Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biliyorum bıktınız, 800 TL'ye kadar kask önerisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdibasak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok...
    Merhaba arkadaşlar, daha öncesinde AGV marka çeneden açılır kask kullanmıştım.
    Çeneden açılır kasklar rahat oluyor diye yine çeneden açılır kask bakınıyordum
    fakat hep "full face daha güvenli" sözünü görmekten sıkıldım ve full face'e karar
    verdim. Ancak halen çeneden açılır kasktan da tam olarak vazgeçmiş değilim.
    Sizce 800 TL'ye alınabilecek en iyi kask nedir? En önemlisi rüzgar sesini 140 km/s'e kadar almaması. Çünkü intercom düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.
    Ömrüm, hayatım... Başak'ımmm...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nolan n 103 + n-com istersen bluetooth
    Mototalonline.com touring cam yoksa rüzgar sesini biraz alıyor ama hoparlör ve mikrofon kalitesi(çene açıkken bile) 10 üzerinden 11
    112ciyiz

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    bluetooth yok belki ama görüş açısının genişliği ve sessizliğe önem veriyorsanız suomy-fullface derim.. Yanak pedleri açısından da çok memnunum!

Motosikleti
    Henüz yok...
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolan n 103 + n-com istersen bluetooth
    Mototalonline.com touring cam yoksa rüzgar sesini biraz alıyor ama hoparlör ve mikrofon kalitesi(çene açıkken bile) 10 üzerinden 11
    valla hocam nickin gibi acilen yetiştin teşekkür ederim. başka önerin var mı?

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen kaskı ve basic kit(hoparlör ve mikrofon) al, bluetooth kiti uygun fiyata bırakırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:18 ----------

ben kullandığım için bunu öneriyorum tabi arkadaşların önerilerine de bakabilirsin, N-com ve bluetooth ürünlerinin kalitesi ve orjinal olması önemli. Bazıları kaskın dış kısmından takılıyor, dayanıklı olması gerek. Mesela benim 4saat yağmurda kullandığım oldu, hiç etkilenmedi.
    112ciyiz

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bluetooth yok belki ama görüş açısının genişliği ve sessizliğe önem veriyorsanız suomy-fullface derim.. Yanak pedleri açısından da çok memnunum!
    suomy'nin hangi modeli ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suomy'nin hangi modeli ?
    suomy apex

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Shark RSX çok araştırmıştım bu kaskı, Türkiyede yok yurtdışından almanız gerek (www.fc-moto.de).

Bell M5X Daytona : 800 TL civarı çok hafif ve güzel bi kask.

Motosikleti
    Henüz yok...
    arkadaşlar yorumlar için çok teşekkür ederim, şu an aklımda nolan-n103 var. Başka tavsiye var mı?

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    erdi abi bir v stromcu olarak bunu sorman hata
    yok ben daha yeni v strom aldım diyorsan bi vstrom türkiye ye göz atmanı tavsiye ederim
    bu arada sessiz kask arıyorsan kesinlikle ve kesinlikle schubert in çeşitlerine bak diğerleri hiç bir şekilde seni tatmin etmez
    shoei multitec alalı daha 3 gün oldu benim gdr den tek farkı sessizlik aparatı var ve o da bir nebze etki ediyor o kadar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Sessizliğin bahsedildiği yerde Schubert demeden olmaz. Kendisi piyasadaki çoğunluğa oranla en sessiz kasklar ile nam salmıştır, tavsiye edilir.

Motosikleti
    Henüz yok...
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdi abi bir v stromcu olarak bunu sorman hata
    yok ben daha yeni v strom aldım diyorsan bi vstrom türkiye ye göz atmanı tavsiye ederim
    bu arada sessiz kask arıyorsan kesinlikle ve kesinlikle schubert in çeşitlerine bak diğerleri hiç bir şekilde seni tatmin etmez
    shoei multitec alalı daha 3 gün oldu benim gdr den tek farkı sessizlik aparatı var ve o da bir nebze etki ediyor o kadar
    ahh ah keşke olsa daha alamadım ki üstat. olacak ama inşallah ilerde. 2,5 - 3 ay sonra da inşalla hyosung comet gt250 düşünüyorum, şimdilik motor yok, megane'la idare ediyorum motosikleti alınca da ekipmanlar kimvurduya gitsin istemiyorum, o yüzden şimdiden araştırıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

schubert diyorsunuz, sessiz diyorsunuz... teşekkürler arkadaşlar, araştırmadayım, bu markayı satan bi site de yazsanız ne güzel olurmuş

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı erdibasak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schubert diyorsunuz, sessiz diyorsunuz... teşekkürler arkadaşlar, araştırmadayım, bu markayı satan bi site de yazsanız ne güzel olurmuş
    motomax....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)