Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Telekomun kazıkları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Aşağıdaki haberi dikkatlice okuyun, Telekom'dan hizmet alıyorsanız mutlaka sizinde başınıza gelecektir, telefonunuzu yada internetinizi kapatmak istediğinizde sözleşmeniz iptal olmuyor. Sabit ücretler size yansıtılarak aylar sonra icralık oluyorsunuz.

Bu konuda ne telekom memurları ne başka bir yer size hiç bir açıklamada bulunmuyor. Siz hattınızı kapatmak üzere gidip imza attığınızda sadece görüşmeye kapatlıyor kesinlikle iptal edilmiyor. Siz gönül rahatlığı ile telekomdan kurtuluğunuzu bir daha fahiş fatura ödemeyeceğini düşünürken bir bakıyorsunuz maaşınıza, arabanıza, motosikletinize haciz konmuş...

Ben de madurlardan biriyim, 2 hattım için 1.200 TL havadan para ödediğim gibi, üzerime konan hacizleri kaldırmak içinde günlerce uğraştım, görüşmediğim avukat kalmadı ama yapacak birşey yok telekom her durumda kendini haklı çıkaracak tedbirleri almış.

Ben kendimce protesto için hiç bir hizmetlerini kullanmıyorum. Siz kullanıyor ve hizmetini almadığınız halde ev telefonunuza boş yere yüzlerce lira fatura ödüyorsanız sorun yok, ama telefonunuzu kapatacağınız zaman mutlaka açık gözlü davranın telekomun sizi daha fazla kazıklamasına izin vermeyin.

Buda ilgili haber
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Daha önceden konuya aşinayım, kapatmak ve iptal ettirmek telekomda farklı anlamda kullanılıyormuş.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bende aşinayım kapatmak görüşmeye kapamak oluyor iptal gerekiyor ayrıca
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    şu memlekette en çok illet olduğum konuların başındadır,adı geçen kurum,merak ediyorum hangi şartlarda satıldı ? bu kanunsuzlukları ne zaman dur denecek,en önemliside ne zaman tekeli kırılacak.
    Deryali, kardeşimize geçmiş olsun.
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zamanında benim de başıma gelmişti. Takipçi olmak gerekiyor.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    İnternet için de mi bu geçerli?
    Nasıl öğrenebiliriz?
    Kolpa Adamları

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet için de mi bu geçerli?
    Nasıl öğrenebiliriz?
    Telekomdan aldığınız her hizmet için geçerli.
    Siz telekom müdürlüğüne gidip internetimi yada telefonumu kapatmak istiyorum dediğinizde size şu soru sorulmuyor ?

-Kapatmak mı istiyorsunuz ? ( Kullanıma kapatmak, sabit ücretler işlemeye devam eder )
    -İptal etmek mi istiyorsunuz ?(hizmet sözleşmesi feshi)

Siz kapattığınızı sanıp son borcunuda ödüyor ve işinize bakıyorsunuz. Ardınızdan size sabit ücretler vb fatura ediliyor, ancak bu faturalar adresinize gelmiyor, topluca birikene kadar hiç bir şekilde size haber verilmiyor. Ne zamanki bu borç tutarı 500-1000 tl sınırına ulaşırsa o zaman sizi her türlü bulup paralarını tahsil için herşeyi yapıyorlar.

Yapmanız gereken kapattığınız tüm telefon ve internet hatları için telekoma gidip durum sorgulaması yapmak.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Teşekkür ederim bizleride bilgilendirdiğin için bende düşünüyordum telefonu kapatmayı , şimdi anladığıma göre iptal ettirmemiz gerekiyomuş...
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    artık yok...
    Çok geçmiş olsun hocam verdiğiniz bilgiler içinde teşekkürler bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu...
    ''Gerçekler acıdır.Acıtır...''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    türktelekomu bırak abicim turkcellin kampanyalarından faydalan ve türk telekomun %60 ı artık İSRAİLLİLERİN.düşmanımıza para yedirmeyelim.

sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    Değerli arkadaşlar İsrail değil Lübnanlı ermeni bir aile olan Haririlere satıldı.Gerçekten 3 kuruş paraya 6,5 milyar dolara % 55'i satıldı.23 yıllığına ama adamlar 3 yılda ödediler parayı, para akıyor çünkü.Şimdi sorun bakalım bana, el altından ortakları kim?Ederi nedir.Tam peşkeş tam ama oylar aynı adrese gider.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler