz de kullanalım mı diye sormuyorlar ki? avrupa basını bu karikatürü kullanmalı mıydı, kullanmamalı mıydı diye soruyorlar. geçmişe yönelik bir soru yani.

mb2908 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu topiçi açtığı için desernight arkadaşımız kutluyorum. umarım güncelliğinide korur.
    bunlar dünya siyasetinin bir parçası, yoklamalar çekiyorlar aklılar sıra. ALLAH topunun belasını versin.
    bu arada bugün kurtlar vadisi ırak'a gittim. cesurca anlatmışlar amerikalıların neler yaptığını. en kanımı donduran sahnede, terörist diye gözaltına alınan kişileri morfinle uyuşturup böbreklerini, karaciğerlerini, kalbini alıp çeşitli ülkelere gönderiyorlardı.
    küçük soğutucu kutuların üzerlerine israil, paris, amerika yazıyordu. herifler ne kadar kansız düşünebiliyor musunz?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler