Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

OOCAN dan en hızlı viraj teknikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    2006 yılında çekilmiş bana ait "gerçek" görüntüler dir.

http://www.youtube.com/watch?v=gnt8fu9cSaQ
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    bende motor var diye girdim, güzel ama hocam değer mi o araba ile, tokyo driftten sonra (film gerçek olmayabilir ama deneyen çok oldu)
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Üstad kusuruma bakmada bende bi sıkıntı var herhalde sen bunu buraya koyduysan eminim bişeyler anlatmaya çalışmıssındır,biraz açıklasaydın bilgilenseydik teknik falan demişsin hiç bilgilendirmemişsin anlatmamışsın ?
    Hasan..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    vay ustam slalom'a katılmışsın zamanında sonuç ne oldu ?

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motor var diye girdim, güzel ama hocam değer mi o araba ile, tokyo driftten sonra (film gerçek olmayabilir ama deneyen çok oldu)
    Görüntülerin kaydedildiği tarihte o film çekilmemişti. Ayrıca slalomda amaç drift değil kıvraklıktır o gün standart 55 bg lik motorlu Anadol hemen hepsi çok dişli spor modeller olan 40 aracın 28 tanesinden daha hızlıydı.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntülerin kaydedildiği tarihte o film çekilmemişti. Ayrıca slalomda amaç drift değil kıvraklıktır o gün standart 55 bg lik motorlu Anadol hemen hepsi çok dişli spor modeller olan 40 aracın 28 tanesinden daha hızlıydı.
    Olabilir hocam ama benim gibi araba sevmeyen biri için pek anlam ifade etmedi ha eski model arabalara içim geçer o ayrı
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Alıntı headquarters adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad kusuruma bakmada bende bi sıkıntı var herhalde sen bunu buraya koyduysan eminim bişeyler anlatmaya çalışmıssındır,biraz açıklasaydın bilgilenseydik teknik falan demişsin hiç bilgilendirmemişsin anlatmamışsın ?

Güzel kardeşim daha öncede defalarca yazdım , motosiklet ile viraj teknikleri teorik olarak tartışılacak bir konu değildir mutlaka birebir uygulama ile öğrenilmelidir. Başka türlüsü çok risklidir.

Ama Anadol ile viraj teknikleri konusunda 12 cilt lik ansiklopedi bile yazarım hiç acımam kağıda kaleme

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

Motosikleti
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir hocam ama benim gibi araba sevmeyen biri için pek anlam ifade etmedi ha eski model arabalara içim geçer o ayrı
    İyide o videodaki araç bugün tam 40 yaşında , hoşunuza gitmesi için Amerikada mı imal edilmeliydi

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    aslında anadolun içinde gizli bir enduro motor var. oocan'da onu kullanıyo

eskiden balıkesier'e doğru giderken virajlı yollara gelmeden önce bir yerde anadol mezarlığı vardı.. aklıma o geldi videoyu izleyince
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Eski araba derken arkadas antikalari kastetmis yoksa dokuntuleri degil hemen adami amerikanci yaptin, ne bu siddet bu celal

Motosikleti
    ...................
    Güzel kardeşim daha öncede defalarca yazdım , motosiklet ile viraj teknikleri teorik olarak tartışılacak bir konu değildir mutlaka birebir uygulama ile öğrenilmelidir. Başka türlüsü çok risklidir.

Ama Anadol ile viraj teknikleri konusunda 12 cilt lik ansiklopedi bile yazarım hiç acımam kağıda kaleme
    Üstadım yorma kendini ayrıca kağıda kalemede yazık,çok şey seyrettik yaşadık gördük ama senin viraj teknikleri iyiymiş.. Bişey kaçırmıyayım diye 4-5 kere seyrettim eline sağlık..
    Hasan..

Motosikleti
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski araba derken arkadas antikalari kastetmis yoksa dokuntuleri degil hemen adami amerikanci yaptin, ne bu siddet bu celal
    Anadol Otomobil Derneği kurucu üyesi olunca insana dokunuyor .

Yerli markalarınızı "döküntü" diye aşağılamak yerine biraz daha sahip çıkarsanız bizler göremesek bile çocuklarımız %100 türk malı motosikletlere sahip olabileceklerdir.

Bu arada o " döküntü" dediğiniz aracın maddi değeri ben sattığımda birkaç motosiklet satın alabilecek seviyedeydi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:12 ----------

Üstadım yorma kendini ayrıca kağıda kalemede yazık,çok şey seyrettik yaşadık gördük ama senin viraj teknikleri iyiymiş.. Bişey kaçırmıyayım diye 4-5 kere seyrettim eline sağlık..
    İlginiz için teşekkür ederim .Kısmet ise yolda karşılaşırsak motosiklet viraj teknikleri konusunda da birşeyler göstermeye çalışırım

Motosikleti
    ...................

İlginiz için teşekkür ederim .Kısmet ise yolda karşılaşırsak motosiklet viraj teknikleri konusunda da birşeyler göstermeye çalışırım

Kısmet birgün bi iki viraj dönmek nasip olur umarım insanoğluyuz illa çıkar görmemiz gereken birşeyler,biz gördüklerinden ders çıkartanlarız hiç şüpheniz olmasın
    Hasan..

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    Kullanan bilir.Görüntüdeki araçta,turbo besleme,100 beygirin üzerinde motor,kilit diferansiyel vs....yok.Yanlızca 1300 cc muhtemelen 50-55 bg,arkadan itişli bir araç.diyecegim şudur ki marifet BMW yle degil,ANADOL ile yapmak.
    Kutlarım hocam.Gerçekten çok başarılı direksiyonun var.
    Atari kolum buzuldugunda böyle üzülmüştüm.
    Bide motorumu sattıgımda...

Motosikleti
    Alıntı airhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanan bilir.Görüntüdeki araçta,turbo besleme,100 beygirin üzerinde motor,kilit diferansiyel vs....yok.Yanlızca 1300 cc muhtemelen 50-55 bg,arkadan itişli bir araç.diyecegim şudur ki marifet BMW yle degil,ANADOL ile yapmak.
    Kutlarım hocam.Gerçekten çok başarılı direksiyonun var.
    Teşekkür ederim

Motosikleti
    Dragstar 650
    İyide o videodaki araç bugün tam 40 yaşında , hoşunuza gitmesi için Amerikada mı imal edilmeliydi
    Maalesef onlar hoşuma gidiyor

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Ustam bende motor sandımdı arabayla şov yapmışsın genede güzel video tebrikler
    http://www.flashokey.com

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    Kahramanımsın oocan.Bi betmen,bi sıpaydır men bi de sen valla...
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Motosikleti
    Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam bende motor sandımdı arabayla şov yapmışsın genede güzel video tebrikler
    Herhangi biryere "motor" yazmışmıyım bir baksana

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)