Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

erkek 3 yasında golden retriever

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba arkadaşlar yasına kadar nisanlımda olan ve 2 senedirde bende olan oglumuz barut u bakamadıgımızdan dolayı yeni bi aile arıyoruz eger evinizde veya bahçenizde ona göre bi yer varsa almak isterseniz lutfen iletisime gecin ister mesaj atın ister arayın 0546 669 86 64 mehmet meriç kekeç

not : tuvalet egitimi vardır 3 yasında safkan golden retiever

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Umarım görebileceğiniz şekilde, tanıdığınız birisine verirsiniz, onlar beraber oldukları alıştıkları insanları özlerler...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ben kendi köpeğimi hiç vermedim ama verenleri tanıyorum zorluk çektiler alışkanlık gibi birşey

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    tabi alışkanlık sonucta 3 senedir bizde aileden bri gibi fakat cevredeki insanların sikayetleri üzerine veriyorum

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Bu çevredeki insanları anlamıyorum,çokmu havlıyorda rahatsızlık veriyor?
    Bizimde Rotweiler var,Almanyadan gelecek,köpek eğitimli madalyalı tam bir komut delisi.
    havlamaz etmez,kimseye bi zararı yoktur,kiralık ev ararken neler çektiğimi bir ben bilirim.
    Köpek var dediğimiz an kesinlikle olmaz cevabı almaktan içime fenalıklar geldi.
    Aylar sonra tuttum 2 hafta önce evi ona da şartlı olarak,köpek rahatsızlık verirse tahliye etmek zorundadır diye sözleşmeye şart koyarak .

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çevredeki insanları anlamıyorum,çokmu havlıyorda rahatsızlık veriyor?
    Bizimde Rotweiler var,Almanyadan gelecek,köpek eğitimli madalyalı tam bir komut delisi.
    havlamaz etmez,kimseye bi zararı yoktur,kiralık ev ararken neler çektiğimi bir ben bilirim.
    Köpek var dediğimiz an kesinlikle olmaz cevabı almaktan içime fenalıklar geldi.
    Aylar sonra tuttum 2 hafta önce evi ona da şartlı olarak,köpek rahatsızlık verirse tahliye etmek zorundadır diye sözleşmeye şart koyarak .
    bazı kişilere varlığı rahatsızlık verir hayvanın yaşam alanında olması bu sorgulanamaz niye öyle diye.

bizim apartmanın girişinde de var bi tane bahçede yavru getirdilerdi büyüdü şimdi. geçenlerde işe geç kalmışken herkesle oynarken yaptığı gibi kucağıma ayağa kalktı patileri pantolonumu çamur etti o sinirle hayvanı öldürecektim. komşulara dedim ama bağlayın yine bulaşırsa öldürürüm haberiniz olsun.

hayvan sevgisi ona tasma takarak veya eve hapsederek olmaz. doğasına bırakın hayvanları.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çevredeki insanların ta ... ben 5-6 aylık golden yavrusu bulmuştum yazın, dedim 2 gün bahçede bakayım belki sahibi yakındadır gelir bulur 2 gün sonra götürür barınağa teslim ederim diye niyetlendim, o 2 gün içinde kaç kere şikayet ettilerse 2 kere köpek toplama ekibi geldi vermedim tabi ayrı konu da köpek hem bağlı hem yavru "bahçeye biri köpek getirmiş gelene geçene saldırıyo" şeklinde şikayet etmişler
    Ninja

Motosikleti
    150 ZC veya 150 MASH
    Benimde golden var eğitimli mi acaba ?
    Oğuzhan SERT

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Hayvan sevgisinden ne kadar yoksun bir toplumuz anlamıyorum ben bu işi...
    Hayvanlar, insanlar ve bitkiler aynı doğayı paylaşıyor...
    Bu dünya ortak yaşam alanımız gidebilecekleri başka bir yer yok...

Motosikleti
    150 ZC veya 150 MASH
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayvan sevgisinden ne kadar yoksun bir toplumuz anlamıyorum ben bu işi...
    Hayvanlar, insanlar ve bitkiler aynı doğayı paylaşıyor...
    Bu dünya ortak yaşam alanımız gidebilecekleri başka bir yer yok...
    haklısınız.
    Oğuzhan SERT

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı kişilere varlığı rahatsızlık verir hayvanın yaşam alanında olması bu sorgulanamaz niye öyle diye.

bizim apartmanın girişinde de var bi tane bahçede yavru getirdilerdi büyüdü şimdi. geçenlerde işe geç kalmışken herkesle oynarken yaptığı gibi kucağıma ayağa kalktı patileri pantolonumu çamur etti o sinirle hayvanı öldürecektim. komşulara dedim ama bağlayın yine bulaşırsa öldürürüm haberiniz olsun.

hayvan sevgisi ona tasma takarak veya eve hapsederek olmaz. doğasına bırakın hayvanları.
    Pardon cahilligimden soruyorum.Kopeklerin dogasi tam olarak neresidir ? Nereye salinmasi lazimdir ? Hani bitkileri biliyorum dalinda guzeller fakat kopekler ?
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bizim köpek bebekliğinden beri Almanya'da müstakil dubleks evde 800 metrekare bahçesi ile kafasına göre takılan,sabah 2 akşam 2 saat olmak üzere doğada,ormanda,göllerde tasmasız ve canı nasıl istiyor ise o şekilde gezerek büyüdü yetişti.Kimse onu tasmaya ve eve mahkum etmedi,el üstünde en kral sevgiyi ilgiyi eğitimi aldı,şimdi biz onun rahat etmesi için kocaman bir koru alanı olan bir park yanından ev bulduk,nişanlımın kendi evi olmasına rağmen 5.kat ve asansörsüz ve çevre ona uygun değil diye şimdi başka bir yerde rahat edebileceği mutlu olabileceği bir yerde kiralık ev tuttuk.
    Avuç içi kadarken alıp şimdi 4 yaşında kocaman olana kadar çocuk gibi onu eğiten büyüten emeğini sevgisini herseyini veren bizler hayvan sevgisinden bi haber,senin üzerine pati izi yapan köpeği öldürecektim,öldürürüm diyen kişi ise haklı sanırım bu konuda.
    kusura bakma dostum hayvan sevgisi bizde ne arar,bırakalım doğaya,dağa ormana gelelim müsait biz zamanda,yaşasın o doğasında...

Motosikleti
    150 ZC veya 150 MASH
    malesef arkadaş köpek düşmanı. bende böyle insanlara deli oluyorum dışarıda.
    Oğuzhan SERT

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Annemi ikna edebileceğimi bilsem 1 dakka durmaz arardım ama ikna etmem imkansız :D
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    petarkadas.com konu ac üyeligin yoksa mail adresini verin atayim davetiye.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    hayvan sevgisi olmayan kendinide sevemez arkadaşlar cevre sorunları olmasa yasadıgım bölgede zaten vermek istemem tasınma gbi bi luxumuzde yok ne yazıkki =) mecburen vermek zorundayız eger biz sahip bulamazsak yarın öbürgün barınaga gidicek

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Havlamaması için egitim verilebilir. Youtube'da kopek egitim videoları bulabilirsiniz.

Vermeyin kimseye:( Alışmıştır o size... Çok ağlar:((
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havlamaması için egitim verilebilir. Youtube'da kopek egitim videoları bulabilirsiniz.

Vermeyin kimseye:( Alışmıştır o size... Çok ağlar:((
    3 yasında oldugu icn artık egitim alması zor ne yazıkki vermek zorundayız

Motosikleti
    Dostum ne gibi sorunlar oluyor,insanlar neden dolayı şikayetçi biraz bilgi verebilirmisin aceba.
    Çevremde bir kaç kişiye durumu anlattım ama ufaklığın huyunu suyunu veya neden istenmediğini de bilmek iyi olur.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ne gibi sorunlar oluyor,insanlar neden dolayı şikayetçi biraz bilgi verebilirmisin aceba.
    Çevremde bir kaç kişiye durumu anlattım ama ufaklığın huyunu suyunu veya neden istenmediğini de bilmek iyi olur.
    sımarık biraz cevrede insanlar hayvan dusmanı ve acık braktgmız icn cöp karıstırma huyu var idip dağıtyo veya arka bahceye koyuyoruz ora kuyu gibi bi yer daraldıgı icin havlıyor bu yuzden sikayet cok geliyor tekken orada havlar egitim oalrak tuvalet egitimi var cagırıdıgında gelir otr dediginde otrur oyuncul köpek sokakta şişe bulur yanınıza elir siseyi cekte beni oynat diye eger oynamak istemezseniz kelir elinize burnunu sürer oturuyorsanız kafasını koltuk altınıza koyar öyle bir köpek

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)