Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güzel bir site! Bir göz atın.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    bir öğretmenin bloğu. yazılar yazıyor. takipçisiyim. beğeneceğinizi düşündüm.

http://burayabirbak.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Blogun sahibini motosikletle tanıştırmak gerek yaşamaktan zevk alsın biraz

Motosikleti
    honda cbr 125

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blogun sahibini motosikletle tanıştırmak gerek yaşamaktan zevk alsın biraz
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    ŞEYTAN İCADI; günümüzde kabullenilmeyen bir çok araç için kullanılanan bu tabir, sık olarak aileler tarafından motosiklet için kullanılır.

motosiklet genel olarak tehlikeli bir araç olarak görülür. doğrudur. tehlikesi vardır her taşıt gibi. aynen otomobil gibi kaza ihtimali motosiklette de mevcuttur. her gülün bir dikeni, her aşkın bir ısdırabı vardır elbet. motosiklet çok dikkatli kullanılması gereken bir araçtır. ama motosiklet bir tutkudur.

dışarıdan bakınca anlaşılamayan ama bir kez yaşayınca o hazzı insanı bağımlı yapan bir tutku. bir kere kaptırdın mı kendini kurtulması da zordur.

kış aylarında daha rahat, üşümeden binebilmek için içlik bile giymeyi göze alırsın. ama yaz aylarında daha bir zevklidir bu “şeytan icadı”. o sıcaktan asfaltın kavrulduğu zamanlarda, motosikletin üstünde köy yollarından geçmek, terlemek ama terlediğini hiç hissetmeden o serin rüzgarın vücuduna çarpmasını
    hissetmek insana eşsiz bir haz verir.

motosiklet aşkın bir halidir. insanın bir parçası olur yavaş yavaş. sosyal hayatını ona göre şekillendirir bu aşkı yaşayanlar. kaskları bir parçası olmuştur artık onların.

çok hoş anlatmış bizleri ve sevdamızı
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

Motosikleti
    honda cbr 125
    kendisi de motosiklet tutkunu sanırım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    birşeylere emek verip ortaya koyan kişi, kahvehanelerde pinekleyip ağız dolusu dedikodu yapan vs gereksiz şekilde oksijen tükenten her bireyden çok daha fazla hakeder takdir edilmeyi.

GEZEN TİLKİ, YATAN ARSLANDAN YEĞDİR...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Ne anlatıyo bu adam yaw.Fısıltılar çığlık oluyomuş falan filan .... Okuyan biri anlatsın.Bişey anladıysam arap olayım.Saçma saçma yazılar yazmış işte.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne anlatıyo bu adam yaw.Fısıltılar çığlık oluyomuş falan filan .... Okuyan biri anlatsın.Bişey anladıysam arap olayım.Saçma saçma yazılar yazmış işte.
    Deneme diye bir yazı türü olduğunun bilincinde misin arkadaşım ?
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    883

...

Yazılar saçma değil de, sana göre değilmiş diyelim. Anlatmaya çalışsakta başarılı olamayız. Bazı kavramlar anlatmayla değil de yaşamayla veya bakış acısıyla değerlendirilebilir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ne yalan söyleyeyim benide pek sarmadı
    halbüsü edebiyat severim
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Valla edebiyatı kopyayla geçtim lisede.Ben edebiyatta kopya çekerdim , matematik sınavlarında kopya dağıtırdım.Sonra da bir daha işim olmadı edebiyatla.Yanlış anlaşılmasın okumayı seven bir insanım.Tarih okumaya bayılırım.Ama şu edebiyatın bazı dalları işkence resmen.Bu ne yaw."Mumlar yanıyo.Bende mum gibi ışık saçmak istiyorum.Fısıltılar geliyo kulağıma.".Kardeşim derdini direk anlatsana.Manitan mı yok?Paran mı yok?Kafadan arızan mı var?Git bi psikoloğa bizi de rahat bırak

Motosikleti
    honda cbr 125
    tabi canım ortada bir şey varsa herkesin bunu beğenmesi zaten mümkün değil. öyle olsa sanatın, edebiyatın bu kadar çok dalı olmazdı zaten. kimi anlatmak istediklerini daha kapalı anlatır. kimi pat küt

Bu ne yaw."Mumlar yanıyo.Bende mum gibi ışık saçmak istiyorum.Fısıltılar geliyo kulağıma.".Kardeşim derdini direk anlatsana.Manitan mı yok?Paran mı yok?Kafadan arızan mı var?Git bi psikoloğa bizi de rahat bırak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)