Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

iphone 5 mi? Salla

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Cinliler cakmada bazen yaratici da olabiliyorlar, bazi araba firmalarinin ust duzey yoneticileri hangisi orjinal hangisi cakma anlamakta sorun cekiyormus, ve gene bazi firmalar cakmalarin bazilarinin o kadar ileri seviyede olmasini ve hatta gelecek modellerinin bile cakmasinin yapilmis oldugunu soyluyordu ( Haberturk sitesinden alinti )

Haberin dogrulugu kanitlandi bir kere daha, Apple iphone5i piyasaya yeni surdu, oysa cinliler yillar once sunmustu, su an Cinliler iphone10 da, kullanicilar gayet memnun, tahminen Appledan 5sene onde gidiyor cakmalar. Birkac resim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Artık Iphone'un IOS'tan başka övünecek birşeyi kalmadı.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    iphone ilk çıktığı zamandan şu ana kadar görünüm açısından hiçbirşey kazanmadı.dış geliştiricilik 0.
    Sürekli içerisine extra yüklemeler yapıyorlar ios u geliştiriyorlar.ileriye dönük güzel de bir yatırım aslınabakarsanız.
    s3 kullanıcısı olarak ios un s3 de olmasını isterdim.androin in geleceği hakkında insan emin olamıyor, fakat ios ne olursa olsun apple in sistemi.

hayırlısı diyelim
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk milleti bu kadar çok özellikli telefonu ne yapsınki arkadaş ne gereği var onu anlamıyorum.

Konuşuyonmu konuşuyorn mesajmı mesaj arada müzik dinlerim dersen radyo mp3 orta halli bi kamerası tamam ne gerek var o kadar aşırıya bi ton gereksiz para

Geri kafalıyım biraz galiba ama acı gerçekler yani

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk milleti bu kadar çok özellikli telefonu ne yapsınki arkadaş ne gereği var onu anlamıyorum.

Konuşuyonmu konuşuyorn mesajmı mesaj arada müzik dinlerim dersen radyo mp3 orta halli bi kamerası tamam ne gerek var o kadar aşırıya bi ton gereksiz para

geri kafalı değilsin ama aplication ya da internet falan pek fazla haberin yok...bu aletler telefon değil "akıllı telefon"...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akıllı telefon olayını da kelimesel olarak anlayabilmiş değilim.

MPX200, Casper M500, Eten M600, HP 6415, Dell Axim X50V, Motorola Startek, HTC Wildfire, HTC HD7 ve son olarak Galaxy S kullanıyorum. Arada çeşitli PDA'lar ve cep bilgisayarları kullandım. Akıllı telefon demeyi kim çıkardı bu aletlere ki? :D Cep bilgisayarı işte. Bildiğin işletim sistemi olan vs vs cep bilgisayarı.

Iphone? Hakkatten benim için SALLAAA denilecek bir cihaz. Ona o parayı vereceğime tulum alırım kendime
    rapcib bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Çok lazımmış applicationmış internetmiş şuymuş buymuş. Millet anca yolda da oyun oynasın internette de facebook'a girsin. Günde 5 saatini yollarda geçiren İstanbulluları uyutmaya yarar belki anca. Nokia 3110 kullanıyorum, müziği mp3 çalardan dinleyip fotoğrafımı da fotoğraf makinesinden çekiyorum. Tavsiye ederim.
    ilkerabi ve nuwamda bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Demekki apple iyi yolda.begenenler ve begenmeyenler var ama apple kendinden sözettirmesini biliyor.reklam stratejileri gayet basarili.ben iphone 5 i sevdim fakat ucuk fiyatlara almam o ayri konu.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hep en son modeli, en yeniyi kullanma isteği al al nereye kadar? Tamda firmaların istediği şey de bu.

Geçen birinin söylediği: 4 vardı 4s çıknca hemen yenisine yükselttim ama artık pes ediyorum ayda 200tl taksit ödemekten bıktım, ben bu oyunda artık yokum

Bide genelde gelişimiş ülkelerin istediği telefonun hızının, özelliklerinin falan yükselmesi ki bu iphone 5 te yeterince mevcut(daha hızlı, daha büyük, daha ince) ama bizim türk halkının baktığı cebindekinin görünsüyle yeni olması, fark yaratması ki bu apple iphone5 te yok, o zaman Türklerde yok

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Herkes bi lumia 920'ye göz atsın, şuanda onların yeni rakibi ve windows olması bilgisayarlarımızla uyumluluk açısından en iyi durumda olan işletim sistemi. Özellikleri saymıyorum bile zaten muhteşem.

http://www.youtube.com/watch?v=8Q8tl...ature=youtu.be
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geri kafalı değilsin ama aplication ya da internet falan pek fazla haberin yok...bu aletler telefon değil "akıllı telefon"...
    Blackberry kullanıyorum, kullandığım tek app İBB Trafik uygulaması. 500 liralık her telefon artık Android destekliyor, daha ne? Sırf Apple yaptı diye bir telefona 3 bin lira vermek akıllı işi değil.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Haklısın abicim sanki andorid çok işimze yarıyor
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iphone ilk çıktığı zamandan şu ana kadar görünüm açısından hiçbirşey kazanmadı.dış geliştiricilik 0.
    Sürekli içerisine extra yüklemeler yapıyorlar ios u geliştiriyorlar.ileriye dönük güzel de bir yatırım aslınabakarsanız.
    s3 kullanıcısı olarak ios un s3 de olmasını isterdim.androin in geleceği hakkında insan emin olamıyor, fakat ios ne olursa olsun apple in sistemi.

hayırlısı diyelim
    apple donanımı ve yazılı ile bir bütün ve bu yıllardır hep böyle, en basit ipod da bile böyle.

apple 2000 yılında da aynı politayı yürüyorudu o yıllarda kulandığımız g3 bilgisayar lar ile yaptıklarımızı asla en güçlü pc+win98 le yapamazdık.

o tasarım yazılım hiç bir pc de yoktu halende öyle

sen 7000$ a süper pc topla mecburen içine win7 kuracaksın tıpkı S3 gibi düşün bunu.. çekirdekler ramler paneller havada uçuyor ama win7

ama apple abartısız donanımına harika ve ona göre yazılmış yazılımı ve + harika kullanışlı tasarımı ile her zaman önde olacaktır

tasarım-yazılım-donanım=apple

bu hep böyleydi zaten.. insanlar iphone ile tanıdırlar apple ı

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

Iphone'u oldum olası sevmem. Fakat, akıllı telefonların gelişmesin de en büyük katkıyı iphone sağlamıştır bu bir gerçek . Kendim şu anda htc one x kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. Laptop'a olan ihtiyacım, bu telefon sayesin de yok.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apple donanımı ve yazılı ile bir bütün ve bu yıllardır hep böyle, en basit ipod da bile böyle.

apple 2000 yılında da aynı politayı yürüyorudu o yıllarda kulandığımız g3 bilgisayar lar ile yaptıklarımızı asla en güçlü pc+win98 le yapamazdık.

sen 7000$ a süper pc topla mecburen içine win7 kuracaksın tıpkı S3 gibi düşün bunu.. çekirdekler ramler paneller havada uçuyor ama win7

ama apple abartısız donanımına harika ve ona göre yazılmış yazılımı ve + harika kullanışlı tasarımı ile her zaman önde olacaktır

Tasarım? Galaxy S3'ü elinize almanızı tavsiye ederim tasarım için.

Yazılım denilen şey evet bileşenlere göre yazılırsa tadından yenmez olur. Örneğin Amiga. Ancak şu bir gerçektir ki, açık kaynak kodu ile savaşılamaz. Bugün bir çok program S3 ün ekran çözünürlüğüne de HTC Wildfire'ın çözünürlüğüne de tam otuyor. Örneğin oyunlar. Oyunların hemen hepsi kendini çözünürlüğe adapte etme ihtiyacı duymuyor. Ancak iphone'da durum böyle değil. Yazılımların bu çıkan çözünürlük gereği tekrar düzenlenmesi gerekecek. Ayrıca işletim sistemi yönünden tekel mi iyidir yoksa açık kaynak kodlu olup geliştiriciler tarafından 100'lerce çeşit işletim sistemi çıkartılması mı?

7000 dolara pc kurarsam içine win7 kurmayacağım garanti. Linux kullanmaya başlarım.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende orta halli Android kullanıcısıyım. Iphone'un sadece Iphone kullanıcılarıyla olan bazı iletişimleri (mesela bluetooth paylaşımı ve operatör şebekesi üzerinden video araması) ve bellek kartının olmaması sebebiyle bende Android taraftarıyım. O bellekle hafıza kartına ne ihtiyacın var demeyin. Günümüzde o kadar sık cihaz değiştiriyoruz ki.. Hafıza kartı olmadığı zaman, eski cihazı yeni cihaza kopyalamak gerekiyor. Bence bu büyük bir eksi. Androidler de çok büyük belleklere sahip olmasına rağmen, bellek kartı kullanılabiliyor. Hız konusunda ios hep önde. Galaxy S3 bile menü geçişlerinde ios'a göre yavaş kalıyor...

S3 için Jelly Bean çıkmasını bekleyin derim.

Galaxy S kullanıyorum, 2.2.1 ile başladı versiyon serüvenim. Şuanda Jelly Bean 4.1 var ve iphone kullanan arkadaşlar ağzı açık bakıyorlar cep bilgisayarıma. Zaten bu cihazları alıp sadece telefon olarak kullanıcaksa bir kimse boşuna almasın. Zira alıyorsa enyalikten başka birşey değil.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Telefonlar akıllı olsa ne olacak? İnsanlar süzme aptal olduktan sonra daha çoook 3 milyarlar verirler o süprüntülere! Mustafa sandal'cığım bile alamamış feysli telefon... Ne biçim işlemişler insanları ki kendini almak zorunda hissediyor! Alınca da garson olduğuna bakmadan müşterileri tavlıyacak, sobayı yakamayınca anasını arayıp soracak... Bu insanlar bu kadar mal olursa karamemetler de parayı koymaya yer bulamaz. Kardeşim tamam al ama tarlanda var mı verdiğin parayı karşılayacak domates?

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes bi lumia 920'ye göz atsın, şuanda onların yeni rakibi ve windows olması bilgisayarlarımızla uyumluluk açısından en iyi durumda olan işletim sistemi. Özellikleri saymıyorum bile zaten muhteşem.

http://www.youtube.com/watch?v=8Q8tl...ature=youtu.be
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eskidendi o. Adobe'nin tüm yazılımları artık PC'de de gayet iyi çalışıyor. Asıl Mac'te oyun oynamayı deneyin

Herhangi bir PC 1080p Full HD videoyu veya herhangi bir oyunu aynı fiyata satılan bir Mac'ten çok daha iyi oynatır.

Ha bir de, Apple'ın kablolu faresi 132 TL.
    http://store.bilkom.com.tr/Apple-Mig...lu-_822.html#0

Logitech'in kablosuz, nano alıcılı ve daha yüksek hassasiyetli faresi 49 TL.
    http://www.hepsiburada.com/liste/log...KU=BD130858-VW

İkisini de kullandım, Logitech'in faresi kat be kat daha iyi.

Şimdi link bulamıyorum ama Apple'ın 100$'lık sabit diski 300$'a sattığı da bilinen bir gerçek.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)